Yusuf Yazıcı Lille'e Gidiyor | Transfer Detayları Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Açıklanmamış hala

EBKVZvSXkAQbirc

Trabzonspor'dan ayrılacağını açıklayan Yusuf Yazıcı, Trabzon Havalimanı'ndan Fransa'ya hareket etti.

Foot Mercato, ‘Yusuf Yazıcı transferinde sıkıntı var’ iddialarını yaptı özel haberle yalanladı. Habere göre Lille, Trabzonspor’a 16.5M€ + Edgar’ın satışından yüzde 50 pay verecek. Trabzonspor, tüm bunların yanında Yusuf Yazıcı’nın bir sonraki satışından yüzde 20 pay alacak.

Profesyonel futbolcumuz Yusuf Yazıcı'nın, Losc Lille kulübüne transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

dürüst olmak gerekirse iyi paraya satmışlar.yusuf böyle olmaya devam ederse sonraki transferi 40 milyon eurodan olursa ts para kazanacak. bizde olsa bu paraya satamazdık diyenler var,aslında bana da öyle geliyor. fakat ben böyle yüksek bedellerde menajerlerin baya para yediğini düşünüyorum.kulüp kendisi satamayınca menajerlere bir kaç milyon komisyon kesip sattırıyorlar. bu paradan kaç kişi nemalanıyodur kim bilir. 13 milyona satarsın hepsi kulübün kasasına girer. 16ya satarsın 6sı komisyon 10 milyonu kasana girer. belkide böyle bir dolap vardır işin içinde.

Adamların transfer politikası muazzam,çoğunlukla genç yeteneklere yöneliyorlar ve fazla para da vermiyorlar. Yusufa 16.5m vermelerine rağmen +81m kardalar şuan.

Üst Alt