Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.00

---------------Ufuk--------------

-------Semih------EmreG------

-Çetin--------------------Uğur-

-------------Topal--------------

-------Barış-------Emre-------

-Arda--------------------Caner

--------------Jo------------------

Gibi bir 11 ile çıkalım diyeceğim de, defans/kaleci çok zor gibi.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.00

Aykut

Çetin-E.Güngör-Servet-Uğur

Mehmet Topal-M.Sarp

Ayhan

Arda-Nonda-Caner

buna yakın olur.orta sahayı tam bilemiyorum​

Arda oynamasın. Zor bir perioda giriyoruz. Bi çarşambayı da tekme yemeden geçirsin çocuk.

Soğuk ve Buz dışında korkacak bişi yok. Ankaragücü organize olamıyor ve iyi çoğalamıyor. Defansında ciddi problemler var. Eğer zeminden korkmadan istekli oynarsak 3-0 alır. Rövanşı alırız Ankaragücünden.

..........................Ufuk..........................

Emre G.......Servet.........Emre A......M.Topal

.......................M.Sarp..........................

..........Emre Çolak..........Caner....................

Barış..................................................ARDA

...........................JO Alves..........................

Güzel 11 kurdum.

Genel her maç puan kaybederiz gibi geliyordu bana ama bu maçta olmadı öyle birşey. Rahat yeneriz.

Arda oynamasın. Zor bir perioda giriyoruz. Bi çarşambayı da tekme yemeden geçirsin çocuk.

Aynen yahu. Bende kadroma yazdım Arda'yı ama dinlendirelim biraz, riske atmayalım.

Gerekirse çekelim Serkan'ı oraya, ama oynatmayalım.

Zor bir maç olacak. Maalesef gidemeyeceğim son gittiğim maçta çok olay çıktı A.Gücünün saykoları yüzünden gitmeyeceğim zaten çok hayati bir maç değil. Gençler maçına gidilir Ankara'da ama A.Gücü maçı sağlık açısından gidilecek maç değil bu sebeble üzücü.

Yeneriz ve yenmemizi istiyorum, Neill'i oynatmasını isterdim açıkcası hem bir ısınma maçı olurdu havada güzel Ankara'da soğuk şuan ama enazından kar-yağmur yok 2 gündür. Yarında olmayacakmış güzel maç olsuni sakat vermeyelim ve Jo gol atsın yeter.

Zor bir maç olacak. Maalesef gidemeyeceğim son gittiğim maçta çok olay çıktı A.Gücünün saykoları yüzünden gitmeyeceğim zaten çok hayati bir maç değil. Gençler maçına gidilir Ankara'da ama A.Gücü maçı sağlık açısından gidilecek maç değil bu sebeble üzücü.

Yeneriz ve yenmemizi istiyorum, Neill'i oynatmasını isterdim açıkcası hem bir ısınma maçı olurdu havada güzel Ankara'da soğuk şuan ama enazından kar-yağmur yok 2 gündür. Yarında olmayacakmış güzel maç olsuni sakat vermeyelim ve Jo gol atsın yeter.

Renktaş o maçta bende vardım.Linç etmek istediler resmen.

Trt spikeri Galatasaray garantiledi dedi sürekli. Nasıl garantiledik anlamadım. Ankaragücü bizi yenerse, Trabzon da kazanırsa hepsinin 9ar puanı oluyor. Üçlü averaj devreye girmez mi? Yani farklı yenilirsek elenmiyor muyuz?

Bilen biri varsa açıklasın lütfen.

Renktaş o maçta bende vardım.Linç etmek istediler resmen.

O yüzden gitmiyeceğim zaten:(

1 şubatta arkadaşlarım gelicek gezip dolaşacaz uğraşamam dertle belayla. Zaten dediğim gibi çok mühim bir maç değil öyle olsa tamam bulurdum bir yolunu polisler ahbablar var da böyle olmaz değmez yani:(

Aman diyim dikkatli olsun gidecek olanlar sataşmayın kimseye. Psikopat çok A.Gücü taraftarında.

Trt spikeri Galatasaray garantiledi dedi sürekli. Nasıl garantiledik anlamadım. Ankaragücü bizi yenerse, Trabzon da kazanırsa hepsinin 9ar puanı oluyor. Üçlü averaj devreye girmez mi? Yani farklı yenilirsek elenmiyor muyuz?

Bilen biri varsa açıklasın lütfen.

Farklı yenilirsek eleniriz. Ama epey fark bu. 5-6 gibiydi sanırım 1-2 averajı vardı A.Gücünün bizim 7 yani zor o iş.

4-0 yenilmezsek elenmeyiz.Ama yenilirsek grup 2.olma durumu var sanırım.O zaman kupa kızı ile oynarız eğer 2.olursak.

FB ile oynayalım daha iyi olur:)

Alalım havalarını, Emre Çolak'ı oynatalım hatta :)

Hesap kitap yapmaya gerek yok ya. Puanı 12 yaparız iş biter.

Çeyrek finalde Bursa, yarı finalde de Fb gelsin. Tadından yenmez.

Üst Alt