Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.00

Baktım şimdi, finalistlere göre stad seçilcekmiş. 5 mayısta final yani yarı final sonrası açıklanacak. Kapasiteden öte şartlara ve finalistlerin şehirlerine göre.

Edit: sorun değil.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.30

4-0 yenilmezsek elenmeyiz.Ama yenilirsek grup 2.olma durumu var sanırım.O zaman kupa kızı ile oynarız eğer 2.olursak.

Burada yanlış bilgilendirme var.

1-) Öncelikle konu başlığı 20.30 olacak, 20.00 değil. Ben düzeltiyorum.

2-) 4-0 yenilirsek TS 'un galibiyeti halinde eleniriz. (Bizim averajımız +8, A.Gücü 'nün +1)

3-) Kupa kızıyla oynayabiliriz ama kura çekinde grup 1.nci 2.nci si ayrımı yok. Her takım her takıma çıkabilir. Yani bize yine TS çıkabilir eşleşmede...

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.30

Biz en iyisi kazanalım, bu hesaplar kafa karıştırıyor.

Burada yanlış bilgilendirme var.

1-) Öncelikle konu başlığı 20.30 olacak, 20.00 değil. Ben düzeltiyorum.

2-) 4-0 yenilirsek TS 'un galibiyeti halinde eleniriz. (Bizim averajımız +8, A.Gücü 'nün +1)

3-) Kupa kızıyla oynayabiliriz ama kura çekinde grup 1.nci 2.nci si ayrımı yok. Her takım her takıma çıkabilir. Yani bize yine TS çıkabilir eşleşmede...

GRup 1incisi 2ncisi ayrımı olmadığına emin miyiz? Kaynak lütfen. Ben bulamadım da.

Edit: TFF nin sitesinde varmış sonradan buldum. Teşekkürler.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.00

Soğuk ve Buz dışında korkacak bişi yok. Ankaragücü organize olamıyor ve iyi çoğalamıyor. Defansında ciddi problemler var. Eğer zeminden korkmadan istekli oynarsak 3-0 alır. Rövanşı alırız Ankaragücünden.

..........................Ufuk..........................

Emre G.......Servet.........Emre A......M.Topal

.......................M.Sarp..........................

..........Emre Çolak..........Caner....................

Barış..................................................ARDA

...........................JO Alves..........................

Güzel 11 kurdum.

Evet çok güzel e.güngör sağbek m.topal solbek! :rolleyes:

ufuk

s.kurtuluş e.güngör servet uğur

barış m.topal e.çolak

arda jo caner

Jo ilk 11 başlasın , Emre Çolak da Elano rolünde oynasın yeter bana.

Gruptan lider çıkarsak sadece alacagımız ödül degişecek. Ama hem prestij açısından hem de arka arkaya iyi para harcadıgımız bi dönemde liderlik çok iyi olur!

B_6012_2b.jpg

spacer.gif

27.01.2010 11:50

Bugün “Cesaret” Formalarıyla Sahadayız!

2009-2010 sezonu futbol takımı formalarımızdan “Cesaret”i temsil eden kırmızı renkli formamız geçtiğimiz Galatasaray Store’larda satışa sunulmuştu.

Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 4. maçında bugün Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Galatasaray Futbol Takımı, bugün ilk kez “Cesaret”i temsil eden kırmızı renkli forma sahada mücadele edecek.

Maça yeni kırmızı formamızla çıkıyoruz cesur aslanlar gibi. :)

Geremi Geremi gözlerini Geremi Geremi gül yüzünü Geremi Geremi her yerini...

Jo'yu izlicem diye çok heyecanlıyım..:)

Kupa maclarin hepsi Trtde .

Elano bugün oynarmi ? Yoksa rahatsizmi halen?

Üst Alt