Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5 - 1 Denizli Belediyespor | Maç So

Herkes iyiydi takım oyunumuzu çok beğendim.. Fakat yine birşey gözüme çarptı ve yeter artık deme gereği duydum.. NONDA..!! Yeter artık lütfen yeter.. Git bırak.. Teşekkür ederiz yaptıkların için ama git artık ya GİT..!!

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5 - 1 Denizli Belediyespor | Maç So

E. Güngör sakatlıktan yeni çıktı hemen öldürme : )

Ayrıca hızlı bir stoper. Maç eksiğini gidersin, takıma alışsın işimize çok yarar.

Adem hemen öldürme değil. Defansın temel prensipleri ile maç eksiği farklı şeyler. Bunu gördüm ve bu adamla zor bu iş.

nonda hakkında en küçük olumsuzluğa bürünmedim maçtan sonra.gol atamadıkça hırs yaptı bencilleşti ve şansız olduğu için de atamadı.fark büyük olmasa kendi denemezdi gol vuruşlarını pas verirdi.ayrıca 2 gol atmasına bir asistine rağmen barış yine çok kötüydü nazarımda.

Herkes iyiydi takım oyunumuzu çok beğendim.. Fakat yine birşey gözüme çarptı ve yeter artık deme gereği duydum.. NONDA..!! Yeter artık lütfen yeter.. Git bırak.. Teşekkür ederiz yaptıkların için ama git artık ya GİT..!!

Sabredecez bir kaç maç daha forma giyecek başka çare yok

Öyle düşünme. Yapacağı "basit ve etkisiz bir takımın forvetlerine" karşı "temel savunma" . Agüero tut demedik zaten ilk günden. Yaptığı çok önemli bir hata. Servet çıktı 3 tane net pozisyon evrdik 15dk içinde bu kötü birşeydir. Birini Balta, birini Aykut birinide Topal kesti ve 2sinde E.Güngör tek başına hatalı.

Geçen sene girdiğinde 2 kere zamanlama hatası yapıp 10 dk.da kırmızı yemişti.Adam öldürmedi diye sevinmiştim o maç.Kafa olarak futboldan tamamen kopmuş Emre.Geri dönmesi çok zor olacak.Zaten öyle olmasaydı şimdiye kadar kendine iyi bakardı bir türlü dönerdi.Mesleğine ihanet ediyor işte bazı oyuncular.

Lucas Neill'i G.Antep maçında ilk 11 de görmek istiyorum.

Bu arada biz G. Zan ı yolladık mı?

Baros vs Kewell - Aydın hakkında haberler var ama onun hakkında yok.

Keşke sallasak bu Zan!ı

neeskens emre çolakdan çok memnunuz dedi

nistelrooyla konuşmamız olmadı dedi diğer transfer için bekliycekmişiz

Geçen sene girdiğinde 2 kere zamanlama hatası yapıp 10 dk.da kırmızı yemişti.Adam öldürmedi diye sevinmiştim o maç.Kafa olarak futboldan tamamen kopmuş Emre.Geri dönmesi çok zor olacak.Zaten öyle olmasaydı şimdiye kadar kendine iyi bakardı bir türlü dönerdi.Mesleğine ihanet ediyor işte bazı oyuncular.

Hala daha savunanlar var bende onu anlamıyorum. Rica diyorum özetleri izlesinler maçı izlemeyenler yada pozisyonu görmeyenler. Bildiğin "amatörce" hata yaptı. Defans adamı kassın demiyorum. Kasması nedir defansın : ileri çıkmak, orta sahada prese yardımcı olmak gibi yada kornerde gol aramak. Adam "işi" olan müdafaayı resmen aksattı hatta yapamadı. Bu sakatlıkla, maç eksiğiyle ilgili değil. Bu adamdan bir ümit beklemek yanlışlık olur net söylüyorum. Adam girdi 3 pozsiyon verdik ve 2'si direkt 1'i dolaylı bu adamdan kaynaklandı.

Arda zaten cok hizli degildi

ama Emre cok hizli yani biraz kas yaparsa cok iyi olacak

en iyi örnek de Ronaldo olur bu konuda

cristiano_ronaldo_sporting_lissabon_2.jpg

foto_Allein-Cristiano-Ronaldo-kostet-Real-Madrid-94-Millionen-Euro_044a2d6d2cc3443eae647e95bd12428c83a23219ae.jpg

CR9.jpg

https://3.bp.blogspot.com/_F_-hp9ZVQcU/SzSXYeBT5hI/AAAAAAAAGHg/hGZQBaSGGoY/s1600-h/CR9.jpg

Al abicim bu da çıplak hali.:asd:

Emre Çolak istediği kadar kas yapsın bu işler sadece kasla olmuyor abi Arda'nın tekniği kadar tekniğe ulaşması için bir fırın ekmek yemesi lazım daha...

Ayrıca Arda depar konusunda zayıf olabilir ama kesinlikle çok çevik bir oyuncu bence zaten çevikliği teknik kapasitesini çok yükseltiyor...

emre çolakı konusturmadı rijkaardla başkan çok genç diye

bu arada spiker her sustugunda ömer üründülü bekledim ama olmadı ömerim

nonda hakkında en küçük olumsuzluğa bürünmedim maçtan sonra.gol atamadıkça hırs yaptı bencilleşti ve şansız olduğu için de atamadı.fark büyük olmasa kendi denemezdi gol vuruşlarını pas verirdi.ayrıca 2 gol atmasına bir asistine rağmen barış yine çok kötüydü nazarımda.

Sorun o değil ki, Nonda topa vurana kadar 5 dakika geçiyor!

Üst Alt