Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5 - 1 Denizli Belediyespor | Maç So

Rakip küçük buna göre değerlendirme yapılmaz ama öncelikle hemen hemen bütün takımı beğendim Nonda ve Ayhan hariç herkes elinden geldiğince ileri oynamaya çalıştı bu ikisi hariç... Hele Nonda sene başında çoğu taraftar ve yorumcu bu takımın birinci forveti Nonda diyor ben ozmnlarda diyordum kimse tınlamıyordu şimdide diyorum bu takımın birinci forveti baros ha nonda girer 70'den sonra baros'un yorduğu defansa 2 gol atar... Ama 90 dakika oynayamaz ozmn bana karşı çıkanlar şimdi ne düşüncedeler merak ediyorum doğrusu...

Emre Güngör için olumsuz düşünmüyorum biraz maç oynadıktan sonra göreceğiz...

Emre Çolak iyi hoş teknik aklıyla oynuyor goller güvenini yerine getirdi pasları isabetliydi...

Diğer Oyuncular iyidi...

Barış Ortalarını falan beğendim çok bencil oynuyordu ki ben Koyu bir anti-Barışçıydım.. Bencilliği bırakmış gibi görünüyor.. Böle devam ederse Keita'nın yokluğunda o bölgeyi kapatabilir...

Caner kamp dönemini takip etmeye çalıştım çok çalışıyordu... Bugünde iyidi...Bir an önce bonservisini almamız gerekiyor bence...

Elano kamp döneminin iyilerindendi.. Bugün orta sahada oynaması onu arkaplanda tuttu.. çok ileri çıkmadı..Topa basması bile olumlu görüntüydü...Şutları heycanlandırdı...

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5 - 1 Denizli Belediyespor | Maç So

E.Güngör sanki forvet yada kanat adamı da biraz oynadıktan sonra neyi görüceksin "müdafaa" yapmasını mı ? Yapamıyorsa bilmiyor demektir. Adamın gerisinde kalır anlarım, geç hamle yapar anlarım ama adamı takip etmezse ve yanlış yerde durursa bilgisinden şüphe ederim.

E.Güngör sanki forvet yada kanat adamı da biraz oynadıktan sonra neyi görüceksin "müdafaa" yapmasını mı ? Yapamıyorsa bilmiyor demektir. Adamın gerisinde kalır anlarım, geç hamle yapar anlarım ama adamı takip etmezse ve yanlış yerde durursa bilgisinden şüphe ederim.

iyide 2 yıl önce Ankaragücünde ve yarı dönemde gelince takır takır oynuyordu... Song gibi bir oyuncuyu aratmıyordu...Avrupa Şampiyonasında sakatlanana kadarda başarıyla oynadı...Demek ki potansiyel var ;) Ama ağır bir (kaç) sakatlık geçirdi... bunlarıda hesaba katmak lazım...

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 3 - 0 Denizli Belediyespor | İlk ya

2. yarıdan sonra da böyle düşünen var mı?

Ben ayni düsuncedeyim.

Denizli bld'e karsi oynuyoruz. Nonda halen en çok gol'u atan oyuncumuz, Baros daha saglamken herkes Nonda Baros'tan kat kat daha iyi diyordu. Adam sakat sakat oynadi bi kac kötu mac oynadi, hemen asin.

iyide 2 yıl önce Ankaragücünde ve yarı dönemde gelince takır takır oynuyordu... Song gibi bir oyuncuyu aratmıyordu...Avrupa Şampiyonasında sakatlanana kadarda başarıyla oynadı...Demek ki potansiyel var ;) Ama ağır bir (kaç) sakatlık geçirdi... bunlarıda hesaba katmak lazım...

Kaç yıl :)

Maçı izledim 70 dk. ya kadar. Diziliş olarak aynı 4-3-3 sistemindeydik heralde gözlemlediğim Mustafa ön libero oynadı, Elano'da ön libero gibi oynadı az çıktı ileri, Arda forvet arkası gibi oynadı Elano'nun önündeydi biraz. Bunların dışında maçın tamamı kontrol altındaydı takımımız tarafından. Rakibin etkisiz olması nedeniyle bugün ara ara çok iyi paslaşmalarda gerçekleştirdik. Genel olarak iyi oynadık. Caner çok istekli bir kere iyi çalım felan atıyor ama çok bireysel oynuyor, bu haliyle sol açık mevkiinde gelecek için düşünülemez yani şu aşırı bireysel oynaması nedeniyle yani yoksa bugünde güzeldi çalımları felan gayet güzel hele golü çok çok güzeldi fakat çok bireysel işte. 20-21 yaşında, takım oyununa alışırsa süper olur. Arda'ya gelirsek kaptan süperdi bugün, pasları mücadelesi felan çok beğendim. Elano'da oyunda pek yoktu şanssız bir günündeydi bazı pasları tutmadı yerini, ama gol öncesi durduğu yerden vurduğu şut süperdi, hele frikiği çok iyi kullandı. Hem sert vurup, hem topa süper falso vermek çok zor bir iştir, Elano'da bugün öyle yaptı ama gol olmadı.

Ve gelelim Emre Çolak'a. Elano'nun yanına adam arıyorduk, bulduğumuzu zannediyorum :) Biraz erken mi konuşuyoruz ne ama bu çocuk hakkaten çok çok yetenekli ve bizim aradığımız adam. Daha A takımda bile değil ama bugün izlediğim Emre, bizim aradığımız (Elano'nun yanına) adamdır. Tam takım oyuncusu. Pasları, tekniği felan süper. Hayran kaldım yani beklemiyordum bu kadar o yüzdendir belki ama top ayağına gelince çok rahat, hızlı oynuyor ve çok iyi paslar atıyor. Frikik golü de çok iyiydi, daha çok çok genç çok gelişir bu çocuk. Gol atınca 2 golü de çok sevindim gerçekten. Penaltı öncesi de Arda'nın ona penaltı kullandırtması süperdi. Ve bir gördüğüm artısı daha çok istekli yani ruhsuz değil çok istiyor formayı, gol attıktan sonra ağladı zannettim çok çok sevindi zaten. Rijkaard dönemine denk geldiği için çok şanslı. Fiziği tek eksiği, fiziğini geliştirirse eğer seneye transfere felan gerek kalmaz :) .

Bu arada başlık aslında

Kızım sana söylüyorum Gelinim Sen anla olsaydı hoş olurdu!!!

Kulakların Çınlasın Fener :))) 5 i 1 yerde yine!!!

Bu arada es geçtiğim bir konu vardı taraftarı çok beğendim ben şu davranışlarından dolayı;

-Gollerden sonra Emre Çolak diye ayrı tezahurat yaparak destek verdiler genç çocuğa,

-Frank Rijkaard diye baya tempo tuttular, sonrasında Neeskens'i unutmayarak ona da baya tezahurat yaptılar, çok çok süperdi helal olsun dedim o ara yani bu taraftarında, büyük taraftarımızın da Rijkaard&Neeskens ikilisine destek çıkması süper birşey. Hele ben görmedim yani kaç teknik direktör değişti yardımcının isminin stadda bağıra bağıra söylendiğini görmedim. Ama Neeskens söyletti yani yardımcı antrenörde var burada dedi resmen sene başından beri zaten.

Helal olsun taraftara !

Bu arada es geçtiğim bir konu vardı taraftarı çok beğendim ben şu davranışlarından dolayı;

-Gollerden sonra Emre Çolak diye ayrı tezahurat yaparak destek verdiler genç çocuğa,

-Frank Rijkaard diye baya tempo tuttular, sonrasında Neeskens'i unutmayarak ona da baya tezahurat yaptılar, çok çok süperdi helal olsun dedim o ara yani bu taraftarında, büyük taraftarımızın da Rijkaard&Neeskens ikilisine destek çıkması süper birşey. Hele ben görmedim yani kaç teknik direktör değişti yardımcının isminin stadda bağıra bağıra söylendiğini görmedim. Ama Neeskens söyletti yani yardımcı antrenörde var burada dedi resmen sene başından beri zaten.

Helal olsun taraftara !

Denizli Belediye gol atınca kapalıda alkışı ben başlattım övünmek gibi olmasın. :eek:

barış ve mehmet topalı beğendim dikkatli oynadılar elano çok koştu ama beklediğimiz ara toplarını yapmadı belkide nonda elanoya ayak uyduramadı nonda hiç istekli değildi şaşırttı bizi aykut ise kornerden gelen topları tutmamaya yeminli galiba canerle emre çolağı izlemekten zevk aldım arda iyi oynadı elanodan beklediğimiz hareketleri arda sergiliyor uğur uçar'a çok güvenirdim sabriyi eleştirirdim ama son maçlarda hep beraber gördükki sabri bizim için en önemli kozlardan brisiymiş hakan balta'nın sanki bir problemi var çok isteksiz gördüm kendine gel hakan! lucas neill'in gelmesiyle servet rahatlayacaktır ve özlediğimiz savaşçı servet geri dönecektir oyun kurma derdindende kurtulcak barış'ı bir türlü çözemedim bir maç var bir maç yok bu gün çok istekliydi mustafa sarp'dan formayı alabilir bu arada linderoth oynamadı büyük ihtimal gönderilcek ve yurt dışından forvet gelcek resmen s... git denildi ayhan beni deli etmeye devam ediyor basit oynayıp oyunu rahatlatması gerekirken yine macera arayıp topları inanılmaz yerlere gönderdi ŞAMPİYON OLACAĞIZ BUNA İNANIYORUM!

çok dandik takımmış bu denizli bld. hiç zevk vermedi maç.

Maç Analizi

Elano'dan bişey beklemiyorum. Son derece ağır,sabretmek lazım ama.

Olmayacak galiba.Çok isteksiz , dikine oynamıyor,insiyatif kullanmıyor,Ayhan gibi yanpas veriyor.Adamı tv ekranından arıyorum ,bulamıyorum.Saklanıyor galiba.Hakem bile topa daha yakın oynuyor. Bi adam da sadece şut çekiyor diye alınmaz ki.Bence son senelerin en büyük transfer hatası.Linderoth gibi bir koşu tarzı var.Çok verimsiz çooook.

Nonda zaten buydu. Attığı 3-5 golle taraftarı bunca yıldır uyuttu.Aslında taraftar neyin ne olduğunu biliyordu da, neyse ki Baroş vardı. O yüzden bu adama çok ihtiyaç duyulmadı. Ama şimdi "fransa bileti" çoktan verilmesi lazım.

Arda her zaman ki gibi teknik, son derece akıllı. ama biraz mutsuz göründü gözüme. Umarım sakatlanmadan sezonu bitirir.

Emre Çolak tek kelime ile enfesti. Pasları ,çevikliği, oyun görüşü son derece mükemmeldi.Ama tabii kendini geliştirmeye devam etmesi lazım.Özellikle Fiziğini de geliştirdiği zaman çok büyük bir yıldız olabilir. Tabii 1 maç kıstas olmaz ama yetenekli oyuncu da kendini "bir maçta bile" belli eder. Ama biraz zaman!

Sarp iyi niyetli, topal eh işte, aykut veya franco fark etmez bence ufuk,barış iyi bir yedek, servetin yanına teknik defans şarttı ama neill geldi bakıcaz,uğur uçar ve balta bu takımın bekleri olmamalı-vasatlar, caner süper bir çıkış yakaladı hayırlısı, Neskeens'i daha sempatik ve daha motivasyonlu buluyorum, Reikardın kafası başka yerde gibi. Gönül isterdi şu maçta Cem sultan da oynasın ama olmadı.

Son olarak forvet transferi bu hafta biter, EPL'den gelicek diyorlar ama hayırlısı ne ise o olsun. Neill bu takıma kesin artı bişeyler katar ama yüzdesi belli olmaz.belki yüzde 20 , belki yüzde 30. Daha fazlası beklenmemeli.

2.yarı zor geçicek. Ama defanstaki kordine eksikliği azaltılabilirse ve biraz şanş faktörü (yüzde 10) ile Şampiyon olacağımıza inanıyorum.Tabii burda gelicek forvet çok büyük faktör. Herşeyin anahtarı bu forvet.Hayırlısı.

En dandik maçlardan sonra bile yazacak ilk şeyi ayhanın berbat futbolu olarak görüyorsam bu adam defolup gitmeli yeter artık... Elanonun oynadığı oyun gösterişsiz olsa da her maçta 2 tane böyle gollük şut atsın yeter de artar bile.. Emre çolak 2 duran topu iyi kullandı diye şımarmamalı üstüne koyup bu yaşta formayı kapmalı.. Rijkaard o ve onun gibiler için büyük şans.. Caner takıma alıştıkça sol kanadın keitası görünümünde olmaya devam ediyor.. Nonda o kadar pozisyondan bi tane at demi kardeşim.. Emre Güngör ayağını yere sağlam bastığı müddetçe neill anca sağ bekte forma şansı bulur.. Barış mest etti beni :confused: Sarp çok iyi kademelere girdi.. Topal ve servet uyumluydu balta son zamanlardakine göre biraz daha istekliydi sanki.. Ataklara katıldı.. Aykut bu takımın 3. kaleciliğinden öteye çıkamayacağını gelen tek topu kalesine alarak gösterdi..

Cok buyutecek bir sey yok!IYI hazirlik maci!

Üst Alt