Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Caner'i sene sonu satın almamız lazım.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Kesinlikle Caner çok genç bizde uzun yıllar başarılı olur,çocuk çok hırslı!

Kaç milyon € ise basıp alalım!

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-1 Galatasaray | 10 Ocak | İlk Yarı

bunların hangisi sopalık?? simdi ben bunlarla aynı havayımı soluyom aynı gazımı cıkartıyom? soylesin biri bunu bana. son yoruma dikkat

1-kırmızı verdi ya yazıklar olsun...

2-ufak bir temasa kırmızı gösterdi hemen

3-yaziklar olsun. ilk faulde kirmizi verdi. bu nasil bir kirmizi kart?

4-ardanın dokunulmazlığı var olum bilmiyormusunuz

5-Hahaha Turk futbolunda bir ilk... Ikili mucadele sonucu cikan faulde direkt bir kirmizi kart...

Fenerbahceli futbolcuya ne tekmeler atiliyor kart bile cikmiyor... C....luya sadece dokununca kirmizi kart cikiyor...

Saka gibi... Yaziklar olsun...

6-vallahi merak ediyorum ne amaçla kırmızı çıkardı hakem

aynı faulü gs lileer yapsaydıda kırmızı çıkarmıydı

daha maçın başı içine etttin hakem yazıklar olsun

7-yuh artık verdiği faul´a bak bu kadar olmaz.

gerçekten yazık gücünüz orduyamı yetiyor

8-hocam kasıtlımı yapmış

istemeyerek dalıyor.

kırmızı kart kasıta verilir orada o hareketi kasıtlı niye yapsın

yapmayın gözünüzü seveyim

9-Kırmızı kart gören Ordulu futbolcuyu kınıyorum‚ gebertemedi şu pisliği‚ dk sonra da gol attı‚ madem görüceksin şu kartı değsin bari...

10-Saka gibi gercekten... Ne tekmeler atiliyor kart cikmiyor... Sadece dokununca kirmizi kart cikartiyor...

Futbol‚ basketbol bosuna oynuyoruz

11-Sakat ayağıyla attı golü.. O pozisyonda sanırsın ayağı kırıldı.. Bu hakemler ile lig bitmez

12-yemin ediyorum şöyle faullere kırmızı gösterilsin her maç en az 2 kırmızı çıkar

ordulu futbolcu topada dokunuyor orada kaldı ki daha 5. dakika

bizim emreye yapılan faullere her maç kırmızı çıkması lazım

13-kart doğru diyenler futbol´dan anlamıyordur benim gözümde..

sarı bile verilmez o pozisyona..

vay beeh Arda´ya sakın dokunmayın‚ aman ha..

bizim Kazım´ı sahada biçerler‚

hakemler daha Kazım´ın aleyhine faul verirler..

Taraftarlarda tabi mor10´u süper oyuncu sanar.

Adam´a dokunan kart görüyor

hep aynı hareketler‚ o hareketi ama Fenerbahçe´ye karşı sökmez.

yazıkk ya‚ maçı hemen kapattım 5dakika´da rengini belli etmekde fazla geldi yani

Düzenlendi.

Halı saha da biri sana öyle girsin bakalım neler oluyor :)

Caner'in satın alma opsiyonu 3.5 milyon euro ki bence değer hakikaten iyi oynuyor.

Arda'nın bacağının halini yedek kulübesinde görmemiş embesil yaratık!

Nonda'nın attığı ilk golde pası Barış mı verdi yoksa benmi yanlış gördüm.

takımı beğenmedim. ordu zaten iyi bir takım değildi. o yüzden alınan sonuç bizi yanıltmamalı. ben hala takımımızın bir oyun karakteri olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. hızlı ayağa pas yapan rakibi yoran ve aralara atılan toplarla pozisyona giren bir takım bekliyorum. ve daha ne kadar bekleyeceğiz bilemiyorum?? nerdeyse sezon başından itibaren 30-35 maç yaptı bu takım. gelişme emareleri malesef gözükmüyor. bize acil baros lazım bide çok acil bir stoper umarım haldun üstünel bu işi halleder. yoksa ilk yarının bi benzerini yaşarız ikinci yarı.

Orduspor istedini alamadi.. not Ardaya bisey olmadi!!!!

Rahat aldık ben biraz daha zorlamalarını beklerdim ama 10 kişi kalınca ümidi kestiler galiba

Ardanın hala son vuruşlarda etkisizliği eksikliği aynı

Ayrıca peşpeşe 2 tane korner attı ikiside ön direğe bir türlü topu kaldırmasını öğrenemedi

Ayhana gelince gene rezil bir futbol

bir tane ileriye pası yok Nerdeyse 18 yayı üzerinden geriye çeviriyor topu

Barış,Sarp rölantide oynadılar Defansta Servet her zamanki gibiydi

Caner iyi oynamaya devam ediyor

Hem kendimizi biraz görmüş olduk hazırlık maçı gibi hemde 3 puan aldık

Bu arada Arda oyundan çıktıktan sonra dizi mosmor olmuştu :S Ne çok kasap var bu ülkede

Maçda ufuk ve caneri beğendim.

Maça fazla asılmadık ama ikinci yarı biraz daha tempo yapıp disiplinli oynamaya çalışdık.

Defansdaki sıkıntılara bende katılıyorum.

Bu takıma kesinlikle stoper şarttır.Aynı şekilde orta alanda hem baskı yapacak hemde baskı yiyince dirençli olacak bir önlibero gerekmekde.Görüyoruzki maçda özellikle orta alanda top kapma ve oyun kurma anlamında çok zayıfız.Bu noktada her ne kadar kewell ve canerin bindirmeleri göz doldursada karşımızdaki rakip ordusporun dirençli oyunu bizi gene bozdu.Zaten ofansif anlamda çok sıkıntılıyız birde oyun kurmada zorluk çekince 10 kişi kalan orduspor bizi baya bir terletti.

Kısacası ligde bu performansla gidersek işimiz çok çok zor..

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-1 Galatasaray | 10 Ocak | İlk Yarı

Şu yazıyı silermisiniz Ardaya hakaretler var

bu yazıyı yazan angutu da banlayın lütfen

Mustafa Gam adlı arkadaşı banlayın ''gs'' yazmış ayrıca Galatasaray'lı oyuncuya harekette bulunuyor.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | İkinci Yar

ben olsam Ardanın yerinde kırmızıya razı olup o adamın bacağını kırar öyle çıkardım.Allahın orman adamı lan oynadığın adam sizin ülke gibi 3 tane satın alır şerefsiz insan gibi oyna biraz.Çok sinirlendim yaa ilk yarı tekme yiyince ulan sanki kendi ayağıma yemiş gibi oldum tekmeyi..

Oha Yuh artik..!!! Su yaptigin Yorumu Herhangi bir Ülke Vatandasi bir Türke yapsa Kiyameti koparirsiniz...

Ben Yönetici olsam Fasizim kokan bu yaziyi silerdim...

Arda Jerry´nin attigi Dirsege sinirlendi..Hakem Görmesine ragmen vermedi bisey. Ona sinirlendi Arda..

Ufuk sürekli oynatılmalı kaleciliği kadar ayağını da ne kadar iyi kullandığını gösterdi.. Emre Aşık defansta bi Avrupalı gibiydi; ilk defa onu bu kadar soğukkanlı gördüm.. Servetin güldüren hareketi dışında esamesi yoktu.. Balta vasatı aşamadı.. Caner elbette maçın adamıydı.. 3. golde ilk adamı geçişi enteresandı.. Uğur üstüne bişe koymadan devam ediyor; sonu hayır olur inşallah.. Mustafa Sarp kendisi kadar hırslı değildi.. Barış bugüne kadar hiç izlemediğim bir futbolcu olsaydı.. Bu adam bu ligin tozunu attırır derdim.. Öyle oynadı.. Arda çok gereksiz bi maçta çok gereksiz yerlerde sinirlenerek; kaptanlığına laf edenlerin ekmeğine yağ sürdü.. Ayhan bu maçta dahi zırvalıyorsa kusura bakmasın 18'e dahi giremez.. Kewell çok fazla gözükmedi ama duruşu yetti.. Nonda beleş goller atarak forvet transferini erteletebilir.. Yönetim bu yanlışa düşmemeli.. Onunla olmayacağını son 7 maçta anladık..

Üst Alt