Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Galatasaray'ın galibiyetini kırmızı karta bağlayan GERİZEKALILARA Prim tanımayın.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Orduspor'da ki Akaminko çok sert oynadı, adamı deli etti. Allah'tan Arda'nın ciddi birşeyi yok.

Akaminko tam bir azman biraz kasaplıkta var adamda.

Rahat maç oldu. 3 puan 3 gol artık Antalya ya dönüp tekrar tempoklu anrenmanlara dönüp lige konsantre olmalıyız.

Caner oynadıkça klasını konuşturuyor. Keşke bonservisini alabilsek. İnanın sol kanatta 10 yıl sorunumuz kalmaz.

Arda kendine gelmeye başladı. Basını kaile almadna oyununa konsantre olursa Arda eski Arda olur.

Ayhan bitik..

Ufuk fiziken süper umarım, Rijkaard dan daha fazla süre alabilir.

Kısaca GS miz dolu dizgin devam ediyor, Şampiyon olacağız UEFA yı da alacağız O kadar!!

Tartışmasız bu maçın adamı Canerdir.. diğerlerinde pek hırs ve istek göremedim .. 10 kişilik Orduspor kalemizde pozisyon buluyorsa.. bizim defansın komple değişmesi gerekir..

Rahat maç oldu.Arda ve Caner iyiydiler.

Caner ve Arda iyiydi.

Nonda fena değildi.

Uğur, Ayhan ve Barış berbattı.

Gerisi vasattı.

Barış iyidi gene orta sahada koştu top çaldı asist bile yaptı adam.

Rijkaard ikinci kez 4-4-2 oynattı,ilk kez Trabzon maçında oynamıştık ve güzel futbol sergilemiştik,bu maçtada 4-4-2 oynadık ama Trabzon maçında oldugu kadar begenmedim.

Antu'dan alıntı yaparken düzeltip koyalım hakeret içerikli yerleri ayrıca ne biçim bir forumdur ki bu hakeret serbest Gscimbom'la arasında büyük kalite farkı var.

Ufuk sürekli oynatılmalı kaleciliği kadar ayağını da ne kadar iyi kullandığını gösterdi.. Emre Aşık defansta bi Avrupalı gibiydi; ilk defa onu bu kadar soğukkanlı gördüm.. Servetin güldüren hareketi dışında esamesi yoktu.. Balta vasatı aşamadı.. Caner elbette maçın adamıydı.. 3. golde ilk adamı geçişi enteresandı.. Uğur üstüne bişe koymadan devam ediyor; sonu hayır olur inşallah.. Mustafa Sarp kendisi kadar hırslı değildi.. Barış bugüne kadar hiç izlemediğim bir futbolcu olsaydı.. Bu adam bu ligin tozunu attırır derdim.. Öyle oynadı.. Arda çok gereksiz bi maçta çok gereksiz yerlerde sinirlenerek; kaptanlığına laf edenlerin ekmeğine yağ sürdü.. Ayhan bu maçta dahi zırvalıyorsa kusura bakmasın 18'e dahi giremez.. Kewell çok fazla gözükmedi ama duruşu yetti.. Nonda beleş goller atarak forvet transferini erteletebilir.. Yönetim bu yanlışa düşmemeli.. Onunla olmayacağını son 7 maçta anladık..

Bu maç Ufuk için kesinlikle ölçü değil.

En istikrarlı oyuncu Barış,her maç kötü oynuyor :D

Erol: Arda'dan özür dilerim

Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray'a karşı 3-0 mağlup olan Orduspor'un oyuncularından Erol Yükseker şu açıklamalarda bulundu:

Erol Yükseker:

"Yaptığım faulden dolayı maç sonrası Arda’nın yanına gidip önemli bir şey olup olmadığını sordum. İyi olduğunu söyledi. Tekrar ondan özür dilerim. Anlık ve talihsiz bir olaydı. Kendisiyle aramızda bir sorun kalmadı."

internetspor

Erol: Arda'dan özür dilerim

Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray'a karşı 3-0 mağlup olan Orduspor'un oyuncularından Erol Yükseker şu açıklamalarda bulundu:

Erol Yükseker:

"Yaptığım faulden dolayı maç sonrası Arda’nın yanına gidip önemli bir şey olup olmadığını sordum. İyi olduğunu söyledi. Tekrar ondan özür dilerim. Anlık ve talihsiz bir olaydı. Kendisiyle aramızda bir sorun kalmadı."

internetspor

Çakal herif

Canerden sonra takımın iyileri Barış ve Arda

Şu izlediğim maçta Barış berbatsa ben başka maçı izlemişimdir.Barışın bu maçta berbat oynadı lafı ardanın estonya maçında vasat oynadığı lafla aynıdır nerdeyse :D

Üst Alt