Zizou vs Gaucho - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zizou vs Gaucho

Cevap: Zizou vs Gaucho

Messi'yi su anki Barca takimindan çikar yine rahat yari final yaparlar.

'98 Juve ve '06 Barca takiminindan ZzZ'i ve R10'u çikar gruptan zar zor çikar.

/o konu hakkinda kilit.

Zidane vs R10 devam edelim :cool:

R10 karı,kız,alkol derken kayboldu gitti.Adam futbolcu değildi yahu,sanatçıydı resmen.Real Madrid taraftarı şuana kadar Messi´yi alkışlamadı,ama 0-3 kaybettikleri El classico´dan sonra R10 ayakta alkışladı 80.000 kişi.

Messi'yi su anki Barca takimindan çikar yine rahat yari final yaparlar.

'98 Juve ve '06 Barca takiminindan ZzZ'i ve R10'u çikar gruptan zar zor çikar.

/o konu hakkinda kilit.

Zidane vs R10 devam edelim :cool:

Ronaldinho, futbol sahalarına ayak basmış en yetenekli futbolcu olsa da senin deyiminle primeı 3-5 sene sürdü sadece. Messi en fazla 3-4 seneye zaten Ronaldinho'yu geçmiş bir futbolcu olacak, şu anda bile başarıları kıyaslanabilir. Messi, Ronaldinho'dan yetenekli olmasa da daha iyi ve daha büyük bir futbolcu olacak bu kesin.

Messi'nin Zidane'dan daha iyi olduğunu iddia etmek kadar abes kaçar Ronaldinho>>>Messi demek. Ronaldinho, Messi'nin yaşındayken PSG'de dolanıyordu kafasına göre.

zidane cezayirli müslüman olması lazım sonrada değiştirmediyse dinini ama herkes müslüman bilir zidane'ı çoçuklarından birinin adıda elyaz mış sanırım müslüman ismi buda pek bir bilgim yok ama..

Ronaldinho, futbol sahalarına ayak basmış en yetenekli futbolcu olsa da senin deyiminle primeı 3-5 sene sürdü sadece. Messi en fazla 3-4 seneye zaten Ronaldinho'yu geçmiş bir futbolcu olacak, şu anda bile başarıları kıyaslanabilir. Messi, Ronaldinho'dan yetenekli olmasa da daha iyi ve daha büyük bir futbolcu olacak bu kesin.

Messi'nin Zidane'dan daha iyi olduğunu iddia etmek kadar abes kaçar Ronaldinho>>>Messi demek. Ronaldinho, Messi'nin yaşındayken PSG'de dolanıyordu kafasına göre.

Ronaldinho'nun suçumu genç yasta Barca'nin altyapisina alinmayip dunyanin en iyi orta saha'siyla oynamasi?

Prime'i bir kaç sene surdu evet ama simdiye kadar R10'un prime'i>>Messi'nin son hali.

Messi henuz yenice prime'ina giriyor.

Messi istatistik olarak Zizou'dan daha iyi zaaaaaaaaaaaa

Alex istatistik olarak Hagi'den daha iyi zaaaaaaaaaaa

Zidane, dünya üzerine gelmiş ve gelecek en iyi oyuncudur. Messi, Ronaldo gibi tiplerle kıyaslanamaz asla.

Ronaldinho'nun suçumu genç yasta Barca'nin altyapisina alinmayip dunyanin en iyi orta saha'siyla oynamasi?

Prime'i bir kaç sene surdu evet ama simdiye kadar R10'un prime'i>>Messi'nin son hali.

Messi henuz yenice prime'ina giriyor.

Ben Ronaldinho'nun suçu veya değil demedim. Messi'nin kısacık ve küçücük doğması da onun suçu değil. Sporcu ahlakı, takım kimyası, özveri, etik vs. vs. her konuda Messi ile Ronaldinho karşılaştırılmayacak düzeydedir. Şu anda Messi'nin Ronaldinho veya Zidane gibi kişilerle karşılaştırılması bile ne kadar önemli olduğunu gösterir. Messi, primeına girdiğinde Ronaldinho'yu kolaylıkla geçecektir buna şüphe yok.

Bu arada bu eskilere tapma hastalığı da en çok bizim ülkemizde vardır. Zidane gibisi bir daha gelmez, onu bir tek biz izledik bla bla bla. Her zaman daha iyiler gelecek, Messi'nin şu yaşına kadar yaptıklarını kimse yapamadı. Messi futbolu bıraktığında da büyük ihtimalle bir 15 sene sonra o zamanın forumdaşları Messi gibisi gelmedi, gelemez diyecekler.

Ben Ronaldinho'nun suçu veya değil demedim. Messi'nin kısacık ve küçücük doğması da onun suçu değil. Sporcu ahlakı, takım kimyası, özveri, etik vs. vs. her konuda Messi ile Ronaldinho karşılaştırılmayacak düzeydedir. Şu anda Messi'nin Ronaldinho veya Zidane gibi kişilerle karşılaştırılması bile ne kadar önemli olduğunu gösterir. Messi, primeına girdiğinde Ronaldinho'yu kolaylıkla geçecektir buna şüphe yok.

Bu arada bu eskilere tapma hastalığı da en çok bizim ülkemizde vardır. Zidane gibisi bir daha gelmez, onu bir tek biz izledik bla bla bla. Her zaman daha iyiler gelecek, Messi'nin şu yaşına kadar yaptıklarını kimse yapamadı. Messi futbolu bıraktığında da büyük ihtimalle bir 15 sene sonra o zamanın forumdaşları Messi gibisi gelmedi, gelemez diyecekler.

Messi'ye kötu topçu diyen yok zaten. Ve Messi prime'ina çok rahat girdi bile. 8'i sezonunda daha halen prime'inda degilse yuh artik.

Ronaldinho profesyonel futbol hayatinin 6-7'i senesinde dunyanin en iyi futbolcusu seçildi Messi gibi.

Beni yas'tan fazla oynadiklari sezon ilgilendirir eger 20liliklerden bahsediyorsak.

Messi'ye kötu topçu diyen yok zaten. Ve Messi prime'ina çok rahat girdi bile. 8'i sezonunda daha halen prime'inda degilse yuh artik.

Ronaldinho profesyonel futbol hayatinin 6-7'i senesinde dunyanin en iyi futbolcusu seçildi Messi gibi.

Beni yas'tan fazla oynadiklari sezon ilgilendirir eger 20liliklerden bahsediyorsak.

Messi daha 24 yaşında, futbolu bırakana kadar demiyorum 3-4 sene sonra bile baktığımızda Ronaldinho'dan çok daha fazla şey başarmış olacak Messi.

Bak bu doğru, Zidane'ın karizması, R10'un o ellerini sallaya sallaya parti stayla gol sevinçleri kimse tarafından unutulamaz. Messi'nin öyle bir karizması yok olamaz da, doğuştan gelen bir şey o.

Zaten sirf gol sevinçleri degil. Futbol stilleri fln çok daha karizmatik.

En basitinden

725266300422000%5B1%5D.gif

517207187.gif

Messi çalima giderken daha kafasini zor kaldiriyor :90:

Adam her maç 1 gol 1 asist ortalamayla oynasın tipi karizmatik değil diye adamı küçümseyin(Messiden bahsediyorum) Hiç bir dönemde Messi kadar dominant başka oyuncu yok. Oynadığı maçların yüzde 80nine damgasını koyuyor adam

Messi daha 24 yaşında, futbolu bırakana kadar demiyorum 3-4 sene sonra bile baktığımızda Ronaldinho'dan çok daha fazla şey başarmış olacak Messi.

Ama olmadi su ana kadar. Messi'nin kendisini nasil gelistirdigine bagli ve o sezon nasil oynadigina bagli. Eger Arjantin'i finale tasirsa DK'da R10'dan daha iyi diyebilirim rahatlikla.

Ama halen Xavi ve Iniesta'siz birsey basaramadi (Kobe-Shaq stayla)

Üst Alt