zlatan ibrahimović - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sneijder ve Drogba buraya geldikten sonra, artik hic bir sey beni sasirtmiyor ahaha ne büyük bir kulüp misiz beeee yasaaa CIM BOM BOM ! Gel koçum gel gel !

Fransız Kulübü ile olan sözleşmesinde 1 yılı kalan Ibra için “Kolaylık yaparız” sözü üzerinden hareket eden yönetim, yıldız futbolcuyla temaslarını hızlandırdı. Pazarlıklar kaldığı yerden yeniden başladı.

Cimbom, Zlatan’a sezon başına 10 milyon Euro teklif ediyor. Trabzonspor forması giyen Erkan Zengin’e Galatasaray ile görüştüğünü itiraf eden Zlatan, 12 milyon Euro istiyor. Sponsorlarla görüşen Aslan, bu transfer için tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

AMK

Fransız Kulübü ile olan sözleşmesinde 1 yılı kalan Ibra için “Kolaylık yaparız” sözü üzerinden hareket eden yönetim, yıldız futbolcuyla temaslarını hızlandırdı. Pazarlıklar kaldığı yerden yeniden başladı.

Cimbom, Zlatan’a sezon başına 10 milyon Euro teklif ediyor. Trabzonspor forması giyen Erkan Zengin’e Galatasaray ile görüştüğünü itiraf eden Zlatan, 12 milyon Euro istiyor. Sponsorlarla görüşen Aslan, bu transfer için tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

AMK
heh en son 10 'da mı kalmışız iyi bari ..

Bazı adamlar vardır verilen para hiç önemli değil.Drogba mesela,Sneijer veya..Zlatan da onlardan formaydı Şampiyonlar Ligi'ydi zaten verdiğimiz parayı çıkartırız.

Ya bu adamın psg'den aldığı yıllık ücretle takıma adam gibi 2 3 tane oyuncu alırız. Nasıl bir para vericez bu herife yıllık 3 4 milyonun yüzüne bakmaz 3 4 katını alıyor şuan

Üst Alt