zlatan ibrahimović - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pandev , Dzemaili , Eboue , Yekta , Eray , Gökhan Zan , Engin Baytar , Yiğit Gökoğlan vs. gibi isimlerden zaten bu rakamı buluyoruz.

Şampiyonlar Liginde taşıyacağı yere göre gelecek primler ve sattıracağı forma vb. gibi birçok store ürününü saymıyorum bile.

Hele birde uluslararası arenada getireceği prestij var ki ...

İbra hali hazırda 12 16 milyon gibi bir net para alıyor vergilerini kulüp hallediyor zamanında haberleri çıkmıştı. Fazla uçmayalım güzel düşüncede ihtimal vermiyorum

şu an tahmını olarak Türkiyenin yarısı GS lı.ibra 2 sene top oynarsa GS da bu rakam yuzde 70 lere cıkar..avrupada buyuk takımlarla anılacaksak ibra da gelmelı tabıkı.

Bunu alıp yine sağımız solumuz eksik kalacaksa gelmesin ha illa eksik olacaksa İbra ile eksik olalım tabii ama bana hiç olası gelmiyor bu transfer gereksiz spekülasyon.

şu an tahmını olarak Türkiyenin yarısı GS lı.ibra 2 sene top oynarsa GS da bu rakam yuzde 70 lere cıkar..avrupada buyuk takımlarla anılacaksak ibra da gelmelı tabıkı.
Aynen. Maalesef bazıları büyük resmi görmekte zorlanıyor. "10 milyon mu vereceğiz 34 yaşındaki adama? 1 sene oynasa 1 sene yatar" vs.

Halbuki Ibra sadece maç sonuçlarını etkileyecek bi oyuncu değil. Ibra kadar büyük bir futbolcu forma satışlarını patlatır, diğer ülkelerde bile satılır. Yeni sponsorlukların önünü açar. İnsanların Türkiye'ye bakış açılarının değişmesini, yabancı futbolcuların Türkiye'ye transferleri söz konusu olduğunda daha olumlu düşünmelerini sağlar.

Kısaca Ibra bonservis + maaş olarak değerlendirilebilecek bi topçu değil. Drogba'nın yaptığı reklamdan daha fazlasını yapar. 10 milyon + bonservis götürür belki ama fazlasını getirir.

Ibra'nın maliyetini karşılayabilecek durumda olduğumuzu sanmıyorum. Ama sponsorlukla falan halledilmeyecek şey değil özellikle PSG'nin sahibinin Digiturk'ün %53'ünü satın aldığı göz önünde bulundurulunca. Adam aldığı platformun en önemli kanalının izlenmesini isteyecek kâr yapmak için sonuçta.

Aynen. Maalesef bazıları büyük resmi görmekte zorlanıyor. "10 milyon mu vereceğiz 34 yaşındaki adama? 1 sene oynasa 1 sene yatar" vs.

Halbuki Ibra sadece maç sonuçlarını etkileyecek bi oyuncu değil. Ibra kadar büyük bir futbolcu forma satışlarını patlatır, diğer ülkelerde bile satılır. Yeni sponsorlukların önünü açar. İnsanların Türkiye'ye bakış açılarının değişmesini, yabancı futbolcuların Türkiye'ye transferleri söz konusu olduğunda daha olumlu düşünmelerini sağlar.

Kısaca Ibra bonservis + maaş olarak değerlendirilebilecek bi topçu değil. Drogba'nın yaptığı reklamdan daha fazlasını yapar. 10 milyon + bonservis götürür belki ama fazlasını getirir.

Ibra'nın maliyetini karşılayabilecek durumda olduğumuzu sanmıyorum. Ama sponsorlukla falan halledilmeyecek şey değil özellikle PSG'nin sahibinin Digiturk'ün %53'ünü satın aldığı göz önünde bulundurulunca. Adam aldığı platformun en önemli kanalının izlenmesini isteyecek kâr yapmak için sonuçta.

İşte vizyon budur. Alkışlıyorum renktaş

Yıllık 12 bile verilir ibrama.Şuan bile dünyanın en iyi 3 5 golcüsü arasında.Bir sürü çöp var yııllık 1 2 alan.Onları gönder zaten maaş olarak rahatlarız.Böyle bir durum varsa sonuna kadar zorlanmalı.Drogbayla,Snejdere verdiğimiz paraları forma satışları ve cl de başarımız sayesinde fersah fersah çıkardık.İbramdada aynı şey olur.

Ibrahimovici takima getirmen demek yapacagin diger yildiz transferleri garantiye alman demek. Kim takiminda sneijderi ibrasi olan bi takima gelmek istemez.. cl taraftar.. istanbul para. Cok onemli bu transfer 10dur 12dir ne istiyosa verilmeli ondan sonra psikolojik olarak lig zaten cebe girer seneye yine cl garanti olur.... oyle bakmak lazim olaya beyler

bonservis+ibranin istedigi para= bizim komple transfer bütcemiz, demek istedigim öyle ucuk transferler yapacak gücümüz yoktur, eger bir sponsor veya sponsorlar devreye sokabililerse ozaman olur

Yıllık 10m ödeme yaparsak diğer transferler için para kalmaz.

Ve en azından 5 kaliteli transfer lazım yoksa yine CLde rezil oluruz

Üst Alt