zlatan ibrahimović - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olur diyen isimlere bakıyorum. "Pahalı. Olmaz." diyenlere bakıyorum.

Bu bile yetiyor olur demem için. :)

(Yanlış anlaşılmasın çoğunlukla aynı fikirde olup olmama durumunu söylüyorum.)

ibrahimovicin gelisi takıma katkısı tartısılır fakat kazandıracagi prestij isim ve marka degeri olarak borsada galatasarayı ucuracagi kesin..Drogba gibi ibrahimovicin formasını sahaya koy ismi yeter .

İbrahimoviçin gelmesi Drogbanın gelişinden bile daha sükse yapacaktır. Dünyada futbol ile ilgili en ufak ilgisi bulunan biri bile bu haberi öğrenecektir. Ve siz gidip bir oyuncu istediğinizde sizi zaten tanıyan birileriyle karşılaşacaksınız. Yani marka değeri diyoruz ya işte böyle artar bunlar. Zlatan gelirse 1 forma satıyorsak emin olun 3-4 satarız, rakiplere psikolojik baskısını söylemiyorum bile. Yanına da 3-4 tane kaliteli transfer yapılırsa kimse tutamaz bizi. 800 milyon dolar borç varsa bırakın zlatan transferiyle olsun, eminim bunlar ödenebilir yaratılan etkiyle. . Sadece Türkiye olarak bakmayın olaya. Zlatan gelirse dünyanın her yerinde adamın formasını almak isteyen Galatasaray forması giyecektir. Her ülkede Store ların olması lazım artık. Artık kabuğumuzdan sıyrılıp dünyaya açılmamız lazım.

Birde uzakdoğudan yıldız bir oyuncu alınarak tanınırlık, marka değeri arttırılıp, uzakdoğu piyasasında gelir bile elde edilir

seneye alalım sözleşmesi bitince. bir de psgye para mı vercez?

PSG nin çok para isteyeceğini sanmıyorum. Kolaylık yapacaklarmış diye biliyorum. Birde orda vergiler çok yüksek, 18 Milyon Euro brüt alıyorsa Zlatan net ücreti 9 Milyon Euro'dur. Takımdaki çöpleri gönderirsek rahatlıkla bu rakam çıkar. PSG ye de ciddi bir rakam vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Para mara önemli değil. Takımda çöp dolu. Onları yollasak rahat çıkar parası. Gel be İbo. Allah'ın oğlu.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Takımdan silinmesi gereken 15 kişi var(Eray,Sinan,Gökhan,Tarık,Yekta,Engin,Umut G,Umut B,Pandev,Dzemaili...)Sadece bunlara verilen maaşları hesaplasak İbranın maaşının 2 katı kadar bir gider şu an zaten var.Alınması mantık açısından zor değil çöplere vericeğimiz maaşı İbra'ya vermiş oluruz ama gelir mi?

Yalnız Zlatan'ın 12, Sneijder'in 5, Muslera'nın 3 milyon euro alması pek hakkaniyetli bir durum olmaz. Bu adamların da maaşını yukarıya çekmek lazım böyle birşey olursa. Ayıp olur aksi taktirde. Türklere değinmiyorum bile, banko problem yaratacaklar.

Yalnız Zlatan'ın 12, Sneijder'in 5, Muslera'nın 3 milyon euro alması pek hakkaniyetli bir durum olmaz. Bu adamların da maaşını yukarıya çekmek lazım böyle birşey olursa. Ayıp olur aksi taktirde. Türklere değinmiyorum bile, banko problem yaratacaklar.

Çok iyi yere değinmişsin . Bizim kankiler gene sabote edicekler.

5 veya 6 verilebilir maximim yillik
takimdaki yerlileri temizleyebilsek hic düsünmeden 12yi de basabilirdik

hamit
umut
selcuk
burak
olcan
yekta

bunlarin maasi yari yariya düsse zlatani cok rahat alirdik

5 veya 6 verilebilir maximim yillik
takimdaki yerlileri temizleyebilsek hic düsünmeden 12yi de basabilirdik

hamit
umut
selcuk
burak
olcan
yekta

bunlarin maasi yari yariya düsse zlatani cok rahat alirdik
Ünal Aysal sağolsun maaşlarını balon gibi şişirdi geçen sezon. Sadece bunun değil, hepsinin. Amacı neydi hiç anlamadım.

1. Lionel Messi (Barcelona): 65

2. Cristiano Ronaldo (Real Madrid): 54

3. Neymar (Barcelona): 36,5

4. Thiago Silva (Paris Saint-Germain): 27,5

5. Robin van Persie (Manchester United): 25,6

6. Gareth Bale (Real Madrid): 23,8

7. Wayne Rooney (Manchester United): 22,5

8. Zlatan Ibrahimovic (Paris Saint-Germain): 21,5

9. Sergie Agüero (Manchester City): 21,2

10. Robert Lewandowski (Bayern): 20,2

11. Eden Hazard (Chelsea): 20

12. Yaya Toure (Manchester City): 20

13. Angel Di Maria (Manchester United): 18,5

14. Radamel Falcao (Manchester United): 18,5

15. Iker Casillas (Real Madrid): 17,8

16. David Silva (Manchester City): 17,3

17. Cesc Fabregas (Chelsea): 17,3

18. David Luiz (Paris Saint-Germain): 17,2

19. Karim Benzema (Real Madrid): 17

20. Mario Götze (Bayern Münih): 16,9

Şu listeden Casillas hariç hiç kimseyi alamayız...

Ben de buna değinmiştim bir başlıkta. Maaşları yukarı çekmen gerekir.Biz önce yerli mantalitesinden kurtulmalıyız. Dışarıya karşı duygusal,içeride hinlik düşünen yerli futbolcular kimlerin başını yemedi ki. Takımı sabote edenleri biliyoruz. İbra'daki ego fazladır ama bizimkilerde de az değil. Tarftarından futbolcusuna, medyasına kadar enteresan bir milletiz.

Bunlar harici İbra tam bir vizyon transferi olur. Sadece saha içi katkısı değil, saha dışında yaratacağı prestij,reklam müthiş olur. Fakat mantıken bu transferin olabilitesi bana düşük geliyor.

PSG nin çok para isteyeceğini sanmıyorum. Kolaylık yapacaklarmış diye biliyorum. Birde orda vergiler çok yüksek, 18 Milyon Euro brüt alıyorsa Zlatan net ücreti 9 Milyon Euro'dur. Takımdaki çöpleri gönderirsek rahatlıkla bu rakam çıkar. PSG ye de ciddi bir rakam vermeye gerek yok diye düşünüyorum.
10m net kazanıyor diye biliyorum.
bize de bundan aşağı gelmez.
psgde yine 7-8den aşağı istemez.

Üst Alt