Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı

Cevap: Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı

Çok geç gelen bir açıklama bu tür açıklamaları daha önceden de yapabilirlerdi.Kulübe,oyunculara yapılan hakaretin haddi hesabı yok.

Açıklama yapmakla da olmuyor ki. Galatasaray'ın resmi sitesini bir tek Galatasaray'lılar okuyor. Diğer takım taraftarları ya da futbol severler açıp okumaz ki. Biz yalanlıyoruz da ne oluyor. Yalanladığımızın haberi çıkıyor mu. Telegol bir hafta sonra 'biz geçen hafta yanlış haber yapmışız, özür dileriz' falan diyor mu? Yok. Galatasaray'a geçirdikleri yanlarına kâr kalıyor.

Basına yazılı açıklama göndereceksin. Bütün kanallara, gazetelere. Sonra bakacaksın kim yayınlıyor, kim yayınlamıyor. Yayınlamayanlara bir daha gönderip neden yayınlamadınız diye soracaksın. Peşinden koşacaksın hakkının. Öyle durumdayız ki, adımız çıkmış 9'a inmez 8'e olduk.

Yine 3 gün önce cuma günü, Ntv spor merkezinde Galatasaray'ın 2012 kriterlerine uygunluk belgesimi ne, federayona gönderilmemiş. Unutulmuş haberi vardı. Haberi okudular. Sonra Demirkol 'Umarım bu haber yalan haberdir, umarım bu sefer yalandır, çünkü Galatasaray'da o kadar çok kötü şey oluyor ki, bu olmamıştır diyemem' dedi ve doğruymuş gibi geçirdikçe geçirdi Galatasaray'. Bizimkiler 1 saat sonra yalanladı haberi. Ama ne oldu. Demirkol geçirdiğiyle kaldı. Bugün takip edicem bakalım yalan haberden bahsedecekler mi. Nerdeeeee

Ntv de Güntekin Galatasaray kime 3 atmış da Trabzona atacak diyor ve pis pis gülüyor. Bunlar ince ince kıyımlardır.

Bu sabah Ntv'yi izliyorum yine Arda'yı karşılama haberi veriyor. Ulan akşam maçımız var. Söylesene kadro şu olabilir, şunlar sakat, hava sıcaklığı falan. Sırf geçirmek için iki günlük bayat haberi kullanıyorlar. Bunlar işte ince ince Galatasaray'a giydirme yolları.

Bizim stad açılışından sonra hiç bir dostumuz kalmadı. AKP'nin bize düşman olduğunu görenler, gaza gelip daha çok vurmaya, vurmayanlar bile bende vurayım demeye başladılar. Halimiz çok zor ve bu konuda umudum az. Biz eğer şampiyon olacaksak, yenmemiz gereken sadece rakip takımlar olmayacak. Göreceksiniz bak, biraz güzel gitmeye başlayalım neler yapacaklar bize neler.

birkaç hafta önceki bjk-fener maçında ilk defa maça giden bjk'li bir kadın tribünden düşerek ayağını kırmıştı ve tedavisinin yaklaşık 1 yıl süreceğini belirtiyordu tv'de ve bjk kulübünden şikayetçiydi,ilgilenmediler diye.

telegol'de böyle birşeyin gündeme gelebileceğine inanıyor musunuz!

galatasaray kulubüne açıkça saldırıyorlar ve yönetimimiz bunun daha yeni farkına varıyor.

yazıklar olsun...

Ben sikayetimi yaptim. Camiamiza sahip cikmak isteyen, tepkisini dile getirmek isteyen Telegol programini RTÜK´e sikayet etsin. El birligi ile bu programi yayindan kaldirabiliriz eger inanilmaz bir sikayet yagarsa. Destek olun

Burda tepkinizi gösterin arkadaslar

Radyo Televizyon Üst Kurulu

Aynen arkadaslar bu is zivanadan çıktı artık.. Ben şikayetimi yaptım.. Ayrıca bunun sadece RTÜK ile kalmaması gerekir.. TFFye de şikayette bulunmak gerek.. Ben mail adresi aradım ama bulamadım bulan olursa paylaşsın oraya da gereken şikayetleri yapalım.. Hatta bu tepkilerin basın organlarına yansıması da sağlanırsa daha guzel olabilir..

Tarafsız bir program yerine reyting amacı güden bu tür kurum-kuruluş vede programları izlemeyip en yakın maçta protesto etmek üzere...!!!

( Kendi adıma kesin konuşuyorum; 3 kez ya izlemişimdir ya izlememiş )

eee sorarlar o zaman adama...

madem öyle neden seyrediyorsunuz???

siz seyrettikçe raiting alıyor... raiting aldıkça yayında kalıyor... yayında kaldıkça yalanlara devam ediyor... yalanlar söyledikçe konuşuluyor... hatta kusura bakmayın ama bu forumlarda üzerinde tartıştığımız birçok konu telegol haberleri... ya da onun türevi gazetelerin haberleri... yalan veya abartı olduğunu biliyoruz... ama yine de o yalanlar üzerine tartışıyoruz...

Tarafsız bir program yerine reyting amacı güden bu tür kurum-kuruluş vede programları izlemeyip en yakın maçta protesto etmek üzere...!!!

( Kendi adıma kesin konuşuyorum; 3 kez ya izlemişimdir ya izlememiş )

abi heriflerin amacı o zaten biz protesto edicez onlar reklamını yapacak ...arda nın milli maçta gol attıktan sonra yaptığı hareketi de övüne övüne üzerlerine alııyorlar ballandıra ballandıra hemde ..

Unutulmamalıki bu programa İnan Kıraç,Hayri Kozak ve Faruk Sürende aboneler.

çocuğunun sağlık sorunundan faydalanarak maddi çıkar sağlamak gercekten aşağılık bir düşünüş.Benim çocuğumun sağlığı söz konusu ise evimi köyümü satarım hiçbirşeye değişmem çocuğumun sağlını.allah öyle bir dert verirki ev para ile bile düzeltemezsin.ben klübün gereken ilgiyi gösterdiğine acık yüreklilikle inanıyorum.

arda konusuna gelince böyle bir ailenin yanınada bende olsam gitmezdim.eğer dün kadın serhat maddi yardım için ev telefonlarınızı veryimmi dediğinde kadın gerek yok deseyedi anne olduğunu ispatlardı.ama para işte ne yaparsın oğlunun sağlığını maddi çıkara dönüştürmek isteyen bir anne.

RTÜK e tepki mesajı yazıp attım , sizde yazın atın diger GSlı sitelerde organize bir şekilde ,RTÜK e mesaj atıyorlar..

Sadece bir iki site degil ,GSlı bütün sitelerdeki ,GS lı taraftarlardan , tepki mesajı giderse RTÜK e, o telegol denen programı ÖPERLER..

Durmak yok , PROTESTOYA devam...

BUGÜNLERDE TEPKİ KOYMALIYIZ ,NASILKİ BUGÜNLERDEKİ YÖNETİM ZAAFİYETİ VARSA ,

BARİ TARAFTARLAR ZAAFİYETİ OLMASIN....

saygılar..

Ahmet Cakara birsey demezler cunku Adnan Polat mac sonrasi hakem kararlarini ona danisiyor

Ahmet Cakara birsey demezler cunku Adnan Polat mac sonrasi hakem kararlarini ona danisiyor

Adnan Polat kim? Galatasaray'ın 20 günlük vekalet başkanı. Adnan Polat'ın 20 gün sonra, Galatasaray üzerinde kişiliği fln kalmayacak. Gitsin isterse ondan sonra Telegol yorumcusu olsun. Adnan Polat yok artık yok.

daha agir bir aciklama yapilmaliydi...

konu ile ilgili yapilan 2 önceki aciklamaya da vurgun yapilmaliydi...

aciklama ne yazikki cok hafif kalmis...

ayrica egitim konusuna da aciklik getirilmeliydi, yani ögretmenlerin gs kulübü tarafindan tahsis edildigine dair...

aciklama olmasi iyi olmus, ama hafif kalmis...

DIPNOT: aile'nin derdinin para oldugunu zaten hepimiz anlamistik...gs taraftari denen cocuga yyazik...birgün büyüp akli erince ailesinin yaptiklarindan dolayi utanacaktir

“tazminatların hiçbir zaman zenginleştirme aracı olmadığı ve özendirici nitelik göstermemesi gereği göz ardı edilmemeli ve bu arada sözü edilen tazminatın bir tarafın zararını karşılarken, diğer tarafın ekonomik veya ticari hayattan silinmesini gerektirecek boyutlara ulaşması önlenmelidir.”

bu cümle bizim hukuk sistemimizde tazminat davalarının tanımında yer almaktadır...

işte bu yüzden bizim gazetelerimiz, televizyonlarımız fütursuzca yalan haber yapar... yaparlar çünkü tazminat davası ülkemizde caydırıcı değildir...

"ticari hayattan silinmek" gibi bir korkuları yoktur... bu yüzden ne RTUK, ne gazeteciler cemiyetinin vereceği cezalar o "yalancıları" susturmaz...

mesleğim gereği biliyorum... yalan reklamın cezası vardır... ancak yine de yalan reklam bilincli olarak yapılır... cezası ödenir... ancak yalan reklam sayesinde yapılan satıs rakkamları ödenen cezanın kat kat üzerindedir...

peki telegol gibi programların cezasını kim verebilir????

maalesef ülkemizde hic kimse...

tüm galatasaraylılar toplansa... ve bir mucize olup hepsi birden bu programı seyretmeme kararı alsa???

hic birsey farketmez... besiktaslılar ve fenerliler seyreder...

fener hakkındaki yayınları galatasaraylılar ve besiktaslılar seyreder...

besiktası da fenerliler ve galatasaraylılar...

sözün özü... biz takım gözetmeksizin... bu tip programlara bakışımızı ve zihniyetimizi değistirmedikçe bu programlar var olacak...

Üst Alt