Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı

Cevap: Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı

Galatasaray, Telegol'e ateş püskürdü!

11:06 | 04 Nisan 2011

Galatasaray Spor Kulübü resmi siteden yaptığı açıklamada, dün gece yapılan Telegol programının bir skandal olduğunu vurguladı. Çok sert ifadelerin yer aldığı açıklamada aynı zamanda kulübün, Telegol programına dava açacağı bildirildi.

Milliyet !!

Geç bile kalındı.

Arda Batuhan'ı ziyeret etmedi diye bel altı vurmayı becerebilen Telegol ve ekibi bu size. Madem o kadar düşüncelisiniz Batuhan konusunda astınız kestiniz dün akşam, Arda'nın 26 Ocak tarihinde Lösemi hastalığına yenik düşen Şükrü'müzü hastalığı esnasında defalarca ziyaret etmesini neden bir kere bile haber yapmadınız?. Fener'li Lösemi hastası çocuğa bile Fener'li futbolculardan forma alıp verdiğini neden konuşmadınız

ufak bir cocugu blle canli yayina aliyorlar ya söyleyecek söz bulamiyorum ünal aysal baskan olmadan basladilar cirkin seyler söylemeye ne desek bos arkadaslar.

0212 355 85 80

Kanaltürk izleyici şikayet hattı

Serhat Uluerene mail atılıyor sözlü şikayetiniz

Lütfen arayın

En iyisi Rtük'e şikayetinizi belirtin..

Rtüke elbette şikayet edilicekte kanalı bizzat aramakta iyi bi tepki

Hatta şahsen ben yapıyorum,çok samimi olduğunuz bir Galatasaraylı arkadaşınızı arayıp bu numarayı verip konuyla ilgili tepkisini koymasını rica edin.

Camianızın hakkını savunmanın mutluluğunu yaşayın

Sizden alıntı yaptım ama genel olarak söylüyorum

Üst Alt