ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Servet e artık söyleyeceğim laf kalmadı birde statda servet servet diye bağırıyorlar bi yanlışlık falan var dedim her halde anlamadım bu işi . Okan DERİCİ bu takımın yıldızı olacak top ayağına çok yakışıyo yolu açık olsun.

Değerlendirilebilirse Mertan da Okan da Berk de cok kaliteli oyuncular.

Üçünün de iyi yerlere geleceğine inancım tam.

Ama Okan bana da cok pozitif izlenim bıraktı.Hani top ayagına yakışan oyuncular vardır ya,Okan da onlardan.

Allah yollarını acık etsin.

berkin ile okan dericiyi beğendim. okan dericinin ayağına top deyim yerindeyse yapışıyor bu çocuk 16 sın da böyleyse ileride kimbilir ne olur. :)

Cevap: ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 3-0 Adana Demirspor | Devre Arası | ATV

Çok iddaalıyım bugün Engin i övenler yarın sövecek bu dediğim olmazsa adam değilim...Ben hayatımda bu kadar bencil bir insan görmedim...Messi mi sanıyor kendini ne ??

adam degilim gibi laflar seni ters köşe yapar dikkat et. tamam cok bencil oynadıgı maclar oluyor. kızıyoruz ediyoruz ama takıma bayada yararı oluyor. bunu herhalde görmezlikten geliyorsun.

İnşallah sen haklı çıkarsın benim bunu dememde ki amacım ayağında çok fazla topu tutmazsa takıma daha faydalı olacağıdır..Engin e kötü futbolcu demiyorum...Ki yaptığı asist ve attığı golü de görmezden gelmiyorum...

Yalnız bu maç yedeklerimizin halini biraz olsun gösterdi. Yarın birgün as kadrodan sakatlıklar falan olduğu zaman yedeklerin ne kadar yerini doldurabileceği düşündürücü.

İnşallah sen haklı çıkarsın benim bunu dememde ki amacım ayağında çok fazla topu tutmazsa takıma daha faydalı olacağıdır..Engin e kötü futbolcu demiyorum...Ki yaptığı asist ve attığı golü de görmezden gelmiyorum...

tamam abi işte bunu diceksin. şu dedigin normal.

Ben sercana ayri bir parantez acmak istiyorum ama bu söylediklerimi bugun iki gol atti diye soyledigimi zannetmeyin.bugun gördükki sercan kontra atak topcusu kimliginin yanina birde kapali savunmalara karsi oynamayi ögrenmis gerek samsun gerek bugun gerci rakib cok zayifti ama gercekten kendine birseyler katmis gibi gorunuyor tebrikler sercan tebrikler fatih hoca...

Yalnız bu maç yedeklerimizin halini biraz olsun gösterdi. Yarın birgün as kadrodan sakatlıklar falan olduğu zaman yedeklerin ne kadar yerini doldurabileceği düşündürücü.

ama hepsi bir anda oynamaz herhalde. sorun defansta zaten. özellikle servet ve sabriden hic haz etmiyorum.

Ben sercana ayri bir parantez acmak istiyorum ama bu söylediklerimi bugun iki gol atti diye soyledigimi zannetmeyin.bugun gördükki sercan kontra atak topcusu kimliginin yanina birde kapali savunmalara karsi oynamayi ögrenmis gerek samsun gerek bugun gerci rakib cok zayifti ama gercekten kendine birseyler katmis gibi gorunuyor tebrikler sercan tebrikler fatih hoca...

aynen renkdaş. duvar paslarınıda arkası dönük iyi yapıyor. attıgı 2.golde baros olsa kesin yerdeydi okadar eminim:)

Çok mutlu oldum Adana Demir'le oynadığımız için. Her zaman sempati duymuşumdur babamdan dolayı. İnşallah Süper Lig'de karşılaşırız bir gün.

şu 16 yaşındaki çocuk bile çağlardan daha çok bindirmiştir Servet'ide bir an önce yollasınlar kurtulalım artık Şu defans hattını görünce 4 sene neden boşa gitmiş daha iyi anlıyorum

bence ilerki turlarda bu kadroyla çıkmamalıyız bugün biraz son vuruşlarda becerikli olsalar maç çok zor geçerdi.

ama hepsi bir anda oynamaz herhalde. sorun defansta zaten. özellikle servet ve sabriden hic haz etmiyorum.

Defans sorunlu evet, ama diğer bölgeler yedekleri de öyle ahım şahım değil maalesef. Solbekte Hakan Balta'nın yedeği yok, Çağlar bugün çok boş bıraktı solda. Orta sahada Ayhan ciddi ve arka arkaya maç oynamaya temposu yetmez. Ceyhun Trabzon'dayken beğendiğim oyuncuydu, ama oynamaya oynamaya maç eksiğinden dolayı paslanmış. Bunun dışında doğru düzgün orta saha yedeğimiz yok. Bugün Ayhan çıktıktan sonra 2.lig takımı orta sahada ezdi bizi. Forvette Sercan iyi bir yedek, ama sakatlık durumunda ilk 11 çıkar, ama onun yedeği?

Kanatlar allaha emanet zaten, as kadroda bile kanat oyuncusu yok.

Hepsi birden oynamaz evet, ama as kadrodan 1 kişi eksik oldumu takım çok fena bozuluyor. İBB maçında Melo yoktu, orta saha kırmızı karta kadar çok fena zorlandı. Eboue yok, kim oynayacak acaba diye kara kara düşünüyoruz.

Fatih hoca da mutlaka görmüştür yedek takımın durumunu.

Defans sorunlu evet, ama diğer bölgeler yedekleri de öyle ahım şahım değil maalesef. Solbekte Hakan Balta'nın yedeği yok, Çağlar bugün çok boş bıraktı solda. Orta sahada Ayhan ciddi ve arka arkaya maç oynamaya temposu yetmez. Ceyhun Trabzon'dayken beğendiğim oyuncuydu, ama oynamaya oynamaya maç eksiğinden dolayı paslanmış. Bunun dışında doğru düzgün orta saha yedeğimiz yok. Bugün Ayhan çıktıktan sonra 2.lig takımı orta sahada ezdi bizi. Forvette Sercan iyi bir yedek, ama sakatlık durumunda ilk 11 çıkar, ama onun yedeği?

Kanatlar allaha emanet zaten, as kadroda bile kanat oyuncusu yok.

Hepsi birden oynamaz evet, ama as kadrodan 1 kişi eksik oldumu takım çok fena bozuluyor. İBB maçında Melo yoktu, orta saha kırmızı karta kadar çok fena zorlandı. Eboue yok, kim oynayacak acaba diye kara kara düşünüyoruz.

Fatih hoca da mutlaka görmüştür yedek takımın durumunu.

valla bana kalsa sercan ilk 11 de oynar. birde caglar bindirme yapsa defansta sabri gökhan zanla servet var. hic kimse bu adamlara güvenip ileri cıkmaz. onun icin caglara eleştiri yapmam. gökhan zan servetle sabriye göre daha iyi ama iyi degil. biz gecen sene bunlarla iyi ligde kalmışız.

keyıflı bır mactı skor tahmınım tuttu 4-1 yada 5-1 beklıyordum

-ufuk cok ıyıydı tafferel farkı gecen sene nezıhı vardı antrenor arkadas ne dıyım fark ortada terımde belırttı zaten

-engını ayrı sevıyorum kım ne derse desın benım ıcın ozel bır ısım cok yeteneklı

-sercan gun gectıkce kendıne gelıyor ılk golu tam sercan goluydu hızlanmıs guclenmıs sanırım formaya asılmaya basladı ıyıce

-merthanı begendım ıkıncı yarıda gobekte oynadı kalıtesı var seneye takımda forma gıymeye baslar

-okan ve berkıde cok begendım terım bosuna almamıs kadroya bu cocukları

-ayhan emektar son senesınde kaptan ızleyelım ara ara

-rıera vasat sene sonu gıder ıdareten oynuyor

-cagla r da vasat sene sonu onunda gonderılecegını dusunuyorum

-ceyhun ve gokhan da vasattı ama kadroda olmalılar alternatıf ısımler

-sabrı yavas yavas toparlayacak zaman lazım ama ebouenın yedeklıgınden oteye gıdemez bu gercek

-asıl bombalarım sona kaldııı,

-SERVET sen bu takıma yakısmıyorsun daha artık gormeye tahammul edemıyorum samsunda gol sevınclerınde olmayan her mac rakıbe ıkramda bulunan servet cetın benım ıcın samıyende AGUCU macında bıtmıstır daha ne dıyım

-AYDIN kardesım alt yapıdan gelmıs hosgelmıs ama 30 yasındayım bu kadar gamsız adam daha gormedım bu kadar vurdumduymaz gamsız futbolcu olmaz yerı degıl bız bank asyadır

Servet ,aydın,çağlar,zan özellikle bu dörtlü bırakın sahada oynamayı trübine maç izlemeye gelmesinler geçmiş yılları hatırladıkca sinirlerim bozuluyor.

Genç futbolcularımızın yanında Ufuk, Engin, Sercan, Ceyhun ve Ayhan için iyi bir maç oldu.

Servet başta olmak üzere, Gökhan, Aydın, Riera ve Çağlar berbattı.

adana iyi oynadi gibi gozuktu, bunun nedeni bizim defansif sorunlar.

defanstan top cikaramiyoruz, cikarirken hata yapiyoruz, top kaybedip kontra yiyoruz, sik sik ve surekli pozisyon veriyoruz. deger yerler idare eder ama yedek defansimiz 2.lig takimina karsi bocaliyosa o zaman bu defansin yeri 2. ligdir. baksaniza cok cekismeliydi mac

Servet

Aydın

Gökhan Zan

Çağlar

Bu takımdan derhal gönderilmesi değil kovulması gereken adamlardır.

Beğendiğim adamları saymak gerekirse;

Ufuk ( Refleksler baya gelişmiş, helal. Bir hata yaptı ama o kadar olur )

Sercan ( Bu sene sonlarına doğru ilk 11 de yer bulur )

Mertan ( Bu sene sonlarına doğru ilk 11 de oynamaya başlar çünkü fiziği de oturmuş )

Okan ( Çok istekli orta sahada emre çolak tarzında )

Berk ( 1 sene sonra yavaş yavaş izlemeye başlarız )

Engin ( İlk 11 futbolcusu tam olarak değil ama çok çalışkan. Ayağında çok fazla top tutuyor, tutmasa ilk 11 için ideal. )

Ceyhun ( İyi adam, çok inatçı ve top kapma becerisi var, yalnız kısa paslarda sorunlu )

Bazı isimlere özel değinmek gerekli;

Ayhan; ( sene sonu futbolu bırakacağı için artık iyice rahat )

Riera; Ancak yedek olur.

Sabri; Yedeklikten öteye gitmemeli.

Üst Alt