ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Mertan'ın performansı hakkında bilgi verebilirmisiniz acaba?

İstekli ama henüz hazır değil. Yada bu kadroyla çıkmak söndürdü onu çünkü istediğini yapamadı bi türlü.. Ama gelecek vaat ediyor ben beğendim açıkcası helede 53. dakikada 3 oyuncu arasından çıkardığı topta.

Takım içerisinde yıllardır Galatasaraylı olan Sabri ve Ayhan, forma kaptırma korkusundan Mertana pas atmazken, daha 1 yıllık Galatasaraylı olan Kazımın kendi mevkisinde oynadığı halde Mertanı ve diğer gençleri övmesi ve "Sizler Galatasarayın geleceğisiniz" demesini büyük saygıyla karşıladım.. :tiphat:

Cevap: ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 3-0 Adana Demirspor | Devre Arası | ATV

Çok iddaalıyım bugün Engin i övenler yarın sövecek bu dediğim olmazsa adam değilim...Ben hayatımda bu kadar bencil bir insan görmedim...Messi mi sanıyor kendini ne ??

Tipine,oynayışına gıcık olup mu sallıyorsunuz nedir.

Adam onları yapmasa macı alamayacagız be adam uyan artık,neyin hayalinde neyin derdindesin sen ?

Teşekkür ederim Leyla hanım :)

Ne demek..

Yalnız onun performansını bu maça göre değerlendirmemek en doğrusu. Çünkü pas atmaya kalksa değerlendirecek adam pek yoktu. Çabaladı durdu

O yüzden aslarla izlediğimizde gerçek performansını görürüz diye düşünüyorum.

Tipine,oynayışına gıcık olup mu sallıyorsunuz nedir.

Adam onları yapmasa macı alamayacagız be adam uyan artık,neyin hayalinde neyin derdindesin sen ?

Adam TS'li diyorum yahu. Kendisi söylemişti bana özelden. Silmesem mesajları göstereceğim. Burakla ilgili bir yorumu var oradan da anlarsınız TS'li olduğunu. :)

Al işte Dj Qualls terk :weqweq:

408191_284010111657691_146595108732526_709455_1307384667_n.jpg

DGG-022800.jpg

Adam TS'li diyorum yahu. Kendisi söylemişti bana özelden. Silmesem mesajları göstereceğim. Burakla ilgili bir yorumu var oradan da anlarsınız TS'li olduğunu. :)

Neyin nesi orasını bilmemde.bir karın agrısı var belli.

adam macın en yaratıcı oyuncusuydu ya.

3 kişi arasına girdi pası cıkardı gol oldu.

bir tane kendisi attı.hayır daha ne yapcak amuda mı kalksın bu adam.

Ersin Eren sen şaka maka ciddisin...Ne özelden mesajı ne Trabzon lusu...Allah yazdıysa bozsun başkasıyla karıştırıyosun kardeş forumda kimseye özelden mesaj atmışlığım da yok...Engin konusunda da ben mi anlatamadım siz mi anlamadınız Engin bireysel yetenek olarak iyi ama topu ayağında çok tutuyor..Her pozisyon da çalım atmaya çalışıyor....Geçen Samsun maçında da her pozisyon da çalım atmaya çalışmadı mı...Her pozisyon da da yerde kalmadı mı bu adam..

Ona buna sallamayın.Bugün Engin takımın yine en iyisi idi.Asıl Aydın'a sallayın.Bu kadar vurdumduymaz,ruhsuz bir adam görmedim.Yemin ederim Bank Asya'da oynayamaz.Bu kadar net söylüyorum maçıda stadta izledim.Hala nasıl bizde oynuyor anlamakta zorluk çekiyorum.İnanılmaz kötü bir futbolcu.

Aydın ın Servet in bence tartışılması bile saçma...Takıma yararını geçtim zarar vermeden sezon sonuna kadar kulübede oturmaları kafi..

Bu arada Çağlar ı beğendim ben bu maçta..Sizler nasıl buldunuz Hakan ı kesemez mi bu performansıyla ??

O mac orada kaldı bu mac calıma gittiyse de attı.

Bu mac sahanın en iyisiydi.

Hatalarını bulup,Yermek yerine.

Hatalarından daha fazla olan faydalarıyla övünsek olmaz mı ?

Enginden önce Sövülecek 10 tane adam var.Sen macın en iyi adamına.

Bugun övüyonuz,yarın söveceksiniz diyorsun.

Servet e artık söyleyeceğim laf kalmadı birde statda servet servet diye bağırıyorlar bi yanlışlık falan var dedim her halde anlamadım bu işi . Okan DERİCİ bu takımın yıldızı olacak top ayağına çok yakışıyo yolu açık olsun.

Üst Alt