ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Riera'dan seneye yedek bile olmaz, sezon sonu unuttugun Aydin ile birlikte o da gönderilmeli.

ozellıkle mertan berk ve okan derıcı ıı olmayabılır..bu maç için cunku gorduk kadroyu ama as kadro olsa ıı iş yapacaklar.

Mertan beklentime karsilik veremedi, yetenekli cok kosuyor ediyor fakat cok calismasi gerekir. Ilk yari pek goremedik, ikinci yari ise orta alanda oynadi agirlikli olarak. Belki bu yuzden cok iyi gorunmemis olabilir sonucta gercek mevkisi sag kanat.

Okan Derici bana gore en hazir goruntuyu cizen genc futbolcumuzdur. Ilk 18'e koyup gelecek sezona hazirlamak gerekir kendisini sonradan oyuna alarak.

Berk ile gurur duydum, 16 yasinda bu forma'yi giymeye basladi. Yetenekli bi cocuk, bunu 1 hareketi ile belli etti. Onemli olan uzerine koymasidir ki umarim cok calisir.

Takima gelince, konsantrasyon eksikligi yasadik ama daha da kotusu, yedeklerimiz acayip kotu oyle boyle degil. A takim ile UCURUM var. Bi Sercan ve Engin iyi oynadi, Ceyhun eh iste daha cok calismasi lazim ozellikle zamanlama hatalari cok fazla fakat Servet ve Zan'i gormektense stoperde Ceyhun'u gormeyi tercih ederim. Servet rezalet idi, yedek savunma hattimiz cok kotu. Orta alanda Melo ve Selcuk'un ne kadar onemli oldugunu gormus olduk. Ufukta iyiydi dun, ilk yari iyi degildi fakat ikinci yari kendine geldi ve iyi bir mac cikardi, gelisiyor sevindirici.

Adana taraftarlarini ve takimlarini tebrik ediyorum. Dun arada tecrube farki olmasaydi elenirdik acik ve net. Bu takima 2'si ilk 11 olmak uzere en az 5 takviye sart. Bu transferde olur, alt yapi'dan oyuncu cikartma da olur ama yedek kulubemiz mutlaka a takim seviyesine yaklasmali, giren cikani aratmamali.

ceyhun gerçekten çok yetersizmiş. faul yapmadan bir top kazandığını görmedim defansta ayrıca top tekniğide vasat .

servet hakkında yorum yapmıyorum bu maç. ilk fırsatta elveda denilmeli.

riera premier ligde oynamış biri olmasına karşı 2.lig takımına fark yaratamıyorsa hatta bırakın fark yaratmayı maçın kötüsü olmuşsa onada elveda denilebilir.

gençler hakkında yorum yapamadık .

maçın tek artı tarafı ufuk ve sercan oldu sanırım

Riera 40. lig takımına karşı böyle oynadıysa gitsin adana demirde oynasın. servetide hediye verek adamlara. alırlarsa tabi

Fatih Terim kadar gençlere önem veren başka bir teknik adam yoktur herhalde. 16 yaşında ya, 16 yaşında velet çıktı sahada top tepti dün gece :D Böyle bir heyecanın altından nasıl kalktı hala hayret ediyorum :D

Olması gerektiği gibiydi maç gençlerin dışında. Adana Demirspor pes etmeden yılmadan oynadı. Bence bunun en büyük sebebi taraftarları. İstanbul'a kadar geldiklerini biliyoruz birkaç otobüs hem de.. Takımları mağlupken bile hiç susmadan tezahürat ettiler. Meşalelerle şov yaptılar adeta, helal olsun! Ligde gereksiz birçok takım varken Adana Demirspor'un stsl'de olmaması büyük kayıp bizim adımıza. Takıma gelecek tek eleştiri yine Servet üzerinden olacaktır. Belki göze batıyor ama Servet'in de bizim de karşılıklı olarak yıprandığımızı düşünüyorum ben. Hem bizim için, hem de kendisi için en doğrusu bu takımdan gitmesi olacaktır. Şimdiden Allah yolunu açık etsin.

Bu maçta sorun galibiyet değildi hepimizi biliyoruz ;

Bu maçta sorun kalitesizlik (Çağlar) , Bencillik (Ayhan) , Laubalilik,Kalitesizlik (Servet) Art Niyetlilik (Sabri)

Parantez içindeki oyuncular siz daha neyin mücadelisini veriyorsunuz anlamıyorum , Allah aşkına dün 2.lig takımına karşı oynadığımız maçı alın da bi izleyin o zaman ne kadar adi bir oyun ortaya koyduğunuzu görürsünüz belki , Yazıklar olsun..

Mertan 'ı çok beğendim art niyetlilere rağmen asist yapmasını bildi..

Okan Derici çok dikkatimi çekti , çok iyi sol ayağı var şahane bi oyuncu olacak , ben 2-3 sene sonra buranın beyniyim diye bağırıyor adeta.

Berk ise daha çok ama çok genç ilerki zamanlarda göreceğiz.

Bazı oyuncularımız dışında bunlar Ufuk , Engin , Riera Gökhan diğerlerinin Floryada yatacak yeri yok bence , tamamen rezillik.

Öncelikle Hayatımda bi macta bu kadar sıkıldıgımı hatırlamıyorum bu birincisi. Tepeüstünden otobus kaldırmıs yönetim iyi güzelde niye 1 tane? ADam gibi geldik dönüşte otobus yok buhar olmus..

Stad cok soguk Artık napılıyorsa yapılsın bir an önce Kaplamamı yapılıo ufomu takılıo alltan ısıtmamı yapılıyor dogalgazmı neyse ne Formamla mac izlemek istiyorum..

Gelelim Kadroya Benim kaderimmidir nedir su servet ve zandan kurtulamadım gitti ulan keske karabük macına bilet alsaydım zan bitane olumlu pas atamadı yan pas dısında Servetide evire cevire döndürdüler zaten skor 4-1 ama adamların posizyonu bizden cok Caglar topcu mopcu degil Baltadan kötü olurmu bi insan diye sorardım kendime oda bizde anasını satıyım Riera fıs gevsek gevsek top oynuyor Mertanıda cok begenmedim Sivrilcek bişey yapmadı Adanademirspor taraftarına hayran kalmamak elde degil Tek kelime muhtesemlerdi Gercekten helal olsun 1 dk susmadı adamlar mesale showları falan cok iyidi Hakkını verdiler tribünün Sözün özü Yedek klubemiz yeterli degil ne bu sene icin heleki cl icin hic

Bu maçta sorun galibiyet değildi hepimizi biliyoruz ;

Bu maçta sorun kalitesizlik (Çağlar) , Bencillik (Ayhan) , Laubalilik,Kalitesizlik (Servet) Art Niyetlilik (Sabri)

Parantez içindeki oyuncular siz daha neyin mücadelisini veriyorsunuz anlamıyorum , Allah aşkına dün 2.lig takımına karşı oynadığımız maçı alın da bi izleyin o zaman ne kadar adi bir oyun ortaya koyduğunuzu görürsünüz belki , Yazıklar olsun..
Yetenegi sorgulamaya her zaman aciktir ama Sabri hicbir zaman art niyetli olmamistir ,boyle bir elestiri olmaz

yedek kadromuzun bank asya kalitesinde oldugunu gördügümüz müsabakaydi.

[video=youtube;OIgSx284n_s]https://www.youtube.com/watch?v=OIgSx284n_s&sns=fb[/video]

Emeğe Saygı.

Üst Alt