ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray - Sivasspor | 20 Mart | 20.30 | ATV

Kart sınırındakiler oynarsa ve kart görürse ligde mi oynamıyor.

Sarı kart cezalarında her turnuva ayrı değerlendiriliyor. Türkiye Kupası'nda sarı kart cezası alsa bu Türkiye Kupası'na yansır, lige yansımaz. Veya ligde alınan sarı kart cezası Türkiye Kupası'na yansımaz. Ama kırmızı kart durumunda TFF'nin bütün turnuvalarına yansır.

-------Fernando Muslera------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Aydin--Melo--Selcuk--Albert Riera

--Milan Baros---Necati Ates---

budur.. en iyi kadro ile cikmak lazim. kale,savunma dörtlüsü, orta ikili belli zaten. Aydin Emre'den daha iyi oynuyor, Engin-Riera degisikligi yapardim ekstra olarak , Elmander dinlensin artik.

Muslera

Eboue - Semih - Ujfalusi - Hakan

Emre - Melo - Selçuk - Riera

Baros - Necati

Böyle bir kadroyla çıkabiliriz.Bence full yedek ağırlıklı çıkmayalım.Karşımızdaki rakip Adana Demirspor değil bu sefer.Ki o maçtada savunma olarak çok aksamıştık.Sivasspor ciddiye alınması gereken bir rakip bu yüzden ideale yakın bir kadro ile çıkmalıyız.

Elmander,Eboue,Selçuk falan dinlendirilmeli.

Elmander mutlaka dinlendirilmeli, dünkü maçta yine adalesinde bir gerginleşme oluşmuştu.

Muslera

Eboue - Semih - Ujfalusi - Hakan

Emre - Melo - Selçuk - Riera

Baros - Necati

Böyle bir kadroyla çıkabiliriz.Bence full yedek ağırlıklı çıkmayalım.Karşımızdaki rakip Adana Demirspor değil bu sefer.Ki o maçtada savunma olarak çok aksamıştık.Sivasspor ciddiye alınması gereken bir rakip bu yüzden ideale yakın bir kadro ile çıkmalıyız.

Emre yerine kesinlikle Aydın oynamalı. Onun haricinde Melo yerine Ceyhun oynayabilir. Hakan yerine Çağlar veya Eboue yerine Sabri de düşünülebilir. Ama dediğin doğru. Sivas köy takımı değil. As kadrodan en az 7-8 oyuncu olmalı.

Ya artık bu elemeli maç şimdi yedeklerle çıksak sıkıntı yaşarız ama bilemiyorum tabi Fatih Hocaya kalmış ama mutlaka anlatmalı futbolculara bu kupanın önemini

ayrıca fenerin kardeş kulübü sivasspor bu maçı kazanmak taraftar için çok önemli

------------------------Muslera------------------------

Sabri---------Semih---------------Gökhan-------Hakan

----------------------- Ceyhun-----------------------

Aydın-----------------Emre--------------------Riera

--------------Baros------------Neco----------------

------------------------Muslera------------------------

Sabri---------Semih---------------Gökhan-------Hakan

----------------------- Ceyhun-----------------------

Aydın-----------------Emre--------------------Riera

--------------Baros------------Neco----------------

2 atar 3 yeriz

sivas ordu maçını izledim

resmen ankaragücü gibi oynadı sivas

rahat yeneriz bence küçümsemezzsek.

zaten sivasta 4-0 yendik.

Elmanderin dinlenmesi lazım artık.

Kalite olarak, istek ve arzu olarak rakiplerimizden bu kadar üstünken, bu kupayi da kimselere birakmamamiz gerektigini düsünüyorum. Tek mac oldugu icin, Sivasspor´un da ciddiye alinmasi gereken bir rakip oldugu icin, ideal 11´imizle maca cikmamiz gerektigini düsünüyorum. Alisigiz zaten 3 günde mac yapmaya. Cok etkilemez diye düsünüyorum. Trabzonspor da ideal 11´iyle kupa macina cikacagi icin cok sorun olmaz.

Kalite olarak, istek ve arzu olarak rakiplerimizden bu kadar üstünken, bu kupayi da kimselere birakmamamiz gerektigini düsünüyorum. Tek mac oldugu icin, Sivasspor´un da ciddiye alinmasi gereken bir rakip oldugu icin, ideal 11´imizle maca cikmamiz gerektigini düsünüyorum. Alisigiz zaten 3 günde mac yapmaya. Cok etkilemez diye düsünüyorum. Trabzonspor da ideal 11´iyle kupa macina cikacagi icin cok sorun olmaz.

en azından elmander in dinlendirilmesi lazım sürekli sorun yaşıyor playofflara saglam kalması lazım viking in

------------------------- Aykut --------------------------

----- Eboue -------- Zan ------- Ujfa --------- Çağlar ----

------------------ Melo ----- Yekta----------------------

---- Aydın ------------- Emre ---------- Engin ------------

----------------------- Baros ----------------------------

İlk yarı böyle çıkalım, ikinci yarı skora göre taktik ve oyuncu değişiklikleri yön alır.

Üst Alt