ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray - Sivasspor | 20 Mart | 20.30 | ATV

Okan Derici ve Mertan Caner Öztürk ve A7 ayni anda sahada olsun.

------------------------UFUK------------------------

Sabri---------UJFA---------------Gökhan-------Çağlar

----------------------- Yekta-----------------------

Aydın-----------------Selcuk--------------------Riera

--------------Baros------------Sercan--------

------------------------UFUK------------------------

Sabri---------UJFA---------------Gökhan-------Çağlar

----------------------- Yekta-----------------------

Aydın-----------------Selcuk--------------------Riera

--------------Baros------------Sercan--------

bu ne aga

Geçen sayfada Arif Ulu'nun veya bu sayfada Can Isik'in verdiğine yakın kadro çıkacak, neden bu kadar acayip karşılıyorsunuz anlamadım :) Ek olarak kalede de Ufuk oynar çok büyük ihtimal, hiç boşuna Muslera yazmayın :)

Eboue'nin maçtan sonra hafif sakatlığı vardı sekiyordu bu maç oynamaz sakat değilse de oynamamalı. Ujfalusi reis de dinlenirse iyi olur bu maç aynı şekilde Selçuk, Engin, Necati ve de Elmander'in dinlenmesi lazım.

Ufuk

Sabri - Semih - Zan - Hakan

Aydın - Melo - Emre - Riera

Baros - Sercan​

Tarzı bir ilk 11 ile çıkarsak gayet güzel olur. Aydın'ın son zamanlardaki iyi oyunu bence ilk 11 ile ödüllendirilmeli.

Eboue'nin maçtan sonra hafif sakatlığı vardı sekiyordu bu maç oynamaz sakat değilse de oynamamalı. Ujfalusi reis de dinlenirse iyi olur bu maç aynı şekilde Selçuk, Engin, Necati ve de Elmander'in dinlenmesi lazım.

Ufuk

Sabri - Semih - Zan - Hakan

Aydın - Melo - Emre - Riera

Baros - Sercan​

Tarzı bir ilk 11 ile çıkarsak gayet güzel olur. Aydın'ın son zamanlardaki iyi oyunu bence ilk 11 ile ödüllendirilmeli.

Yektayi ben bu macta görmek isterim.

Siz fantezi yapmaya devam edin. Sanki Akcaabat Sebatspor'la oynuyoruz. Yaptiginiz o kadrolarin hicbiri Sivasspor'u rahat rahat yenemez. Tek mac oldugu icin de riske giremeyiz. Trabzonspor da girmeyecek. O yüzden ayni sartlarda cikacagiz maca

Baros-Necati oynamali, bu ikiliyi gormemiz lazim. Firtina olabilirler.

Okan yada Mertan'dan en az birini bekliyorum. Ozelliklede Okan.

elmander dinlenmeli bu maçta necati baros oynamalı ve defansta ujfa yerine gökhan oynamalı cezalı duruma düşmesin trabzon maçı öncesi yiğiti görmeliyiz birde

Sivasspor nefret edilesi takımlardan birisidir bizim için. En güçlü kadromuzla çıkıp turu almalıyız.

Muhtemelen Baroş direk oynayacaktır. İleri uç Necati-Baroş olur diye dünüyorum. Biraz daha zayıf bir ekiple oynuyor olsaydık Selçuk'un denlindirilmesi gerektiğini düşünebilirdim lakin Sivas zor bir ekip. Kaldıki Avrupa Kupalarına katılmak gibi bir hedefleri var ve bunun en kestirme yolu kupa kazanmak. Bu bakımdan onlar için daha bir önem taşıyordur bu maç.

Bizim için bu maçta en büyük handikap konsantrasyon eksikliği olabilir. Lakin bu kupaya da özlemimiz bir hayli arttı. Dolayısıyla kupa maçlarınıda ciddiye almalıyız.

Sivas ilk 4 sonrası gelen takımların hedefi Türkiye Kupasıdır. Doğrusuda budur zaten. O yüzden ciddiye almalıyız. Haa bir Boluspor olurdu evet 4-5 oyuncumuzu dinlendirirdik. Ancak telafisi olmayan bir maç. Bizim her alanda FT'den ötürü özellikle hedefimiz final-kupadır, şampiyonluktur. Kazanmaktır. O yüzden tam kadro çıkmalıyız. Haa 1 oyuncu dinlendirilebilir (rotasyon için). Onun dışında gerek yok. Uzun zamandır tek kulvar gidiyoruz. Bu da gayet normal.

Ben Fatih terimin kadroda revizyona gideceğine inanıyorum. ufuk-sabri-gökhan-servet-çağlar-ceyhun-engin-yiğit-riera-baroş-sercan şeklinde çıkarız bence.

Eziklerin ödleri başları kopsun diye,

Ulan playoff yetmedi bide Tr kupasında başımıza bela olacaklar diye, 3,5 atmaları için..

Saldır Galatasaray..

Üst Alt