ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Mactan once Caglari Serveti oynatan vardi. Melo olmaliydi. Selcuk defansimi dusunecek hucumumu ? Cok yoruldu ve ortasaha coktu.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 20 Mart| ATV

stattdaydım bugun gittigime degmedi guzel oyun ve gollllllll diye bagırmayı umuyordum ama nasip degilmiş necati kötuydu bugun ayagında top tutamadı hakemi de bos gecmemek lazımm fenaları oynayan bi abitoğlu vardı

Skorun bana göre bir iyi yanı bir kötü yanı var;

İyisi, rehavete girmemizi engelleyecek kaybedebileceğimizi hatırlattı ve bir kulvar eksildi. Unutmayın bu takım 4 senedir bir arada top oynayan bi takım değil, yeni kurulmuş bir takım ve bu kadar hızlı ve büyük bir başarıyı biz bile beklemiyorduk.

Kötü yanı, ne olursa olsun Arena'da kaybetmemeyi öğrenmemiz gerek, öğrenemedik. Kendi evimizin avantajını halen tam olarak kullanamıyoruz.

Sonuç: Melo ve Elmander'in yoksa sen de pek yoksun...

Takımı özetler nitelikte..

Lamicimi yok bunun..Alternatifleri mutlaka bulunmalı..

Bu gün oynayan alternatifler gereksizler listesinin başındakiydiler..

Özetten anladığım kadarıyla berbat oynamışız. Takım direnci diye bişey yok. Selçuk'un yanında en kötü ihtimal Ceyhun ya da Yekta olmalıydı.

Sivas'ın pozisyonu da net penaltı, bizimki de. Yine de özetten gördüğüm kadarıyla 1-0'a sevindim diyebilirim. Daha farklı olabilirdi. Forvetlerimiz birkaç pozisyon harici iş yapmamış. Hakan Balta zaman zaman iyi bindirmeler yapmış ama ortaları hep kaleciye. Özette gördüğüm çoğu ortamız kalecide kalmış zaten. Aydın fena görünmedi. Sabri kötü gibiydi. Riera'yı 1-2 pozisyon hariç görmedim. Ujfa ve Semih'in de hataları olmuş zaman zaman.

Edit:

"Sivas'ın pozisyonu da net penaltı, bizimki de" dedim. Tekrar izledim, Sivas'ın pozisyon penaltı olmayabilir. Hakeme kalmış.

Bu takimin lideri Melodur........!!!Elendik !Belki daha iyi oldu

:sgr:

UGURSUZ SABRI GIRDINEN ,MACI KAYBEDECEMIZI ANLADIM! Oynatmayin bu adami be......gecen seneki maclar canlandi kafamda :D :D Ne kavuzmus be.......:D

:sgr: :sgr:

Hiç bir yorum bu maçın bu şekilde neticelenmesinin gerekçesini açıklayamaz.

Futbolcularımız şampiyonluğa o kadar odaklanmışlar ki kupanın önemini idrak etmekte sıkıntı çektiler.:)

aynen bu tokat kedımıze getirir ts maçını kaybetsek daha kötü olurdu. hayırlısı diyelimde bu sabriye artık ağız dolusu küfür etmeye başladım artık yeter defol gıt yaw

Günaydın

Bence gayet yerinde oldu. Enazından hedefe daha fazla odaklanırız.

Hiç bir yorum bu maçın bu şekilde neticelenmesinin gerekçesini açıklayamaz.

Futbolcularımız şampiyonluğa o kadar odaklanmışlar ki kupanın önemini idrak etmekte sıkıntı çektiler.:)

Abi birşey söyliyeceğim bana kızacaksın. Bu Sabri 3 lüden başka ne işe yarar? :)

Hakkaten ya Sabri nedir abi böyle. Ben size bişey diyim mi, Beşiktaş'a gider

Üst Alt