ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 20 Mart| ATV

Yalnız hoca Aydın sakatlanınca neden Emre'yi değil de Sabri'yi aldı oyuna, hiç anlam veremedim.

Levent harbiden üzüldüm ha!..

Abi ben çok üzüldüm dün akşam. Yani herkesin bu kadar kötü olduğu bir sezonda Allah göstermesin fenerin önünü açmış gibi olduk. Adamları moral olarak çökertmişken bir hedef koymalarını sağladık.

Bu arada öyle yerden yere vurmuyorum oyuncuları. Sadece önümüzdeki sezon için neler olması gerektiği hakkında kendi fikirlerimi sunuyorum. Gerçekten ahde, vefa bir yere kadar abi. Tamam Baros' la Sabriyle güzel şeyler yaşamış olabiliriz ama sonuçta profesyonellik bu. Her iki tarafın çıkarlarının kesiştiği noktada beraber olursun, çıkarlarda ayrışma olduğunda yollarını ayırırsın.

Arda gittikten sonra first class bi kanat oyuncusu almalıydık

Kariyerinde bi sezonda 7 gole ulaşmamış bi hucum oyuncsunun ,Arda nın boşluğunu doldurmasını beklemek hayaldi

Puan farkıda daha fazla olurdu

Hakemin 2 takımın lehinede yaptığı hatalar vardı. Bizim penaltı, ujfalusi nin ikinci sarıdan kırmızı kartı. Sivasın net gol pozisyonuna giderken ofsayt çalınması gibi. Ben elenmemize hiç üzülmüyorum. Benim düşüncem bu sene Türkiye kupasına hiç ihtiyacımız yok. Aslında iyi bile oldu diyebilirim elenmemiz. Zaten şampiyonlar ligini garantilemişiz. Olabilir futbol bu kaybetmekte var tabi. Beni endişelendirebilecek tek şey takımın moral olarak etkilenmesi. İnşallah etkilenmezler bu mağlubiyetten. Önümüzde bundan çok daha önemli maçlar var. İş kazazı deyip geçelim. Dün akşam sivasın karşısında kim olursa olsun sonuç buna benzer olurdu diye düşünüyorum. Bu diğer ülkelerdede böyle büyük klüpler dışındaki diğer takımlar ülke kupasına daha çok önem veriyor. Mesela ingiltere 2. veya 3. lig takımı final oynayabiliyor.

Ujfalusi 2.sarı kartlık hiçbirşey yapmadı. Neyin kafası bu ? Emre'nin atılmadığı yerde Ujfalusi mi atılacak ?

Neyin kafasını yaşıyorsunuz Türkiye kupasında feneri tek bıraksanız kendi kalelerine gol atıp elenirler kardiş ne hedefi hahaha :asd:

Abi ben çok üzüldüm dün akşam. Yani herkesin bu kadar kötü olduğu bir sezonda Allah göstermesin fenerin önünü açmış gibi olduk. Adamları moral olarak çökertmişken bir hedef koymalarını sağladık.

Bu arada öyle yerden yere vurmuyorum oyuncuları. Sadece önümüzdeki sezon için neler olması gerektiği hakkında kendi fikirlerimi sunuyorum. Gerçekten ahde, vefa bir yere kadar abi. Tamam Baros' la Sabriyle güzel şeyler yaşamış olabiliriz ama sonuçta profesyonellik bu. Her iki tarafın çıkarlarının kesiştiği noktada beraber olursun, çıkarlarda ayrışma olduğunda yollarını ayırırsın.

Haftaya Derbide kesinlikle Elmander ve Baros birlikte oynamali...Necati dün Sahanin en Kötüsüydü..Sercana da bir lafim olacak.

fenerin önüne hedef koymamız iyi yine kupa alacaklarını zannedip, sakat, kart cezalısı, yorgunluk ve sonunda hayal kırıklığı yaşayacaklar :) ayrıca maçı umursamayın o kadar :)

Bu maçı unutalım arkadaşlar nedenmi çünkü önümüzde 50 yıl dahi hiç bir takım bizim aldığımız Türkiye kupası alamicakdir... Bugün onların günü ama yarınlar hep bizim...

Aslında maça çok iyi başladık ve pozisyonda bulduk net. Olmayınca takım geriledi maç içerisinde. Başta atmayı planlamışız belli ki ama olmadı. Yapacak bir şey yok. :SS:

13-14 kisilik bir kadro var 1-2 kisi cikinca hemen afalliyoruz ,hic boslamaya gelmiyor seneye bazi isimlerle yollar net olarak ayrilmali

maçın özetini izledimde yedıgımız gol bana bır seyı hatırlattı..bu gollerden 6 senedır 1000 kere yedık pekı ama neden? çünkü bizim mükemmel sag bekımız hiçbir zaman adam olmayacagını (agır yazıyorum kusura bakmayın) yıne göstermiş..kardesım ben yazmaktan usandım sen adam tutmaktan usanmadın..bu eboueyı hıc mı ızlemezsın? adamın en önemli özellıgı arkadasına adam kacırmamak...sen bır öğrenemedin adam nasıl tutulur dıye!!

13-14 kisilik bir kadro var 1-2 kisi cikinca hemen afalliyoruz ,hic boslamaya gelmiyor seneye bazi isimlerle yollar net olarak ayrilmali

Kesinlikle. O kadar leş kadroya o kadar takviyeye rağmen hala 3-5 oyuncunun ayağına bakmamalı koca Galatasaray. Hele ki hedefimiz yukarı ise. O yüzden ikişer üçer gömlek 3-4 bölgede kalite artışı yapmak lazım.

Aydın sakatlanıp çıkmasa alırdık bu maçı adım gibi eminim ilk yarı çatır çatır oynuyorduk Aydın tehlikeli ataklar yapıyordu kanattan

Üst Alt