ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak

sabırlı olmak gerek arkadaslar anlıyorum takım kotüydü belli bir sistem oturtmaya calısyor yenı gelen transferle bırlıkte gormek gerek takımı asıp kesmeyın hemen Fatıh terımı cok sevmeme ragmen Mancinin arkasında durulmasına ve sabredılmesi taraftarıyım elinden geleni yapıyor

Sisteme göre yapılan transferler (Salih,Telles,Umut) oynadığı zaman eleştirelim. Şimdi pire için yorgan yakmayın. Mancini'de dahil hepimiz biliyoruz kalitesiz Türk topcularımızın olduğunu.

Tam bir skor taraftarları imparatorluğu hakim. Yıllardır...

Aman dünyalar yıkıldı berabere bitince. Şu maçlarda ne nedir bakılsın işte. Transfer yapıldı takıma bi dünya. Farklı rotasyonlar olacak. Formda ve formsuz oyuncuların uyuşmazlığı var işte. Takımın sorunu oyun içi devamlılık. 4-4-2 veya 4-3-2-1 vsvs oynayınca takım 6 tane atmayacak. İlk yarı atamadığı gibi. Çok yönlü oyun eksikliğimiz var.

Bireysel paslar ve yaratıcılıklar ile debelenip duruyorduk ilk yarı gene bugün birkaç varyasyon gördük ama yetmeyecek tabiki. Gerçek bir kanat oyuncumuz yok. Hajrovic, Telles gibi isimler ne kadar katkı verecek bilemeyiz ama mevkilerinin oyuncuları olduğu için onlar bu takıma katılınca daha üretken olacağımız bir gerçek.

Sakin olun derim birbirimizle tartışmanın anlamı yok...

Bence gayet iyi top oynuyoruz ama bir gerçeği kabul etmemiz gerekki forvetlerimiz beceriksiz özellikle Drogba'nın formu çok düşmüş

drogba sneijder'in kafaları maçta değildi... eboue gereksiz olduğunu her maç kanıtlıyor.. selçuk sürünmelere devam ediyo son dakikada yaptığı faülle golü de yedirtti... mancini oyuncu değişikliğini geç yaptı 60'da 2 oyuncuyu almalıydı emre yerine yekta olabilirdi...

Mancini daha kendi oyuncularıyla tek maça bile çıkamadı. Bu neyin kafası ben anlamıyorum. Tamam hatalar yapar, kalitesizdir kendini gösterir o zaman zaten birlikte eleştiririz ama durun bi' ya. Sırf Terim'in yerine geldi diye sallıyorsunuz..

bu takim 9-0-1 de oynar taktik maktik hikaye ..

her hafta BASKA kadro olmazzzzzzzzzzzzzzzz

antremanlarda beceriksiz topcular zaten belli oluyordur bari maclarda bizim seyir zevkimizi heba etme

Son üç yıldır antalyaspora karşı hiç iyi oyun hatırlamıyorum evet kötü oynadık ama anti futbol oynayan her takımla maçımız böyle oluyor

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1528715_10151959733756843_961196177_n.jpg

drogba sneijder'in kafaları maçta değildi... eboue gereksiz olduğunu her maç kanıtlıyor.. selçuk sürünmelere devam ediyo son dakikada yaptığı faülle golü de yedirtti... mancini oyuncu değişikliğini geç yaptı 60'da 2 oyuncuyu almalıydı emre yerine yekta olabilirdi...

bence sniejder elinden gelen herşeyi yapıyor o yüzden agresif zaten,yorumunun geri kalanına katılıyorum

Üst Alt