ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak

Forvetlerin beceriksiz olması gol atamaması bence takımında moralini bozuyor maç içinde çok saçma goller kaçırıyorlar ve Drogba'nın birşey yapamaması takım psikolojisini olumsuz etkiliyor bence

Fatih terim in takımının rakibi senede 60 maç yapmıştı şimdi rakip 34 maç yapacak kaldıramyor işti bu tğrk topçular neyi anlatıyorsunuz siz yahu geçen seneki puan alındı işte bu senede

Olacak olanları şimdiden söylediğim için millete garip geliyo ama bir bir olunca beraber saf tutacağız.Yazık değilmi şikebahçenin şu halinden yararlanıp arayı kapatma şansımızı değerlendiremiyoruz. İzette diye bir adam alınıyo ama yabancı statüsünde.Bu resmen yönetim becerisizliği.Bunu kaybımız azken söyleyince kötümü oluyoruz birden.

Olacak olanları şimdiden söylediğim için millete garip geliyo ama bir bir olunca beraber saf tutacağız.Yazık değilmi şikebahçenin şu halinden yararlanıp arayı kapatma şansımızı değerlendiremiyoruz. İzette diye bir adam alınıyo ama yabancı statüsünde.Bu resmen yönetim becerisizliği.Bunu kaybımız azken söyleyince kötümü oluyoruz birden.

İzzet Hajrovic Türk vatandaşlığı alır bence bağları var babasının kardeşi Bayrampaşada yaşıyor kuzenleri Türk..

Herseyi gectimde Allahim ne olur su Umut iyi ciksin lutfeen.. Artik selcuga katlanamiyorum. Onu kesecek bi turk oyuncu olmadigi surece hep oynayacak belli. Hamite diyordum ama bu takimin freni bariz bi sekilde selcuk. Ne bir dikine oynama, ne bi duran top kullanimi hadi hepsini birak ileriye bile pas atmaktan acizz. Hep geri hep geri bu mac inanilmaz sinirlendim yeter artik

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gel gelelim selçuk en iyilerden biriydi diyenler fazlaca..... selçuk yerli sıkıntısından dolayı ilk11'in değişmez ismi yoksa formayı hakedecek bir oyun oynadığı yok şu sene

Forvetlerin beceriksiz olması gol atamaması bence takımında moralini bozuyor maç içinde çok saçma goller kaçırıyorlar ve Drogba'nın birşey yapamaması takım psikolojisini olumsuz etkiliyor bence

daha ne yapsın drogba el insaf adam her önemli maça damgasını vurdu sakatlıktan çıktı az izin verin wesley 1 yıl bekledik drogbayı 2 maç bekleriz

FT nefreti sarmis seni çok değil 3-4 ay sonra görürsün.

Fatih Terim'in Bam Bam Bam futbolunu tercih eden insanlar olarak futbol hakkında pek bir şey bilmiyorsunuz. O yüzden böyle çok bilmiş iddialarda bulunmamalısınız yanılacaksınız çünkü.

Edebinle Fatih Terim'i savunup aynı zamanda şuanki hocamızın arkasında dursan kimse tepki göstermeyecek sana ayrıca. Böcek gibi ezileceksin falan nasıl laflar terbiyesiz herif.

Sen şimdi 90 da gol yemesek bunları yazacak mıydın buraya onun cevabını ver. Bunları derken diğer mesajlarını da kastediyorum sadece bu değil. Fırsat mı kolluyorsunuz anlamıyorum.

Böcek osmanin Galatasarayliligini görüyorsunuz dimi ey forum ahalisi. Herif kina yakacak Mancini basarisiz olsa. Isde böyle taraftarlarda var. Böylelerine leskargalari denir isde.

Galatasaraylılığımı senle tartışacak değilim ama avatarındaki adamın garakterinede ne çok benziyosun biliyonmu.Bence onun gibi ülkeyi terkedecek bir ruhun var belliki.

o değilde takım bu maç bütün kornerleri p.ç etti.ön direğiniz batsın.ayrıca keşke 1-1 yerine 2-2 ya da 3-3 bitseydi..işte o zaman galatasaraylı yöneticilerde takımın stoper eksiği olduğunu daha net anlarlardı.bize cesaret eden her takım gol atar.chelsea maçını hayal ediyorumda.Lütfen bu sezon biran önce bitsin.

Fatih Terim'in Bam Bam Bam futbolunu tercih eden insanlar olarak futbol hakkında pek bir şey bilmiyorsunuz. O yüzden böyle çok bilmiş iddialarda bulunmamalısınız yanılacaksınız çünkü.

Edebinle Fatih Terim'i savunup aynı zamanda şuanki hocamızın arkasında dursan kimse tepki göstermeyecek sana ayrıca. Böcek gibi ezileceksin falan nasıl laflar terbiyesiz herif.

terbiyeli herif sanamı kaldı o adamın dalkavukluğunu yapmak.

gel gelelim selçuk en iyilerden biriydi diyenler fazlaca..... selçuk yerli sıkıntısından dolayı ilk11'in değişmez ismi yoksa formayı hakedecek bir oyun oynadığı yok şu sene

Topu alip geriye vermesi icin bu kadar para aliyorsa 4/1 i parasina Hurriyette yapar o isi kimse kusura bakmasin suan icin rezilleri oynuyor. Kolunda tasidigin kaptanlik pozubandindan utanir insan.

sıkıntılarımız hep böyle olsa sorun yok... her halükarda gruplardan çıkarız... önemli olan eksikleri iyi giderebilmek... keşke dany,amrbat,eboue , riera bir an önce gitse...

adamin oynattigi sistemi elestirince terimsporlu ilan ediyorlar adami, ama dikkatimi cekti hep aynilari.

Renkdaş o değilde manciniyi eleştirince bunların neresine bir rahatsızlık giriyor anlamıyorum."Vay efendim bu manciniyi eleştiriyor defolsun gitsin burdan terimsporlu bu" Bu yaklaşımı adamlıkla nasıl bağdaşttırabiliyorlar bravo doğrusu.

Topu alip geriye vermesi icin bu kadar para aliyorsa 4/1 i parasina Hurriyette yapar o isi kimse kusura bakmasin suan icin rezilleri oynuyor. Kolunda tasidigin kaptanlik pozubandindan utanir insan.

aynen yaaaa... orta saha dediğin dikine oynar adam eksiltir, pozisyon yaratır ilk seneler arapası atardı o özelliği de kayboldu gitti... kornerlerde bile etkili top gönderemiyor...

melo bir ara 3 kişiyi geçip adam eksiltti sneijderi gol pozisyonuna soktu bu işleri selçuğun yapması lazım... sadece yana ve geriye top atma konusunda çok uzman....

Üst Alt