ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart

Hadi son gidişi satış değildi? Daha önce 2 kere sattı zaten, birini kendi itiraf etti, birini Hasan, Hakan vs. :D

Hadi birinci dönemde gitti satı diyelim ki 4 sene şampion olmuş ve avrupa kupasını kaldırmış bir hoca avrupa da şsnsını kunlana bilme hak olsun.

Ikinci dönem ise nerde satı yahu? Başarısız oldu okadar.

Bu son dönem kimse terimin bizi satığını söylüyorsa süreci olan bitenleri bilmediklerinden dolayı diye biliyor yada terimi sevmedeklerinden dolayı istedikleri pencereden bakmayı tercih ediyorlar. Hee neyse tape gibi her kötü dönemde terim konusu ciddiden sıkdı ve hiç birde faydası yok bunu tartışmaya.

Çare lucescu veya belki denizli diyorum ben. Terim hoca bidah gelmez kolay kolay ki bu sadece aysal ile alakalı değil

Bende bizi 3 kere yüz üstü birakip gecen sene attip tuttugu adamin kucagina oturan sözde gururlu imparatorlari her pahasina müdafa edenlerden. Başka kapiya tepemi attirma

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk

Benim kapım burası galatasaray. Umarım unal aysal mancınıye tazmınatı basıp sutlarken senın kafadakı adamlarıda takımdan ve yonetımden sutlar.

Herkes için değil ama o yönetimi istifaya davet eden taraftarlar ağır aptaldır benim gözümde.Ulan angut demezler mi adamlara 3 sezon önce bu takım nerelerdeydi diye.Hiçmi tahammülünüz yok.Dünya da hangi takım her sene şampiyon oluyor.?

Hadi birinci dönemde gitti satı diyelim ki 4 sene şampion olmuş ve avrupa kupasını kaldırmış bir hoca avrupa da şsnsını kunlana bilme hak olsun.

Ikinci dönem ise nerde satı yahu? Başarısız oldu okadar.

Bu son dönem kimse terimin bizi satığını söylüyorsa süreci olan bitenleri bilmediklerinden dolayı diye biliyor yada terimi sevmedeklerinden dolayı istedikleri pencereden bakmayı tercih ediyorlar. Hee neyse tape gibi her kötü dönemde terim konusu ciddiden sıkdı ve hiç birde faydası yok bunu tartışmaya.

Çare lucescu veya belki denizli diyorum ben. Terim hoca bidah gelmez kolay kolay ki bu sadece aysal ile alakalı değil

Bence yine Terim'in işi bu gidiş ama bitti gitti ya, niye tartışılıyor ben de anlamıyorum.

Kayseri maçının en iyisi Hajrovic'i oturt..

Top görse bomba sanacak Umut'u Burak'ı oynat

Yürüyen Selçukla aylardır oynamayan Burdisso ile başla..

Harikasın Mancini!

Adanalı bu takımı sadece bu sene değil daha öncede satmıştır gelirse yine satıcaktır. Terim'in olduğu yerde her zaman önce para konuşur.

HADİ PARAYI GEÇTİM SEN ŞUNA CEVAP VER KIVIRMADAN OK ?

SORU : BENİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR OYUN OYNANIYOR PLANLARIM VARDI AMA MÜCADELE ETMEK İÇİN KALICAM DEDİKTEN SONRA NEDEN GİTTİ ? O PLANLARI YAPAN FEDERASYON DEĞİLMİYDİ ?

Maval okuma buna cevap ver.

Satmamıştır.

Etrafındaki adamlar şampiyon olduğu gün alınsın sevmediği istemediği vasıfsız adamlar tepesine gelsin zorla çilek muz alınsın planlarına müdahale edilsin ondan habersiz TFF ye ever densin o da çeker gider.

Kıvıracak ne var. Sen bu açıdan değilde medyanın dayattığı açıdan bakarsan rte de çok namuslu ve adil biri. Aynı kafa.

B.k çukurundan alıp şampiyon yapmışsa rakiplerine psikolojik üstünlük kurmuşsa tekrar Avrupa'dan ses getiren Galatasaray oluşmuşsa saygı göstereceksin. 2 ergen parası dürümcü dedi diye gerçekler değişmez. Şimdi Mancini'nin tazminatını hesaplayıverin bakayım.

şu an ki durumun suçlusu ne yazzık ki yönrtimdir terim gittikten sonra tecrübeli yerli bir td (denizli) getirse idi bu sene çok kolay şampiyon olabilirdik. Ama sırf isimden dolayı gereksiz bir maceraya atıldılar. ve sonuç hüsran. bu vakitten sonra yeni yapılanma yaparken manciniyi göndermekte başka bir hata olur.

Galatasaray da neler olup döndüğünü sizlerden çok daha iyi bilenler oldukları için mi bu tanımlamayı uygun gördünüz? Hm... Neyse saf olsunlar bari , tartışmaya deymez

Kimmiş o bizden daha iyi bilenler ?

Terim klubün haberi yokken tüpçüyle anlaşıp Galatasarayı satmıştır. 4. yıldızı değil parayı tercih etmiştir. Bu basit gerçeği anlayamayan saf çocuklar elbette olacaktır.

Üst Alt