ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart

yahu burak da chelsea ye gıdıyordu ona kalırsa..manu dururken adam bızı mı sectı mantıklı mı yanı bu soyledıgı?

Yahu arkadaş her isteyenle anlaşacaksın diye bir muhabbet mi var kafa olarak hazır hissetmezsin taraflar olarak anlaşamazsın adam birincil ağızdan aktarıyor işte o zamanda bir sürü haberler çıktı. Chelsea, Burak muhabbeti yalandı Lazio istedi.

Adanalı bu takımı sadece bu sene değil daha öncede satmıştır gelirse yine satıcaktır. Terim'in olduğu yerde her zaman önce para konuşur.

HADİ PARAYI GEÇTİM SEN ŞUNA CEVAP VER KIVIRMADAN OK ?

SORU : BENİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR OYUN OYNANIYOR PLANLARIM VARDI AMA MÜCADELE ETMEK İÇİN KALICAM DEDİKTEN SONRA NEDEN GİTTİ ? O PLANLARI YAPAN FEDERASYON DEĞİLMİYDİ ?

Maval okuma buna cevap ver.

Zaten orda planlarım vardı derken kastettiği İtalya(Roma) falan değildi. Milli takım idi. Yani işin özü Terim hem bizi satmış hem de kendi sözünden dönerek U dönüşü yapmıştır.

Bence yine Terim'in işi bu gidiş ama bitti gitti ya, niye tartışılıyor ben de anlamıyorum.

Önümüze bakmamız gerekir. Dünyada parası neyse bizim ülkeye en uygun olan bir hoca bulmak okadar zor değildir herhalde.

Mancini hadi acilen getirilmiş bir secenekdi sadece ismini bakarak. Ama sezon sonuna kadar KURUMSALAŞMIŞ bir yönetim tarz ile araştırıp en uygun isim getirile bilinir. Bu isim asla mancini değil bence. Profili hiç uymuyor türkiye ye

Önümüze bakmamız gerekir. Dünyada parası neyse bizim ülkeye en uygun olan bir hoca bulmak okadar zor değildir herhalde.

Mancini hadi acilen getirilmiş bir secenekdi sadece ismini bakarak. Ama sezon sonuna kadar KURUMSALAŞMIŞ bir yönetim tarz ile araştırıp en uygun isim getirile bilinir. Bu isim asla mancini değil bence. Profili hiç uymuyor türkiye ye

Şu anda Alman veya Latin bir hoca gerekiyor bence. Çakal olacak, oyuncular hocayla değil hoca oyuncularla oynayacak..

Kimmiş o bizden daha iyi bilenler ?

Terim klubün haberi yokken tüpçüyle anlaşıp Galatasarayı satmıştır. 4. yıldızı değil parayı tercih etmiştir. Bu basit gerçeği anlayamayan saf çocuklar elbette olacaktır.

Hangi gezegende olmuş bu konu? Yani kimseden haberi olmadan anlaşması...Ya pfff neyse neye inanıyorsan veya inanmak istiyorsan umrumda değil.

Herkez istediği seneryolara inana bilir.

Sorunun teknik direktörden çok oyuncularda olduğunu düşünüyorum. Fatih Terim gitmeden önce de böyle düşünüyordum, şimdi de böyle düşünüyorum.

Hangi gezegende olmuş bu konu? Yani kimseden haberi olmadan anlaşması...Ya pfff neyse neye inanıyorsan veya inanmak istiyorsan umrumda değil.

Herkez istediği seneryolara inana bilir.

Yahu ne gezegeni ? Biz 4. yıldız hayali kurarken adam yaz boyu tüpçüyle pazarlık yapmış. Parada anlaşmış. Ayıp olmasın diye başkandan izin alınmasını istemiş....Bunu anlamak bu kadarmı zor ?

Yoksa Türkçen yetersiz mi ? o nedenlemi anlamıyorsun ?

Mancini den bir Lucescu performansı ummuştum, en başta verdiği mesajlar doğrultusunda...Ancak şu ana kadar otorite kurma ve oyuncuları idare edebilme anlamında hayal kırıklığına sebep oldu, futbolcular her anlamda aşırı dsiplinsiz tavırlar içinde; ikinci yarı performansını yükseltebilen tek bir oyuncu yok, hani takımın kötü olan kondüsyonu düzelecekti?...Adamların adeta canı çekilmiş gibi, top bizden birine geldiği zaman diğerleri rakibin arkasına saklanıyor, hareketlenip top isteyen yok; sonra rakip sahada başlayıp Musleranın pres altında can havliyle rakip yarı sahaya doğru topu savurmasıyla biten bezdirici paslaşmalar...

Geçen yıl soğuduğum futboldan, bu yıl iyice tiksinir hale geldim, sayelerinde...Tenise yoğunlaşayım diyorum, hadi kendim haftada 5 gün oynuyorum da izlenebilecek çok az yayın var, maalesef...En iyisi keman derslerine başlamak galiba...(Hikaye tabi, ilk maç yine ekran başındayız, tavuk g.tü tövbe tutmaz hesabı...).

Yahu ne gezegeni ? Biz 4. yıldız hayali kurarken adam yaz boyu tüpçüyle pazarlık yapmış. Parada anlaşmış. Ayıp olmasın diye başkandan izin alınmasını istemiş....Bunu anlamak bu kadarmı zor ?

Yoksa Türkçen yetersiz mi ? o nedenlemi anlamıyorsun ?

Kim diyor bunu? Zaytung haberlerinden mi okudun? Bide tüpcü bileburda önemli faktör olmadı milli takıma gelmesi konusunda. Ama zaten konular veya kopmalar çok ayrı konular ve çok daha önce oluşdu. Neyse ne benim türkçem yeterli bu süreci anlatmaya nede senin zamanın yeterlidir.

Dediğim gibi istediğini inana bilirsin ki belkide bu daha iyi şimdiki durumda. Ft kaka olsunda Galatasarayımız iyi olsun

Kim diyor bunu? Zaytung haberlerinden mi okudun? Bide tüpcü bileburda önemli faktör olmadı milli takıma gelmesi konusunda. Ama zaten konular veya kopmalar çok ayrı konular ve çok daha önce oluşdu. Neyse ne benim türkçem yeterli bu süreci anlatmaya nede senin zamanın yeterlidir.

Dediğim gibi istediğini inana bilirsin ki belkide bu daha iyi şimdiki durumda. Ft kaka olsunda Galatasarayımız iyi olsun

Hee, zaytung haberlerinde okudum.

Ulan ciddi ciddi kupa da gitti.Bursa'yı en son ne zaman yenmişiz dışarıda?Berabere kalırız.0-0 ve 1-1 yetmiyor.İşimiz çok zor.2010-2011'in bir tık üstündeyiz.

Üst Alt