ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV

Bu maç üzerinden oyuncuları değerlendirmek pek de doğru olmaz. Ancak S.Gümüş adına çok sevindim. Golünü attı

Elimizde çok çok iyi genç oyuncular var, son yıllarda hiç bir dönemde bu kadar yüksek potansiyelli bir grup yoktu elimizde. {Aysal döneminde pek çaktırmadan çok iyi genç oyuncular getirildi} Eminim bu gruptan en azından 2-3 çok iyi futbolcu çıkacak

Bruma, S.Gümüş, Koray Günter, EmreCan, İbrahim Coşkun(bugün kadroda yoktu ancak çok büyük potansiyele sahip bence) , Birhan, Recep B.Yılmaz, Altuğ ve belki Endoğan, Kaan Baysal.

Bu maç üzerinden oyuncuları değerlendirmek pek de doğru olmaz. Ancak S.Gümüş adına çok sevindim. Golünü attı

Elimizde çok çok iyi genç oyuncular var, son yıllarda hiç bir dönemde bu kadar yüksek potansiyelli bir grup yoktu elimizde. {Aysal döneminde pek çaktırmadan çok iyi genç oyuncular getirildi} Eminim bu gruptan en azından 2-3 çok iyi futbolcu çıkacak

Bruma, S.Gümüş, Koray Günter, EmreCan, İbrahim Coşkun(bugün kadroda yoktu ancak çok büyük potansiyele sahip bence) , Birhan, Recep B.Yılmaz, Altuğ ve belki Endoğan, Kaan Baysal.
endoğan da sinan gümüş kadar etkileyici bi oyuncu.töreden,kerim freidan eksiği yok.trtdeki maçlarda izledik.

her gole para veriyolar mı la bu kupada,öleyse hamza hoca hem şampiyon oldurtur hemde klübün borçlarını kapattırır valla.

Maçın bence en güzel anı, Bruma'nın formasını alan malzemeci ya da sağlık ekibinden biri de olabilir nasıl sevinçliydi adam, golü veya oynanan oyunu falan da geçtim futbol böyle şeylerle güzel cidden o kadar insanın yüreğine tek bir hareketle,tepkiyle dokunabilmek dünyanın en güzel golü kadar etkileyicidir.

Veysel, Hamit, Eray, Yekta, Umut G. , Engin ve Yiğit G. kesin gönderilmeli.
Telles, Dzemaili, Pandev ve Furkan ise ettiklerince iyi bir fiyata satılmalı.
Yerlerine ise sadece bir tane üst düzey bir forvet alınmalı.

Böylece hem ekonomi yaparız hemde faydasızlardan kurtuluruz.

https://twitter.com/Sabah/status/544977814907129857

4 atalım dedi rezil oldu - Sabah

B5Al0XdCcAABB9R.jpg

Üst Alt