ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV

Yıllar önce bir Altay maçımiz vardı 8 -1 onuda görmek nasip oldu bunuda keşke bağzen istanbul da yasasam diyorum Galatasarayım için.

https://twitter.com/Sabah/status/544977814907129857

4 atalım dedi rezil oldu - Sabah

B5Al0XdCcAABB9R.jpg

Hos geldin abi 2-3 günde özledik seni :)

maçın özetini telefonda izlerken kolum ağrıdı dokuz gol ne lan

yılmaz hocam hangi yorumu yapardı acaba merak ettim

Gesendet von meinem HTC One_M8

Rakip ne kadar güçsüz olursa olsun, bir resmi maçta 9 gol atmak keyif verici. Yakaladın mı, acımadan atacaksın. Profesyonelce futbolun gerektirdiklerini yapacaksın.

Real, Barça, Bayern acımıyorsa sen de acımayacaksın.

Bu arada rakip zayıftı falan demeyin. Bir zamanlar bu takımlarla başabaş hatta ezik oynadığımız dönemleri unutmayın.

Ayrıca Prandelli Galatasaray'ında olsaydı bu maç muhtemelen 2-1 öne geçince (o da geçebilirsek) Prandelli efendi hemen defans takviyesi yapar son dakikalarda rakip golü bulur 2-2 biterdi maç

koymak felan değil de karşımızdaki balçova sonuçta. levent aşağılaya aşağılya bitiremediği pandevin gollerini yine fuzuli gördüğü yasinin asistlerini, olcanı canlı izleyince ne düşünmüştür acaba. zaten böylelerine kalsa herşey kolay hepsi kek. getir en dandik şubenin başına görbak nasız zıçıyo

Yalnız bu kaleci Sinan Bolat'ı çözemedim.

Bir ara Selçuk ve Burak'ta hasıl olan Vurdumduymazlık sendromu mu yaşıyor gerçekten sepet bir kaleci mi.

Açıkçası ben 2.si diye düşünüyorum ama bakalım.
Bugün ki golde evet defans vs hatası falan da kaleci neden var arkadaş.
Yani bir kaleci için hiç de zor bir top değil. Yapması gereken ya önüne siper olup engel olacak topun geçmesine ya da topun gideceği yeri tahmin edip müdahale edecek.
Ama o hiçbirini yapmıyor , rakibin önüne son derece alçak ve etkisiz bir (sözde) kapatma yapıyor ve top geçince de sadece izliyor.
Bunları yaptığı alan da 2-3 m lik bir alan. Orada bile başarılı olamıyor. Kaldıki oynadığı diğer maçta kötü sinyalleri vermişti. Bana göre umutsuz vaka.

Yalnız bu kaleci Sinan Bolat'ı çözemedim.

Bir ara Selçuk ve Burak'ta hasıl olan Vurdumduymazlık sendromu mu yaşıyor gerçekten sepet bir kaleci mi.

Açıkçası ben 2.si diye düşünüyorum ama bakalım.
Bugün ki golde evet defans vs hatası falan da kaleci neden var arkadaş.
Yani bir kaleci için hiç de zor bir top değil. Yapması gereken ya önüne siper olup engel olacak topun geçmesine ya da topun gideceği yeri tahmin edip müdahale edecek.
Ama o hiçbirini yapmıyor , rakibin önüne son derece alçak ve etkisiz bir (sözde) kapatma yapıyor ve top geçince de sadece izliyor.
Bunları yaptığı alan da 2-3 m lik bir alan. Orada bile başarılı olamıyor. Kaldıki oynadığı diğer maçta kötü sinyalleri vermişti. Bana göre umutsuz vaka.

Alternatifi eray gibi bir manav çırağı olduğu için fazla eleştiremiyorum Sinan'ı hocam.. yoksa ikilemde kalmakta haklısın.. :)

Şu mersin maçını dolduralım artık bi zahmet be. Bu sezon boş tribünler. Takım artık havaya girdi. Bizde üstümüze düşeni yapalım. Çok şükür şu ölü toprağını kolay attık. En azından ligde fazla yara almadan.
Allah bozmasın takımımızın ahengini. 41 kere maşallah

Üst Alt