ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

Sami Yılmaz

Parçalı Üye
Bu algıyı iyice arttırmaya başladı şerefsizler amaç belli derbide hakemi baskı altına almak. Pozisyon net olmayabilir ama verene de neden verdin denilmez fener ve bjk beleşten puan toplarken konussaydınız ya kaç tane beleş penaltı verildi kaç 3 puan aldılar böyle.
Ha pozisyonun penaltıyla alakası yok be Yasin hakemi aldattıysa alnından öpüyorum seni Yasin sivasa acınırmı be

Bektaş Arslan

Aslan Üye
oncekı macın skoruna guvenerek ızlemedım macı da 5lık oluyormusuz o nası defans yahu..sans eserı gecmısız turu

Bektaş Arslan

Aslan Üye
ayrıca tamam bıze bedava penaltı yakısmazda dıger kuslara ne penaltılar calındı yahu burda kendımızı parcaladık kac defa azıcık da onlar dusunsun gecın bu ıslerı

Osman Çevik

Aslan Üye
Sallayin ermani ahmeti
Buz gibi penalti olsaydi bile bunlar yine ayni seyleri soyleyeceklerdi

Arda Rami

Aslan Üye
sol ayağı olsa neyse de sağ ayağına darbe bana göre hiç yok

neyse iyi oldu böyle turlamak konuşsun dursun gvtlar
Trollemiyorsan gözlerin bozuk.

Kesinlikle sağ ayağa darbe var.Penaltı için yeterli olup olmadıgı tartışılır.Cicinho masum değil.Kesinlikle vuruyor Yasine.

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Yasin rakibini geçtikten sonra yere düşüyor, net darbe var. Penaltı değil diyenlerin göz doktoruna gitmesi lazım.

Mehmet Han

Cezalı
yasin calımı basmıs, ayagını uzatırsan kendini takıp düsme hakkıda var, o ayagı uzatmayacaksın kardesim.

İsmail Aysal

Parçalı Üye
Bu algıyı iyice arttırmaya başladı şerefsizler amaç belli derbide hakemi baskı altına almak. Pozisyon net olmayabilir ama verene de neden verdin denilmez fener ve bjk beleşten puan toplarken konussaydınız ya kaç tane beleş penaltı verildi kaç 3 puan aldılar böyle.
Ha pozisyonun penaltıyla alakası yok be Yasin hakemi aldattıysa alnından öpüyorum seni Yasin sivasa acınırmı be
Biraz noktalama işaretlerine dikkat edelim. Yorumunu okumaya çalışıyorum da noktalamalar yok. Nerede ne demek istemişsin anlaşılmıyor dostum.

Üst Alt