ZTK 15/16 YF M:1 | Rizespor 1-3 Galatasaray | M.S | 20 Nisan | ATV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 YF M:1 | Rizespor 1-3 Galatasaray | M.S | 20 Nisan | ATV

Onurlari varsa mucadele edip bu maci alacaklar baska careleri yoktur, yoksa alayi transfer listesine konup satilmali..

tekbilek-kampanya-dursun-ozbek.jpg

Futbol bahane Düğünler şahane.

Mustafa denizlinin bu takimda basarisiz olmasi (ki super bir antrenor mu ? asla hayir) , hic bir fark yaratamamasi ve oncesinde sonrasinda denenen tum isimlerin lehte aleyhte hic bir degisiklige sebep olamamasi sunu gosteriyor

evet yonetim ve teknik ekipler ... ama futbolcular asla ve katiyen oynamiyorlar .. bunlarin cogu gecen seneki sampiyon takimin oyunculari

biz yonetim ve teknik kadrolara odaklanip futbolculari , yani bu isten esas mamayi yiyenleri suclamadikca asla saha sonuclarina dogru bakamayiz

neden mustafayi yazdim cunku mustafa cakma terim gibi bir adam , yani hikmet gibi yilmaz gibi , belki de ersun gibi ... yani biraz doven biraz oksayan bir tipti..

korkarim ki , kalkip terim bile gelse 2004 donemi gibi bir sarmala giriyoruz ...

Son düzenleme:
Üst Alt