ZTK 15/16 YF M:1 | Rizespor 1-3 Galatasaray | M.S | 20 Nisan | ATV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 YF M:1 | Rizespor 1-3 Galatasaray | M.S | 20 Nisan | ATV

Lig maçı olsa idi düşme hattından uzaklaşmak isteyen rize kesin bir puan çıkartırdı. Takım ligi tamamen gözden çıkarmış durumda, ligdeki sıralamaya göre avrupa kupası hayal. türkiye Kupası şampiyonluğunu avrupa için kazanmamız gerektiğini geçtim, bu kadar kötü geçen sezondan sonra en azından yüzümüzü güldüren bir şey elde etmeliyiz. Her sene hiç bir takım şampiyon olamaz. Mutlaka kötü geçen sezonlar olacak. Bundan sonraki sezon şampiyon oluruz bir sonraki sezon 10. oluruz. sıralamadan çok bitsede girsek anlayışında yapılan oyun beni üzüyor. Elinden geleni yaparsın koşarsın mücadele edersin. yeri gelir şansın olmaz yeri gelir gücün yetmez kaybedersin. bunda sorun yok. ama oynamış olmak için oynayıp birde üstüne kaybedersen çıkmaza o noktada girilir.

Wesley reis bu maçta forma şansı bulursa kariyerinin 500.maçına çıkacakmış.

46da1e248db88f9d2ed3df94c5f0050d.jpg

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Riekerink: "İlk defa eksiklerimiz yok. Yarın sahaya çıkanlar olmayan oyuncularımızı aratmayacaktır. Herkes bu maçın öneminin farkında."
Riekerink: "Zor bir maç bizi bekliyor. Rakibimizi tanıyoruz. Kupa statüsü benim için değişik, 2 maç şeklinde. Yarınki sonuç çok önemli."
Riekerink: "Sneijder'in 500. maçına çıkacak olması muhteşem bir olay. Buradan sağlık ekibine teşekkür ediyorum, onu bu maça yetiştirdiler."
Riekerink: "Umarım yarın özel ve güzel şeyler yaparak bize maçı kazandırır." (A Spor)

ilk maçtan fişi çekmemiz lazım kupa bizim tek umudumuz yoksa önümüzdeki senede avrupaya katılım hakkımız olmayacak ligi iyi yerde bitirsek bile.

Üst Alt