⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor

Seri’nin golünde bence ofsayt var ama aklıma degisik bir sey geldi, net bilgisi olan varsa bilgilendirirse iyi olur. Ofsayt cizgisi son oyuncunun bi önündeki oyuncudan çekiliyor, genelde kaleci son oyuncu oldugu icin bir önündeki oyuncudan çekiliyor çizgi, oyuncu ellerini kullanamayacağı için pasif kalıyor elleri ve aktif olarak kullanabileceği yerlerden çiziliyor çizgi. (omzu, kafası vs.) Ama son adam kaleci değil de oyuncuysa ve bir önündeki adam kaleciyse kaleciye çekilen çizginin ellerini kullanabildigi için elinden cizgi çekilmesi gerekmiyor mu ben mi yanlis düsünüyorum. Bilen biri aydinlatabilir mi
Bunu mhk'da bile bilen yoktur.
Kaleci dahil ellermve kollar sayilmiyormus

Hücum aksiyonlarımız çeşitlenmeye başladı Onyekuru, Emreyle birlikte. Mücadelemiz de iyi.

Yine de bu maçı ele alırken adamların 2-0'lık skora göre oynadıklarını unutmamak lazım. Çok daha agresif başlayıp defanstan oyun kurmamıza izin vermeyebilirlerdi. Onun dışında iyiydik.

Net olan bir şey var: Feghouli böyle oynamaya devam ederse şampiyon olamayız.
Alanya'nın oyunu aşağı yukarı her maç böyle yani çok değişmiyor hatta bugün çok hucumcu bile oynadılar fener maçında fernandesi filan oynatsalsr 3 puan alırdı bence
Sigir derken? Ayip olmuyor mu Halim Bey?
Artist artist kıçı kalkık gibi konuşana sığır denir anca onunda konusmalarini dinlemedim ama.haketmis demekki

Seri’nin golünde bence ofsayt var ama aklıma degisik bir sey geldi, net bilgisi olan varsa bilgilendirirse iyi olur. Ofsayt cizgisi son oyuncunun bi önündeki oyuncudan çekiliyor, genelde kaleci son oyuncu oldugu icin bir önündeki oyuncudan çekiliyor çizgi, oyuncu ellerini kullanamayacağı için pasif kalıyor elleri ve aktif olarak kullanabileceği yerlerden çiziliyor çizgi. (omzu, kafası vs.) Ama son adam kaleci değil de oyuncuysa ve bir önündeki adam kaleciyse kaleciye çekilen çizginin ellerini kullanabildigi için elinden cizgi çekilmesi gerekmiyor mu ben mi yanlis düsünüyorum. Bilen biri aydinlatabilir mi

Nasil ofsayt usta. Adem aktif bir pozisyonda degil. Kalecinin gorus acisini engellemiyo. Seri basmis atmis golu. Dograniyoruz sezon basindan beri. Yonetim sut dokmus kedi gibi sessiz. Fatih Hoca'yi sevmem, ama serzenisinde hakli.

Bizim açımızdan test maçıydı,Onyekuru ile başlasak tur da olacakmış sanki.Tempo, hırs, konsantrasyon tamam.Orta saha da Seri'nin basit pas hataları can sıksa da (Spiker:Galatasaray hücuma etkili çıkıyor, Seri top kaybı.Yine Galatasaray geliyor, Seri pas hatası.Şimdi Galatasaray topu kaptı, Seri kaptırdı...) içerdeki zorlu maçlar öncesi olumlu bir referans olacaktır.Bir de bu oyunun deplasman versiyonunu görmek gerekir; keşke Lemina,Ömer, Onyekuru, Feguli orta sahasını da bir deneseydik.Bir de bu turu taktik anlayış olarak kaybettik.Lig maçı gibi oynadık.İlk golü attıktan sonra gol yemeden, pozisyon vermeden garanti oyunla ikiyi aramaliydik.Çunku yenilecek bir gol çok şeye mal olacaktı ki maalesef oldu...Son olarak da Sekidika bu dakikada bu baskıyı kaldıracak gücü yok şu an,yerine gol şansı yüksek olan Taylan da denenebilirdi.
Sekidika oyuna 50. dakikada girmeliydi Feghouli ikinci yarı topa bile değemeyecek haldeydi. Sekidika son dakikalardaki gol baskısı esnasında oyuna girince bu baskıdan heyecan yaptı ama karşısındaki Nsakala çok atletik ve bilinçli bir solbek onunda etkisi oldu. Son 10 dakikalarda oyuna girerek kendini bulamaz bir kaç maç 90 dk şans verilmeli. 10 dakikada adamı çöpe çıkarmayalım.

Şerafettin bu mantıktan bakarsak ozaman bu ligte iyi top oynayan takım hiç yok beğendiğim hamsiler ve akbil dahil
Hele senin övüp durdugun fenerin oynadığı iyi futbol değil aynen bizim bugünkü gibi mücadele ediyorlar önce bunu bı belirt
Fenerin deplasmanda nasıl ezildigini görüyoruz
Bizim ligte iyi top oynayan takım zaten ligi alır götürür şu an takımlar sadece mücadele ediyor aynen bizim 2.yari oyunu gibi

Çok leş bir lige sahibiz.Şampiyonluğa oynayan takımların kadroları arasında hiç fark yok.Hepsi bütçe ve potansiyeline göre kötü kurulmuş kadrolar.Tek trabzon bütçesine göre biraz doğru orantılı takım kurmuş diyebiliriz..O yüzden sivas gibi alanya gibi takımlar karşısında bile zorlanıyoruz..

Şu ligde eze eze şampiyon olma fırsatımız varken transferdeki beceriksizlikler yüzünden her sene riske atıyoruz.
ilk devredeki rezil oyuncu gördükten sonra devre aarası transferleri çok önemliydi.Hoca sürekli bundan bahsetti.
Ama bakıyorsun bugünkü maçta ilk 11 de yeni bir tane transfer yoktu.
Bumudur yöneticilik. Kupadan elendik,,Ligde6 hafta geride kaldı. Ondan sonra neden kötü oynuyoruz.Böyle transfer sezonu yaşayan takımın kötü oynaması çok normal.

Sana göre iyi olabilir bence degil. Atabilsen atardin zaten
Atabilmeyle alakası yok ki mevcut takim nasıl 1i sayilmayan 4 tane attiysa dogru kurgu ile atarsin. 30 milyon eurluk ofans hatti kurup 5 milyonluk defans hattina 1 tane gol atamiyorsan kendini sorgulama gerekir. Futboldaki doğru kararlardan biridir bu. Deplasmanda attığını golün avantajı olmazsa zayif takımlar nasıl tur geçecek, futbolun zevkli kısmı orası.
Adam evinde atıyor yetmiyor geliyor deplasmanda atıyor, oldu olacak maçlar 2 değil 3 mac üzerinden oynansin biri tarafsız sahada olsun 2 galibiyet alan tur atlar.

Bizim takımın fizik kondsyonuna hayran kaldım. Nerde ilkdevredeki gsaray nerde şimdiki. Şampiyonlar liginde şu şekil oynasak 6-7 puan kesin toplardık. Bu takım hep 2.devre hazır hale geliyor nedense. Buna bi çözüm bulmak lazım. Bu arada Leminaya hayran kaldım. Bizim ligin seviyesinin çok üstünde bu adam bizim için çok fazla şu anda. Keşke seneyede kalsa ama imkansız.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takımda mevcut form durumlarıyla kimleri net beğeniyorsun, diye bir soru yöneltsem, çoğunuz 5 futbolcu ismi saymakta zorlanırsınız. Ben sayamıyorum şahsen...

Ama şampiyonluğun en büyük favorisiyiz, nasıl oluyorsa?..Falcao-Saracchi iyileşip form tutarsa, Feghouli-Seri kendine gelirse, Onyekuru insan üstü performans gösterirse vs vs diye uzar gider ki bunun yeni sakatlık-ceza durumları da olacak illa ki...Ha, rakipler çok mu iyi? çok iyi değiller ama hem form durumu, hem esas önemlisi organizasyon yeteneği bakımından bizimkilerden net daha iyi durumda olanlar var...

Hiç de kötümser biri değilimdir ancak bu takımın şampiyon olabileceğine inanmıyorum; bana sorsalar lig ikinciliğinin altını tereddütsüz imzalardım...

Kartlar ve hakem tavırları muhtemelen. İlk maçta adam kaç tane tokat attı kart yemesi bizde şart diye çıkıyor

Adam haklı.
Sene başından beri en çok haksızlığa uğrayan takımız.
Adamlar en çok kollanan takım.bir maçta yönetici, spor yorumcusu ortalığı ayağa kaldırdı.Hemen anında sıcağı sıcağına tepki gösteriyorlar..

bizim yöneticilerin ve spor yorumcuların umrunda değil.Taraftar baskısıyla ara ara bazı konuları dile getiriyorlar.Bizim yöneticiler sırf bunlar için basın toplantısı bile yapmaları lazımdı.
Aksine gereksiz arda polemiği yüzünden basın toplantısı yaptılar.Tam bir rezillik.

Üst Alt