⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor

Anlaşılan fena oynamamışız. Benim için rotasyon dışındaki en ideal sonuç olmuş, net bir skor alıp yenmişiz, sakat veya cezalı da yok güzel sonuç bu önemsiz kupadan da elenip yine buz gibi Sivas deplasmanın da filan oynamak zorunda kalmadık zorlu periyotta. Şimdi lige tamamen odaklanmak lazım biz olamıyor isek Fener olmasın diye tüm şartları olgunlaştıralım ki olmamamız için bir neden yok bu rakiplerle, takımdan çok onlara güveniyorum biraz da havaya girersek ki oldu gibi iki üç maç daha alalım gerisi gelecek gibi.

Beyler şöyle düşünün. Şampiyonluk mu kupa mı ? Tabiki şampiyonluk.

Şimdi bu fener ile trabzonun maçları ligin arasında hafta içi olacak. Mecbur hepsi tam kadro cıkacak. Yorulacak efor sarfedecek hatta birde bol kırmızıların havada uçuştuğu tekmeli tokatlı maçlar olsa ohh tadından yenmez. Bu 2si yesinler birbirini. Hatta sivas ile alanyada. Bizde şu kolay maçlarla aradan sıyrılıp tepelere tırmandığımız gibi bu arada yürür gideriz. Nasıl ama beyin bedava

Bu arada golü onlarca kez izledim, Seri topa vururken Kaleci ile Ademin arasinda en az 1 metre var,Kalecinin topu kurtarmasi imkansizdi, kalecinin Golden sonra tepkisine bakin, üzüntüsü hiçde kendisine faul yada Engel olunmuş hissi yok..

Anlaşılan fena oynamamışız. Benim için rotasyon dışındaki en ideal sonuç olmuş, net bir skor alıp yenmişiz, sakat veya cezalı da yok güzel sonuç bu önemsiz kupadan da elenip yine buz gibi Sivas deplasmanın da filan oynamak zorunda kalmadık zorlu periyotta. Şimdi lige tamamen odaklanmak lazım biz olamıyor isek Fener olmasın diye tüm şartları olgunlaştıralım ki olmamamız için bir neden yok bu rakiplerle, takımdan çok onlara güveniyorum biraz da havaya girersek ki oldu gibi iki üç maç daha alalım gerisi gelecek gibi.
mariano kırmızı gördü forumda malatya maçında yok falan deniyor ama bilemedim

Takımda mevcut form durumlarıyla kimleri net beğeniyorsun, diye bir soru yöneltsem, çoğunuz 5 futbolcu ismi saymakta zorlanırsınız. Ben sayamıyorum şahsen...

Ama şampiyonluğun en büyük favorisiyiz, nasıl oluyorsa?..Falcao-Saracchi iyileşip form tutarsa, Feghouli-Seri kendine gelirse, Onyekuru insan üstü performans gösterirse vs vs diye uzar gider ki bunun yeni sakatlık-ceza durumları da olacak illa ki...Ha, rakipler çok mu iyi? çok iyi değiller ama hem form durumu, hem esas önemlisi organizasyon yeteneği bakımından bizimkilerden net daha iyi durumda olanlar var...

Hiç de kötümser biri değilimdir ancak bu takımın şampiyon olabileceğine inanmıyorum; bana sorsalar lig ikinciliğinin altını tereddütsüz imzalardım...

Bu yüzden sana veya bize sormuyorlar işte... Sorsalar başarı gelmez bu kafayla.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bizim takımın fizik kondsyonuna hayran kaldım. Nerde ilkdevredeki gsaray nerde şimdiki. Şampiyonlar liginde şu şekil oynasak 6-7 puan kesin toplardık. Bu takım hep 2.devre hazır hale geliyor nedense. Buna bi çözüm bulmak lazım. Bu arada Leminaya hayran kaldım. Bizim ligin seviyesinin çok üstünde bu adam bizim için çok fazla şu anda. Keşke seneyede kalsa ama imkansız.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Geç forma girmek bazen iyidir.
Kuşlar misal sonlara doğru yere bir uçuş yapıyorlar

Kilpayi kacan bir tur
Direkten donen ve verilmeyen golumuz var
Yine de bu maca yine yedeklerle cikilmasi taraftariydim

Bu oyundan sonra elendigimize uzuldum ama lig cok daha onemli ve oynadigimiz oyun stilinde bir eksik bile oyunumuzu cok degistirdiginden lige ilerki turlarda olabilecek ceza, sakatlik ve yorgunluklardan dolayi bence elenmemiz hayirli oldu

Oynanan oyun, mucadele ve istek ligin ilk devresiyle kiyaslanmaz bile

Son 5 lig maci arasinda da rakibin gucunu gozonunde bulundurunca en iyisiydi diyebiliriz

Daha 1-2 ay once gol lazim olan bazi maclarda birakin atak yapabilmeyi, yari sahayi bile zor gecebiliyorken, simdi uzun sure baski kurabiliyor takim

Bunda biraz alanyanin oyun stilinin de etkisi var tabi, farkli rakiplere karsi bu kadar belirgin olmayabilir

Ama bunu kabullenmeyip cikmak isteyecek takimlara karsi da hizli gecis oyunuyla avlayabilir durumda olmaliyiz

Bu noktada Omer cok onemli
Ikinci bir alternatif olarak Seri de keske bunu yapabilse

Hizli oyun sonlara dogru biraz kaosa en son kisimda da doldur-bosalta döndü

Bu kisimlarda da son harekette ne yapacagimizi bilsek, ezberlenmis formasyonlar olsa ve birazcik sakin kalsak her macimizi farkli aliriz

Bir de duran top, hic duran top organizasyonumuz yok malesef

Mucadele gucumuz epey artmis ama sonlara dogru dustu, ikili mucadeleleri alamaz olduk, presi de biraz bilincsiz yaptik
Umarim yorgunluk malatya macina sirayet etmez cunku en onemli macimiz

Lemina, Muslera, Adem, Omer, Marcao, Mariano, Donk iyilerdendi

Emre, Onye, Linnes daha iyi olabilirler

Feghouli cok daha iyi olabilir, iyi Fegh sampiyonluk getirir

Sekidika da bence iyiydi adam sadece cok tedirgin oynadi
Kesin gol lazim, tum takim atakta, top sekidikaya gelmis, riskli hareket yapip kaptirmak, millet orta gol beklerken kontra yedirmek, tepki cekmek istemedi

Belhanda’ya sinir olanlardan biriyim ama bence bu mac gorevini yapti
top kapti, sonra bilincli bir orta yapti, gol attirdi
Ha standart oyunda olur mu derseniz bence olmaz
Tamamen kapanmis ve cikmayi pek dusunmeyen rakiplere karsi is yapar
Ama bu haliyle normal oyunda oynayamaz

Netice olarak oyun fena degil, yer yer guzel, mucadele ve istek iyi, sonlara dogru biraz dusuyor, sakatlarin durumu cok onemli, saracchi falcao artik gelmeli

Malatya macini da kesinlikle kazasiz atlatmaliyiz

Yanlız bu ligin 2.devresindeki oynadığımız futbol ve gelen emre akbaba sarachi onyekuru katkısını görünce eğer bunlar ve oynadığımız bu futbol ligin en başından beridir olsaymış 80 puana yakın alır nisanda ilan edermişiz şampiyonlugu.Suç maalesef bu sene konsantrasyonu ilk yarı iyi olmayan Terimde.

Linnes sene sonu yolcu. Sorumluluk almayan bir korkak kendisi. Seri sene sonu döner köyüne. Feghouli baba koşmadan top oynanmıyor sen de sene sonu yolcusun.

Üst Alt