⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:2 | Galatasaray 2-1 Rizespor | MS | 23 Ocak | A Spor - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burak Marcao'yu itiyor, Marcao kalecimize çarpıyor. Pozisyonun devamında zaten faul diye oyuncuların çoğu durmuştu. Duran oyunda gol attık diye itiraz etmek de ayrı bir salaklık.
Burak Marcao'yu itiyor, Marcao kalecimize çarpıyor. Pozisyonun devamında zaten faul diye oyuncuların çoğu durmuştu. Duran oyunda gol attık diye itiraz etmek de ayrı bir salaklık.
İşte aradığım yorum tebrikler renktaş. Herkes bu detayı atlıyor. Oyun durunca top yavaşça kalemize gidiyor. Her türlü engellenirdi yani o pozisyon. Kalabalık tik

2 mactir ilk yari iyi oynuyoruz 2 . Yari dusuyoruz harbidenden kondisyon konusunda cok tiraşiz Ilk yari Omer Taylan Adem cok iyi pres yapti ama ikinci yari durduk oyuncularimiz cok cabuk yoruluyor

Tünelin ucu kötü bir yere çıkıyor da ondan
Ayrıca 2 sene değil kargalar şampiyon olmadan önce Hamza döneminde bile çok eleştiri yaptım.

Biz iyi olduğumuz için değil rakipler leş ötesi olduğumuz için 2 sene şampiyon olduk.

Bu sezon rakipler biraz vasat üstü olunca 10 puan farkı yedik.
Şapka düştü kel göründü.

Bu kadar paraya ve imkana bu kadar rezil futbol beni memnun etmiyor.
Avrupa'da her sene tokatlanip gelmek zoruma gidiyor.
Yemişim ligi.
Alışık olduğumuz Avrupa günlerine geri dönmeliyiz.
Ayrıca terim tüpçü'ye koşa koşa gittiğinde benim gözümde bitti .

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Tünelin ucunun kötü 1 yere çıktığı yok.Mali anlamda en güçlü takım biziz.Bu sene olduki şampiyon olamadık.Seneye benim tanıdığım Terim banko şampiyon yapar bu takımı.Bu sene terimin hatalı olduğunu herkes söyledi zaten.

Rakiplerin leş olması alınan şampiyonlukları küçültmez.Aldıkmı aldık hemde söke söke 8 puan geriden gelip.Kaç senedir şapka düştü kel göründü diyorsun zaten şampiyon olduğumuzda gözükmüyorsun nedense forumda.

Ayrıca unuttun sanırım bu takımın avrupada en başarılı günleri yine Terim sayesinde oldu.En son cl de çeyreke hangi hoca ile çıktın.

Orada bonus kafa elleriyle marcaonun omuzuna basıyor.

Her maç bu tür fauller yapılır ve hakemler her zaman verir.
Pozisyonu oynatınca öyle gözükmüyor marcao gayet yükseliyor sonra arkadan kaleci gelince öne gidiyor, temas var ama basma falan yok. Zaten fotoğraf karesinden pozisyon yorumlanmaz ofsayt yorumlamıyoruz akan görüntü üzerinden bakılır, millet fotoğraf koymuş faul demiş. Videoyu izleyerek faul diyebilirsin o da senin görüşündür bence değil.

Direkt sana demiyorum ama şu son 3-4 sayfadır döndürülen kuş, yok bilmem ne muhabbetleri falan bunlar saçma sapan muhabbetler.

Maçı ve pozisyonu izlemedim ama objektif olmak gerekirse bu kadar tantana varsa forumda kesin faul yoktur bulursam izleyip editlerim

şimdi izledim bu açı ve görüntülerle pozisyon temiz gibi ufak bir el teması gözüküyor sadece o da çok normal her dokunuşa faul çalmak gerekir eğer sebep bu ise
adam marcaonun omuzlarına basıyor kafa topuna kalkan bi oyuncuya bu sekılde "ufak" mudahale edemssin üstad. başlığa göre yorum yapıyorsan da adamlar topa oyun durduktan sonra vurdular gol mol iptal edilmedi

Üst Alt