⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:2 | Galatasaray 2-1 Rizespor | MS | 23 Ocak | A Spor - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Laa bu Hasan ve İsmail Kartal denen dengesizler ilk maçta son dakikalarda 1 penaltı ve 1 golümüz verilmediginde nerdeydi, eger bu pozisyon faul degilse ilk maçtaki faul nedeniyle iptal edilen gol tertemiz..

Kadro güzel onur çokta çoluk çocukla çıkılmaz bu işin şakası yok görüyoruz lakin lemina çok önemli bizim için lemina yedek olmalıydı
Selçuk çöpünü oynatabilrdik
Birde takımda 2.bir forvetin olmaması korkunç
Dun Lemina olmasaydi bzim adimiza pek hos seyler gormeyecektik. :D
Selcuk'un zaten artik forma yuzu gormemesi lazim. Dun Selcuk olsaydi 4'luk olmustuk...
2. forvet Andone iste. İyilesmis sanirim. Ne kadar surede randiman aliriz o ayri konu tabii. Ben olsam Andone'nin sozlesmesini fesh edip Diagne'yi 2. forvet olarak tutardim. Hem goz onunde olurdu hem de bu kadar uzun sure sakatlik geciren Andone yerine daha mantikli olurdu.

Taylan ,Adem, Omer ,Jesse ilk yarida topa cok iyi bastilar adamlar kalemize gelemedi ikinci yarida hepsi yoruldu o zaman adamlar pozisyonlara gormeye ve aciklar bulmaya basladi artik dogru durust bi 11 bulup su oyunculari surekli oynatmaliyiz mac eksikligi nediniyle performanslarini 90 dakika ya sigdiramiyorlar.Ilk yari biraz daha kontrollu oynayip ikinci yari daha baskili oynarsak iyi biseyler cikar ortaya ama Yorumlara bakiyorum bos bos yorumlar . ilk yarida oynadigimiz oyunu 2. Yaridada oynayabilirsek iyi bir hic saha takimi olabiliriz .

Leminanin arkasina iyi top kapan bi adam koyabilsek Lemina biraz daha onde adamlari rahat cikarmiyacak kaptigi toplar ilede hizli ataga cikip Jesse Onye Saracchi gibi oyuncular sayesinde cok rahat pozisyonlara girebiliriz bu nedenle defansa gerekirse Emini oynatir 6 numaraya iyi bi adam alirdim .

Üst Alt