⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:2 | Galatasaray 2-1 Rizespor | MS | 23 Ocak | A Spor - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maçı ve pozisyonu izlemedim ama objektif olmak gerekirse bu kadar tantana varsa forumda kesin faul yoktur bulursam izleyip editlerim

şimdi izledim bu açı ve görüntülerle pozisyon temiz gibi ufak bir el teması gözüküyor sadece o da çok normal her dokunuşa faul çalmak gerekir eğer sebep bu ise

Yahu zıplamaya çalışan adamın omzuna 2 elini koymuş hala neyi zorluyorsunuz cidden anlam veremiyorum.. Orta sahada bile rakibinin sırtına el koyduğun an hava topunda direk faul çalıyor her hakem şiddete bakmadan..

Okan: Güven vermiyor
Şener: Max rotasyon oyuncusu
Ahmet: Derhal yollanmalı, yetersiz.
Marcao: Pas yapan stoper hemde iyi pas yapan ama savunma berbat her maç atılacak hareketlerde bulunuyor, savunmasını geliştirse iyi oyuncu.
Linnes: Bu kadar aradan sonra maç eksiği var, rotasyon oyuncusu.
Lemina: Bu maç özelinde değil tüm maçlara bakınca bence takımın en önemli oyuncusu sistem gereği stoperlerin arasında kalmasa çok daha faydalı olacak.
Taylan: Uçup kaçmaya gerek yok, kumaş iyi ama daha gelişmesi lazım, rotasyon oyuncusu.
Belhanda: konuşmaya gerek yok derhal satılmalı. Takımın tüm kimyasını bozuyor. 4€'da para alıyor.
Ömer: Rotasyon oyuncusu, günü gününü tutmuyor.
Sekidika: Daha çok yol alması lazım, fizik olarak biraz güçlenmeli ve topsuz koşularını artırmalı, rotasyon oyuncusu.
Adem: Rotasyon oyuncusu, yetenekleri sınırlı ama özverisi yüksek.
Saracchi: Aranan kan, nokta atış.
Falcao: Artık seriye bağlaması lazım, ışık var.
Donk: Rotasyon oyuncusu ama pahalı.

Genel görüntüde:
Muslera
xxxxx xxxxx Marcao Saracchi
Lemina Seri
xxxxx Emre Onyekuru
Falcao

Mert Müldür - Mert Çetin - Emre Kılınç - Mert Hakan Yoldaş - Kaan Ayhan bu isimler rotasyon ve yerli havuzu için alınmalı, Lemina tekrar kiralanmalı, Belhanda ve Feghouli'den para kazanılmalı, Seri ile sezon sonu vedalaşılmalı, Falcao'dan gelir elde edilebiliyorsa satılmalı, sağlam ve lider stoper alınmalı. En az 3 tane net santrafor olmalı. Bunlar zamanla olacak şeyler evet ama sen fırsat geldiğinde Yunus'u satmazsan, Belhanda'yı Feghouli'yi satmazsan, Donk'a böyle kontrat verirsen, Nagatomo ve Mariano'ya bel bağlarsan bu gemi yürümez, öncelikle bunlardan kurtulmamız lazım.​

Bu şimdi faul değil mi?
Evet 0.25'e alıp bakınca bastığı net görülüyor twitterdaki linklerde belli olmuyordu şiddet konusunda emin değilim ama. Valla verse de vermese de bir şey denemez gibi emin olamadım ben. Kuralları da incik cinciğine kadar bilmiyorum. Kalecilerin dokunulmazlığı var diye net faul demiştim ilk sonra 6 pas diye düzelttiler, emin olamadım bu yüzden.

Gerek yokda sen neden 2 senedir negatifsin sürekli anlaşılır 1 şey değil.2 senedir zaten şampiyon biziz.Mayıs bitiyor geliyor, yeni sezon hopp yok 1 alman hoca gelmeli yok o çöp bu çöp.

Geçen de neredeyse maçta ayağı kopacak emre akbabaya paraları yatarak yiyor diye 1 imada bulundun yine saygısızca.Kimse bu sene oynayan futboldan mennun değil zatende sende anti fatih terim düşmanlığı mevcut.Hocayı eleştirmek değil bak mevzu bende eleştiriyorum fakat neredeyse deprem olsa gelip burda hocaya bağlıyacaksın yakında.
Tudora karsida ayniydi Baska biri gelse ona karsida oyle olacak Bazi insanlar prof. Insanlari elestirmekten zevk duyar hosuna gider Bu Abimizde boyle seviyor yapacak bisey yok.

Arda transferin son günüde olsa gelecek tahminim.Bu açıklamalardan anladığım o.Andone başlamış antremanlara bu sevindirici haber.

Pozisyonu oynatınca öyle gözükmüyor marcao gayet yükseliyor sonra arkadan kaleci gelince öne gidiyor, temas var ama basma falan yok. Zaten fotoğraf karesinden pozisyon yorumlanmaz ofsayt yorumlamıyoruz akan görüntü üzerinden bakılır, millet fotoğraf koymuş faul demiş. Videoyu izleyerek faul diyebilirsin o da senin görüşündür bence değil.

Direkt sana demiyorum ama şu son 3-4 sayfadır döndürülen kuş, yok bilmem ne muhabbetleri falan bunlar saçma sapan muhabbetler.

O kuş yaftasını ben bu forumda zaten hiç anlayamadım.Çokda sıkmaya başladı.Buna birisinin dur demesi lazım..

O temaslarda her maç orta sahada stoperler alehine fauller çalınıyor.Bazıları sert basıyor bazıları basmıyor temasda olsa veriyorlar..

Herneyse şu rize gibi şerefsiz camiayı eze eze yenemiyoruz ya en yukarıdan en aşağıya bizimkilerin yatacak yeri yok.

Fener maçlarında iher türlü şerefsizlik yaparlar hiç sesi çıkmaz amk oğlu ismail şimdi ağlıyor.

Pozisyonu oynatınca öyle gözükmüyor marcao gayet yükseliyor sonra arkadan kaleci gelince öne gidiyor, temas var ama basma falan yok. Zaten fotoğraf karesinden pozisyon yorumlanmaz ofsayt yorumlamıyoruz akan görüntü üzerinden bakılır, millet fotoğraf koymuş faul demiş. Videoyu izleyerek faul diyebilirsin o da senin görüşündür bence değil.

Direkt sana demiyorum ama şu son 3-4 sayfadır döndürülen kuş, yok bilmem ne muhabbetleri falan bunlar saçma sapan muhabbetler.

Hocam yukarıda da yazdım o 2 el hava topunda omza veya sırta konulduysa orta sahada bile faul çalınıyor.. Hareketin şiddeti az olabilir ama yüzlerce örneği olan bir pozisyon bizim hakemlerin standartına bakarsak %100 faul çalınması gerekir..

Üst Alt