ZTK 22/23 Final | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 11 Haziran | ATV - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanarım yanarım bizi bu kupanın dışına attiklarina yanarim. Şu fenere çakıp 2de2 yapmak güzel olacaktı.
Kupa açısından hak veriyorum da ligi kaybedebilirdik. Bunu daha önce de ifade etmiştim; sonunda ciddi puan farkı oluşsa da ligi ucu ucuna kazandık aslında (1-2 önemli futbolcumuz, 1-2 maçta oynamasa yahut kötü oynasa sıçmıştık; İcardi&Torreira&Kerem. Son iki haftaya kafa kafaya girseydik, büyük ihtimalle kaybettirilirdik bir şekilde. AG yerine yarı finali biz oynasaydık, Ankara deplasmanından büyük ihtimalle mağlup dönerdik; AG nün motivasyon derecesini gördük, kuduz köpek gibi saldırıyorlardı da güçleri tükendi 2. yarıda...Keşke kupayı da alamasalardı ama lig çok çok daha önemliydi ve kazaya uğramadık çok şükür...

Yapacaklardı çok keskin oldu haklısın yapabilirlerdi daha doğru

Şu kadroyla o ihtimal inanılır gibi değil ona dikkat çektim

O noktada doğrusun. Katılıyorum. Güldük eğlendik ama iyi işler yaptılar. Ancak lig de çok fena kollandılar. Onunda ekleyelim. AL’de iyi iş yaptılar doğru. Lakin, olasılık ile bakamayız duruma bende onu söylemeye çalıştım. Bu arada geçen sezon biz o leş durumda son 16 attık. Taylan-Berkan ortasahasıyla. Forvetimiz yoktu doğru düzgün vs.. yani AL’de yarı final altı da öyle aslında başarı kıstası olmamalı artık. Genelliyorum tabiki de. Çok önemli takımları elersin vs.. işler değişir.

O noktada doğrusun. Katılıyorum. Güldük eğlendik ama iyi işler yaptılar. Ancak lig de çok fena kollandılar. Onunda ekleyelim. AL’de iyi iş yaptılar doğru. Lakin, olasılık ile bakamayız duruma bende onu söylemeye çalıştım. Bu arada geçen sezon biz o leş durumda son 16 attık. Taylan-Berkan ortasahasıyla. Forvetimiz yoktu doğru düzgün vs.. yani AL’de yarı final altı da öyle aslında başarı kıstası olmamalı artık. Genelliyorum tabiki de. Çok önemli takımları elersin vs.. işler değişir.
Bizim geçen seneki takım bok gibiydi ama al hariç ligde küme düşme hattındaydık tr kupasındada varlık gösteremedik bunlar alde bizle aynı başarıyı tekrarlayıp tr kupasını alıp ligide son iki maça taşıdılar kollanmalarını yok sayamayız tabi ama kağıt üstünde durum bu

Jesus bence iyiydi ama transferleri rezildi o sebeple ligi alamadı biz çok ekstra puan topladık yani seneye birkaç iyi adamla jesus parsayı toplayabilir kalsa mı iyi gitse mi bilemedim

Üst Alt