ZTK 22/23 Final | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 11 Haziran | ATV - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim geçen seneki takım bok gibiydi ama al hariç ligde küme düşme hattındaydık tr kupasındada varlık gösteremedik bunlar alde bizle aynı başarıyı tekrarlayıp tr kupasını alıp ligide son iki maça taşıdılar kollanmalarını yok sayamayız tabi ama kağıt üstünde durum bu

Jesus bence iyiydi ama transferleri rezildi o sebeple ligi alamadı biz çok ekstra puan topladık yani seneye birkaç iyi adamla jesus parsayı toplayabilir kalsa mı iyi gitse mi bilemedim

O kadro ile bunların ki arasında baya güç farkı tabi ki normal bu durum. 3 kulvarın takımı değildik. Adamların kadroları hem geniş hem de forvet bölgelerinde alternatifleri varken biz de adam yoktu oynayacak. +Muslera bir süre yoktu yine.

Bizim geçen seneki takım bok gibiydi ama al hariç ligde küme düşme hattındaydık tr kupasındada varlık gösteremedik bunlar alde bizle aynı başarıyı tekrarlayıp tr kupasını alıp ligide son iki maça taşıdılar kollanmalarını yok sayamayız tabi ama kağıt üstünde durum bu

Jesus bence iyiydi ama transferleri rezildi o sebeple ligi alamadı biz çok ekstra puan topladık yani seneye birkaç iyi adamla jesus parsayı toplayabilir kalsa mı iyi gitse mi bilemedim
Zirt pirt son dk gol atarak onlar da ekstra puan topladi.

Jesus iyi olsaydi dandik rakiplere surekli puan birakip her mac farkli 11le cikmazdi, derbide koca bir sifir cekmezdi sevgili renktas

Hahahah ben macin kalanini falan sonradan izleidm, az once.

Macin adami Arda secilmis :) Batshuayi 2 gol atmis ama Arda secilmis :)

Guzel tezgah yaf.. Ilk 25dk maci bitiriyorsun eski isimlerinle vs.. Sonra da ite kaka parlattigin (abartmadan bahsediyoruz) zuper yildizin da macin adami oluyor :) Arda yeteneklidir, hepsi o kadar. Zaman gosterecek.

bu maçın tek guzel yanı yalı koç başkanım en az 5 sene daha o koltugu bırakmaz artık

özellikle isa da kalırsa cok daha tatlı olur

bizim ligte yabancı hocayla bi bok yapamazsın bu sene hakemler hertürlü isa dan baskın çıktılar

Üst Alt