ZTK 22/23 Final | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 11 Haziran | ATV - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arda Güler şov mu yaptı yine
Başakcity çok kötü takım olmuş
Değişime gitmezlerse işleri zor
Orta saha baya leş ne savunma ne hücum
Mıy mıy mıy bir takım olmuş

Türkiye Kupası sayılarında açık ara önde olduğumuz için bu kupayı yıllarca küçük görüyorlardı.

Adamlar 2014'den beri kupa görmedikleri için birden dünyanın en değerli kupası haline geldi bu kupa dün. Bırakın eğlensinler, bizim işimize yarar çünkü Ali başkanı yalamaya başlamışlar yine.

Uğruna konvoylar gerçekleştirdikleri kupayı 7.kez kazanmışlar, yukarıda da paylaşılmış biz bu kupayı 7.kez aldığımızda FT hocam futbolcuymuş. Herkes rütbesini bilecek.

Kornalar çalınmaya başladı, yanımda oturan bjkli arkadasla takıldık, fenerliler kutlamaya çıktı herhalde diye. Düğün konvoyu geçti, dedim zaten şakaydı, Türkiye kupası için konvoya çıkacak kadar gerzek değillerdir dedim. 5 dk geçmeden korna sesleri vs geldi, düğün konvoyu geri dönüyor sandım bı baktım fenerliler meşalelerle falan geliyorlar, konvoy yapıp silah sikarak geçtiler biz cafede otururken. Sovdum hepsine, cafenin içine girdik kurşun falan gelir diye, dışarıdaki masalarda oturmadik. 100 metre ilerde de kaza yaptılar zaten, polis ve ambulans gitti, bir tanesi ağır yaralanmış nasıl olduysa.

Kornalar çalınmaya başladı, yanımda oturan bjkli arkadasla takıldık, fenerliler kutlamaya çıktı herhalde diye. Düğün konvoyu geçti, dedim zaten şakaydı, Türkiye kupası için konvoya çıkacak kadar gerzek değillerdir dedim. 5 dk geçmeden korna sesleri vs geldi, düğün konvoyu geri dönüyor sandım bı baktım fenerliler meşalelerle falan geliyorlar, konvoy yapıp silah sikarak geçtiler biz cafede otururken. Sovdum hepsine, cafenin içine girdik kurşun falan gelir diye, dışarıdaki masalarda oturmadik. 100 metre ilerde de kaza yaptılar zaten, polis ve ambulans gitti, bir tanesi ağır yaralanmış nasıl olduysa.
Polis tutanağı şu şekilde olmuştur.

Kaza nedeni: Zafer sarhoşluğu

Üst Alt