ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | İkinci Yarıı | TRT 1

Görende bejeke ligde lider top diye kendilerini abartanları sektiriyor sanıcak.

sifir mantik

sifir algoritma

onundekiler bjk den iyi demekki an itibariyle

onlarda bizden iyi

bunu kabul edebilmen icin nasil bir algoritmaya ihtiyacin var

abakus nasil is gorurmu

sifir mantik

sifir algoritma

onundekiler bjk den iyi demekki an itibariyle

onlarda bizden iyi

bunu kabul edebilmen icin nasil bir algoritmaya ihtiyacin var

abakus nasil is gorurmu

Algoritma'dan anlıyorsan beri gel. Sıfır'ı önce "ı" ile yazacaksın sonra konuşacaksın burda. Bu yaşına gelmiş hala futoblu çözememişsin gelip burda bir takımı yarım saat baskı yüzünden bizim önümüzde görüyorsun(futbol bakımından). Bu arada sana bir algoritma çıkarırım abd'den kaçar hindistan'a yerleşirsin :) o bakımdan laflarını tart istersen.

kupon ne kadar veriyor? yüklümü baya

Ben fazla oynamam sadece eğlencesine işte kupon yaptığın maçları takip etmek güzel oluyor , o yüzden bjkyi fbyi yazıyorum .2'ye 35 falan veriyor keşke fb yenilse de daha mutlu olurum . :D

Genelde böyle 3 4 maç yazıyorum , 20 -30 ne gelirse yetiyor bana :eek:

Cevap: ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Beşiktaş'ta birşey yok.Bunu anlamalısınız arkadaşlar bu görünen köy kılavuz istemez.Deplasmanda az maç kazanırlar.İçerde bugünkü gibi olursa baya puan kaybederler diyorum ben.Yedeklerimize karşı böyle.Fizik gücü olan takımlar Beşiktaşın kabusu olur.Dinamo Kiev evine yollar Beşiktaşı.

Galatasaraya kupa yolunda başarılar dilerim.

Bjk bizden iyi diyenler Rijkaardcilar ,onlarin acisi baska.Su Trabzon as kadroyla ciksaydi, Besiktas bugun 3-4 farkli skorla yenilir ,buldugu pozisyonlarinda yarisini bile bulamazdi.

trabzonda bizden iyi

koy abakuse bak bakalim kac cikacak

Senin sorunun bence bilinç altında. Ya ailende facia yaşadın ya da başka birşey. Burdak imse bejeke bizden iyi kötü demiyor. Bejeke'yi abartmayın diyoruz nedense sizde bunu kabul etmiyorsunuz. İyi takım 30dk lık hücum yapan takımsa senin için, hadi başka kapıya.

Beyler adamlar gayet iyi oynadı.Hele ilk yarı oynadıkları oyunu Hagi oynatabilse bi gram eleştirmem.

Biraz objektif olun.İyi oynadı deyince ölmezsiniz.

İlk yarı resmen ezdiler. Son vuruşlarda dikkatli olsalar, ilk yarı daha da farklı bitebilirdi. Adamların ilk yarıda oynadıkları futbol keyif verdi. Futbol seyir zevki veriyorsa, insanları ekran başında tutuyor. Statlara çekiyor. Şu an Türkiye ligi seyirci ortalamasında Avrupa'da 11. sırada. Neden diye soruyor musunuz hiç ?

Cevabı basit, koyuyorlar 4 savunma, önüne diziyorlar 3 tane ön libero sonra gelde izlediğin futboldan zevk al. Bu işi iyi yapan takımları da alemi cihan ilan ediyorlar. Ben şahsen keyif almıyorum bu futboldan ve anlayıştan. Her şey tabela ise Beşiktaş hakkında söylenenlere kimsenin itirazı olmaz. Ama seyir zevkiyse ve bu işin keyif tarafıysa, Beşiktaş bu ligin en seyredilebilir takımı. Maçları gollü geçer. Atar, yer sizde ziyadesiyle keyif alırsınız.

Ayrıca bizim için en iyi sonuç çıktı bu maçtan. Kupa'da önümüzü artık daha net görüyoruz. Finale kadar gideriz sanırım.

Aynı sataşmayı 1-2 sayfa geride arkadaş yapmış Adem. Meydanı bırakmayacaksın böyle adamlara maçın başındaki tavırları alıp sorarlar adama asıl sen nerdeysin diye :)

burdayim

ligin en iyi takimini gecip kupada ilerliyorlar

neden sinirleniyorsun

uzay takimi yoluna devam ediyor diyorlar:)

Bjk'nin ilk yarı Ts'nin 2.yarı yaptığı pasları biz yapabilirmiyiz..Bjk'yi durdurmak için yerden ve hızlı paslar yapmamız lazım..savunması ağır kalıyor..2.yarı ise oyundan düşüyor.

burdayim

ligin en iyi takimini gecip kupada ilerliyorlar

neden sinirleniyorsun

uzay takimi yoluna devam ediyor diyorlar:)

Senin kabullenemediğin o lafından sonra bejeke'nin oynadığı bitik futolbudr. Benim ise kabul edemediğim bu takımın senin gibi adamlar yüzünden dikkat ettiysen adam diyorum abartılması ve şişirilmesidir. NEyse patladı mı gayet patladı gerisi senin olsun. Bejeke büyük patlamayı yaptığında bu konuyu tekrar açalımda görelim bakalım abaküsü algoritmayı :)

Senin sorunun bence bilinç altında. Ya ailende facia yaşadın ya da başka birşey. Burdak imse bejeke bizden iyi kötü demiyor. Bejeke'yi abartmayın diyoruz nedense sizde bunu kabul etmiyorsunuz. İyi takım 30dk lık hücum yapan takımsa senin için, hadi başka kapıya.

:)

sanane ben abartincaki abarttigim bir mesaj oldugunu sanmiyorum genelde abartmam

bjk balon diyenlerle dalga gectim

ki oldukca yerinde bir yorum hala arkasindayim

baskasinin soylediklerini toparlayip kendine dusman olusturarak hayatina devam ediyorsun

seni pek tanimiyorum ama belliki bana bir kinin var

daha once seni rezil mi ettim bir konuda birseymi oldu

cunku bjk balon degil demis olmam bu kadar yaralamis olamaz seni:)

Üst Alt