ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

2010-2011 sezonu Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final ve yarı final eşleşmelerini belli edecek kura çekimi 28 Ocak Cuma günü saat 11.00'de çekilecek.

Ataköy Olimpiyatevi'nde gerçekleştirilecek kura çekimine, grup 5.maçlar sonucunda çeyrek finale kalacak 8 kulübün temsilcileri ile Türkiye Futbol Federasyonu ve Ziraat Bankası yöneticileri katılacak.

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçları 2 Şubat, rövanşı ise 2 Mart 2011'de oynanacak.

BJK'nin yaratmaya çalıştığı suni gündeme kanan arkadaşlar var, bunu rahatça gözlemleyebiliriz. Bizim geçen sene yaşadığımız havanın birebir benzerini yaşıyorlar. Hani ilk 7 haftaki o müthiş performansımız vardı ya hatırladınız mı? O müthiş havadan ötürü eksiklerimizi dahi göremiyorduk. Milletin bizi pohpohlamasıyla orgazm oluyorduk. Şimdi hatırladık sanırım.

Sene başından beri diyorum, Beşiktaş'ın balonu patlayacak; çünkü gün yüzüne çıkmayan bir çok problemleri var, zaman tanımak lazım.

BJK'nin yaratmaya çalıştığı suni gündeme kanan arkadaşlar var, bunu rahatça gözlemleyebiliriz. Bizim geçen sene yaşadığımız havanın birebir benzerini yaşıyorlar. Hani ilk 7 haftaki o müthiş performansımız vardı ya hatırladınız mı? O müthiş havadan ötürü eksiklerimizi dahi göremiyorduk. Milletin bizi pohpohlamasıyla orgazm oluyorduk. Şimdi hatırladık sanırım.

Sene başından beri diyorum, Beşiktaş'ın balonu patlayacak; çünkü gün yüzüne çıkmayan bir çok problemleri var, zaman tanımak lazım.

tek problemleri defans.

İster hava, ister başka bir şey, Beşiktaş çok opsiyonlu bir kadro kurdu. Tebrik etmek lazım.

gun yuzu gormemis problemler duasina mi cikacagiz simdi:)

niye balon kardesim adamlar sorunlarini duzeltmek icin ugrasiyor olamazlarmi?

bizim gibi dandik yonetildikleri hakkinda nasil bu kadar eminsiniz

ben siz soyleyeyim adam sorunlarini gorup bir caba harcamislar yasli fantastik adamlar aldiktan sonra

hilbert ve fernandezi almislar

tutar tutmaz bilemyiz

ama bizim kadar plansiz programsiz degiller gibi geliyor bana

hagi biraz belimizi dogrultuyorda yonetimin rezillikleri cok ortaya cikmiyor

tas gibi transferler yapti reis en azindan umudumuz var

Skibbe varken ön liberoda Mehmet Topal-Barış vardı. Ayhan da katılıyordu bunlara.

BJK'nin orta sahasında bir tane adam var defansif yönü iyi olan.

fernandez ernst aurelio hepsimi kotu

bence sorunlari kadro degil en basta

beraber oynarlar ve sistemi oturturlarsa cok tehlikeli olurlar

shuster su an rakibe gore kadro yapmama kibirliligini gosteriyor

bazi maclarda ernst ve aurelio beraber oynamak zorunda kalmali

bu mactada sacma sapan 10. sn de gol yemeseler trabzon orta sahayi gecemiyordu

Beşiktaştan bir cacık olmaz. Querasma ve Simao'nun geriye katkıları sıfır. Trabzon ilk yarıda oyunu kendi sahasında kabul etmese galibiyetle ayrılabilirdi sahadan. 2. Yarı Trabzon toparlanınca beşiktaş kilitlendi. Trabzon 2. yarıda golü attıktan sonra direkten dönen topu gol yapsaydı maç çok farklı olurdu.

gun yuzu gormemis problemler duasina mi cikacagiz simdi:)

niye balon kardesim adamlar sorunlarini duzeltmek icin ugrasiyor olamazlarmi?

bizim gibi dandik yonetildikleri hakkinda nasil bu kadar eminsiniz

ben siz soyleyeyim adam sorunlarini gorup bir caba harcamislar yasli fantastik adamlar aldiktan sonra

hilbert ve fernandezi almislar

tutar tutmaz bilemyiz

ama bizim kadar plansiz programsiz degiller gibi geliyor bana

hagi biraz belimizi dogrultuyorda yonetimin rezillikleri cok ortaya cikmiyor

tas gibi transferler yapti reis en azindan umudumuz var

BJK'nin düzeltmek için elinde şansı var. Koyarsın Ernst-Fernandez-Guti üçlüsünü ortaya. İleri Quaresma-Bobo-Simao... Yabancı dersen ortadan birini çıkar Necip'i koy. O zaman tamam,baya iyi takım. Da o Schuster'e uymaz. O adam ders almıyor. İlk maçta İBB acımadı, gömdü BJK'yi ama o değiştirmedi. Problem de orada bence.

Adem ilk paragraftaki tespitlerine zyadesiyle katılıyorum ancak atladığın bir nokta var bence. Adamlar zaten önümüzdeki senenin kadrosunu kurduklarını defaeten dile getirdiler. Yani şu anda bu takımın çok fazla bir beklentisi yok. Camia'yı da buna alıştırmış durumdular. Hangi Beşiktaşlı arkadaşımla sohbet etsem bu sene önemli değil. Önümüzdeki seneye bakıyoruz diyorlar ki, taraftar indinde bu havayı yaratabilmek önemli. Böylece takımın dağılmasını önler tepkileri törpülersin.

Önümüzde bir Trabzonspor örneği var. Geçen seneden bu seneye yatırım yaptılar ve belirli bir noktaya geldiler. Bana kalırsa hepimiz asıl tehlikeyi es geçiyoruz. Eğer bu Beşiktaş takımı dağılmadan ayakta kalır ve birbirine alışırsa, sistemi oturtur ve defans bloğunu da oynadıkları sisteme adapte ederse, önümüzdeki seneler biz dahil hiç bir takım için kolay olmaz. Beni balonun patlamasından ziyade, önümüzdeki sezondan itibaren yükselmesi ihtimali tedirgin ediyor ki, bunu da açık yüreklilikle ifade ediyorum.

Shuster bu takımın başında kalır. Camia bakışını değiştirmezse, işimiz var demektir :)

fernandez ernst aurelio hepsimi kotu

bence sorunlari kadro degil en basta

beraber oynarlar ve sistemi oturturlarsa cok tehlikeli olurlar

shuster su an rakibe gore kadro yapmama kibirliligini gosteriyor

bazi maclarda ernst ve aurelio beraber oynamak zorunda kalmali

bu mactada sacma sapan 10. sn de gol yemeseler trabzon orta sahayi gecemiyordu

Aynı şeyleri yazmışız reis saygılar:tiphat:

Bu hafta belediye karşısında göreceğiz bjk yi. Hoş belediyede iyi gitmiyor 6 maçtır yeniliyorlar.

BJK'nin düzeltmek için elinde şansı var. Koyarsın Ernst-Fernandez-Guti üçlüsünü ortaya. İleri Quaresma-Bobo-Simao... Yabancı dersen ortadan birini çıkar Necip'i koy. O zaman tamam,baya iyi takım. Da o Schuster'e uymaz. O adam ders almıyor. İlk maçta İBB acımadı, gömdü BJK'yi ama o değiştirmedi. Problem de orada bence.

ayni seyi dusunuyoruz demekki iste

ama adam shuster odun vermiyor

belkide o haklidir

bence en balon adam q7 mesela

diger aldiklari adamlar cok yararli

q7 gerek istatistik gerek oyun olarak hivc birsey katmiyor

Fazla abartmayin su bjkyi kardesim..adamlar sadece trabzonun paf takimini yendiler..oda zar zor..su kadroda sadece colman-SELCUK-Jaja üclüsü olsaydi ozaman görürdüm besiktasi.

Üst Alt