ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Ben söyleyeyim de sonra hayal kırıklığına uğramayın ,şu an Beşiktaş taraftarı bulutların üzerinde geziyor.Belediye maçına Plzen maçında örneklerini gördük ben buna istinaden söyledim fizik gücü düşük orta saha dizilimini.

Bulut'larin uzerinde gezmek degil. Ha, gezen vardir, normal bir durum. Gecen sene daha sahada 8 defansif oyuncuyla oynuyorduk. Simdi ise tam tersi. Ama Schuster okuz degil. Akilli bir hoca, hucum futbolun'u seven, izleyenleri dusunen bir hoca. Schuster Ernst'den vazgecmez. Bunlar daha ilk maclar, daha yeni basladik sezonun ikinci yarisina. Schuster cift on liberoya, tek santrofora doner. Bundan suphem yok. Tek sorun defans, ama ara transferin kapanmasina daha var ve yerli oyuncu takviyesi bekliyorum acikcasi.

Bu takimla, puan farki fazla olsa bile, ikincilik hayal degil. Hele Fener ve Bursa'nin berbat oyununu goz onune alirsak. Sadece golu erken bulmak gerek. Yaz'da ise yarim akilli, kazma Toraman'in yerine adam akilli Serdar Kesimal gibi stoper gerek, ve bir sagbek. Hatta solbek, Gokhan Suzen gibi.

Bulut'larin uzerinde gezmek degil. Ha, gezen vardir, normal bir durum. Gecen sene daha sahada 8 defansif oyuncuyla oynuyorduk. Simdi ise tam tersi. Ama Schuster okuz degil. Akilli bir hoca, hucum futbolun'u seven, izleyenleri dusunen bir hoca. Schuster Ernst'den vazgecmez. Bunlar daha ilk maclar, daha yeni basladik sezonun ikinci yarisina. Schuster cift on liberoya, tek santrofora doner. Bundan suphem yok. Tek sorun defans, ama ara transferin kapanmasina daha var ve yerli oyuncu takviyesi bekliyorum acikcasi.

Bu takimla, puan farki fazla olsa bile, ikincilik hayal degil. Hele Fener ve Bursa'nin berbat oyununu goz onune alirsak. Sadece golu erken bulmak gerek. Yaz'da ise yarim akilli, kazma Toraman'in yerine adam akilli Serdar Kesimal gibi stoper gerek, ve bir sagbek. Hatta solbek, Gokhan Suzen gibi.

umarım muvaffak olursunuz ben Türk futbolunun gelişmesinden mutlu olurum.Bence eksikler alternatif kanat adamı an itibariyle çünkü Ali ve Nihat yeterli değil muhtemel bir sakatlıkta.

Trabzon 'a geçmiş olsun. ZTK kupa sistematiği sebebiyle elendiler. Tek devreli lig usulü maçlarda, hele takvim size uymazsa çok rahat takılabilir bu şekilde elenebilirsiniz. Ligin en iyi futbolunu oynamış olsanız bile.

Neyse, FB, TS, BS gitti. Kaldı BJK.

Onunla da bu turda eşleşirsek acayip bir durum olur. (ZTK maç sistematiğine göre bu mümkün)

Gelecek için olumsuz düşünmediğini ancak kupayı kaybettiklerini söyleyen Güneş, ''Beşiktaş ve Galatasaray'dan ikisinden birisi kupada şampiyon olamayacak bunun garantisini verebilirim size'' dedi.

Demiş şenol güneş basın acıklamısında.:happynew:

O ne aptal aciklama oyle. Ikisinden biri sampiyon olamayacak. Yok ikiside ayni kupayi goturecekler.

Ya bizim mal basin yine yanlis yazdi, yada Senol hoca sapirtti.

umarım muvaffak olursunuz ben Türk futbolunun gelişmesinden mutlu olurum.Bence eksikler alternatif kanat adamı an itibariyle çünkü Ali ve Nihat yeterli değil muhtemel bir sakatlıkta.

Haklisin, yerli lazim. Yerli bir kanat ve yerli bir stoper. Toraman sagbek'te daha iyi oynuyor. Bir Yigit Gokoglan faydali olur. Veya defans'a Schuster alt yapidan oyuncu alir.

İdeal bir Trabzonspor,Beşiktaş'ı çok rahat yener.

Beşiktaş ligde Trabzonspor'un üstünde asla bitiremez.

beşiktaş olağanüstü oynamıyor.trabzsonspor normal kadrosunla inönüden puan alır.

Trabzon onca eksiğe rağmen özellikle ikinci yarıda güzel oynadı pozisyonda buldu ama değerlendiremedi.Tam kadrosuyla Bjk'yi ezip geçer ligde

2 büyük takımdan birisinin elenmesi bizim için avantaj oldu

ilk yarı yırtındı beşiktaş ikinci yarı yorgunluktan ne yapacağını bilemediler 7 eksikli bir trabzonun hakkından gelemediler savunmaları çok açık verdi ben transferler olurkende dedim şimdide diyorum o defansla işleri zor

ayrıca fernandes mükemmel bir oyuncu gördüğüm kadarıyla sene sonu satış opsiyonu varmı?

ilk yarı yırtındı beşiktaş ikinci yarı yorgunluktan ne yapacağını bilemediler 7 eksikli bir trabzonun hakkından gelemediler savunmaları çok açık verdi ben transferler olurkende dedim şimdide diyorum o defansla işleri zor

ayrıca fernandes mükemmel bir oyuncu gördüğüm kadarıyla sene sonu satış opsiyonu varmı?

8 Milyon Euro satın alma opsiyonu var.

Üst Alt