ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonuc

Iyiki maca bakmak yerine gidip uyumusum.

Bizim almadigimiz Cenk'i sezon sonu artik Antep'den almaya calisiriz. :eek:

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonuc

Bizim almadigimiz Cenk'i sezon sonu artik Antep'den almaya calisiriz. :eek:

alabilirsek alırız..3ün 5 in hesabını yaparız onuda elin oglu alır gider.gerçi alsakta cidden enayi durumuna düşeriz harbiden keriz diye dalga geçerler bizle.

Anlamiyorumki... Adam senelerdir Marseille gibi bir takimda ilk onbirde oynamistir, Premier League'deki ilk sezonunu kaptan olarak kapatmistir, ve biz beyenmiyoruz. Yada beyenmiyoruz demiyelim, KULLANAMIYORUZ

Hagi'nin Stancu'yu kullanış şekli ve Neill'le Cana'nın yerlerini değiştirme mantığını anlayamadım. İyi mi oldu kötü mü bilemiyorum. Ama bildiğim bir tek şey var ki hala tam bir oyun şablonumuzun olmayışı. Stancu'yu çok beğendim. Çok iyi bir kazanç olacaktır bizim için. Culio da iyiydi. Arda ile birlikte nasıl oynayacağını merak ediyorum. Kazım'ın kanatta daha verimli olmasını beklerdim. Sağ kanat hiç çalışmadı hemen hemen. Pino'nun dönmesiyle bu sıkıntı da gidecektir. Zapata 3. golü çıkarabilirdi. Yan toplarda daha iyi olduğunu gördük. Alışma süresini tamamlaması gerek. Yekta'da alışma aşamasında, destek olunmalı.

Netice olarak bir kupa maçı oynadığımızı düşündüğümüzde içinde bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemde Antep deplasmanında 2 gol atmayı başarı olarak değerlendirmek lazım. Rövanşta ne olur bilemeyiz zira Antep'te iyi kadro kurmuş. Özellikle Popov'u çok beğendim. Rövanşta mutlaka önlem alınmalı. Cenk Tosun yine öyle. Bu arada Cenk Tosun gösterdiği performansla içimizi burktu. Umarım kaçırdığımız son değer olur.

Rezil bir performans, ayiptir söylemesi. Hakem'inde yardimiyla ucuz kurtulduk.

1 farklı yenildik diye mi bunlar deniyor?

Bence 2 antep golü beleş, Galatasaray lig tarihinde bu kadar balık 2 gol bulmadı.

Galatasaray, yenilenen kadrosuyla, tabiri yerindeyse bir sezon başı sendromu yaşıyor. Oysa dün oynanan oyun çok da kötü değildi, yerinde olmayan yada oyuna girip çarka ayak uyduramayan oyuncular yüzünden yenildik.

Bu sebeplerle takıma çok da fazla yüklenmeyelim.

Bu seviyedeki bir oyunla bile, Antep 'i TTArena 'da eleriz.

1 farklı yenildik diye mi bunlar deniyor?

Bence 2 antep golü beleş, Galatasaray lig tarihinde bu kadar balık 2 gol bulmadı.

Galatasaray, yenilenen kadrosuyla, tabiri yerindeyse bir sezon başı sendromu yaşıyor. Oysa dün oynanan oyun çok da kötü değildi, yerinde olmayan yada oyuna girip çarka ayak uyduramayan oyuncular yüzünden yenildik.

Bu sebeplerle takıma çok da fazla yüklenmeyelim.

Bu seviyedeki bir oyunla bile, Antep 'i TTArena 'da eleriz.

Afedersin ama Abdullah abi, ben memmun degilim, olmakta zorunda degilim. Ister 3 veya 1 fark olsun, farketmez benim icin, gercekci olalimki takimin performansinda memmun olmak mümkün degil. Diyelimki "bir sezon basi sendromu" yasiyoruz, ya Antep? Iki takimda 5 tane yeni transfer yapmis ve 4-5 oyuncusunu takimdan göndermis, olay böyle olunca takimlar ayni "seviyede".

2 tane beles gol diyorsun tamam peki öyle olsun, ya son dakikada verilmeyen penalti yada ofsayt diye verilmeyen gol? Kazim'in attigi gol hicmi "beles" degil?

Rezil kelimesi birazcikda olsa fazla kacmis olabilir ama vasatin cok altinda bir performansti yinede.

Sadete gelelim, Hagi iyi bir T.D degil, suan'da takima yakismiyor. Bircok yanlis toplamda büyük bir problem olusturur, problem'de en yukardan gelir.

zapata..sabri..cana..servet..balta..neil..culio..yekta..kewell..stancu..kazım

bu onbirle çıktık..sağ kanat neredeyse hiç çalışmadı..pino diyeceğim ama bu seferde yabancılardan birini kesemek zorunda kalacağız..

sağ kanat için kewel ı kessek bu seferde mutlaka ardanın takıma dönmesi gerekiyor..sol kanat arda sağ kanat pino yaparız..

e birde misimovic var..onun için ya cana kesilecek yada neil..2 sinden birini gözden çıkardığımızda ön libero ya yekta olacak(bence yapamaz) yada culio(o da yapamaz).mecbur bam a kalacak..

aynı şeyler insua içinde geçerli..

ufuğunda zapatayı bu haliyle kesebilceğini sanmıyorum ki,zapata bile tamam dedirtmedi bana ufuğun halini düşünün..

sonuç 1:her yol bam a çıkıyor :D

sonuç 2:volkanı istemeyenlere yazdım birazda,sağ vel sol kanadığımız türk olsaydı(arda ve volkan)orta göbeği kurarken bam a mecbur kalmayacaktık..şu durumda ya bam a mecburuz ya da ufuğa..

maç içinde görüşlerimi yazacak olursam,nasıl ki attığımız ilk gol bizim için şans ise(baskı yerken birden kewell ın topu kapmasıyla kazandığımız gol) stancunun süper golunden hemen kısa süre sonra yediğimiz gol bahtsızlığımız..2-1 i bi 15 dakka koruyabilseydik belki biz 3ü bulurduk diye düşünüyorum..

neyse,umarım tt arenada turu atlarız..

Takımımızdaki koordinasyon eksikliği fazlaca göze batmasına rağmen yarı finale çıkmamızı sağlayacak sonucu aldık bence.

Cenk Tosun fena çıktı.Yine bir keşke daha...:(

Bizim yerlilerin yanında yabancılarda patates gibi transfer...Sene sonunda yedek olarak Culio-Pino-Stancu ,as olarak Baroş tutulup gerisinin temizlenip genç-kaliteli (paraya kıyıcaz) yabancı oyuncular alınmalı...Yerlileri artık yazmıyorum bile midem bulanıyor..

Hagi'nin Stancu'yu kullanış şekli ve Neill'le Cana'nın yerlerini değiştirme mantığını anlayamadım. İyi mi oldu kötü mü bilemiyorum. Ama bildiğim bir tek şey var ki hala tam bir oyun şablonumuzun olmayışı. Stancu'yu çok beğendim. Çok iyi bir kazanç olacaktır bizim için. Culio da iyiydi. Arda ile birlikte nasıl oynayacağını merak ediyorum. Kazım'ın kanatta daha verimli olmasını beklerdim. Sağ kanat hiç çalışmadı hemen hemen. Pino'nun dönmesiyle bu sıkıntı da gidecektir. Zapata 3. golü çıkarabilirdi. Yan toplarda daha iyi olduğunu gördük. Alışma süresini tamamlaması gerek. Yekta'da alışma aşamasında, destek olunmalı.

Netice olarak bir kupa maçı oynadığımızı düşündüğümüzde içinde bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemde Antep deplasmanında 2 gol atmayı başarı olarak değerlendirmek lazım. Rövanşta ne olur bilemeyiz zira Antep'te iyi kadro kurmuş. Özellikle Popov'u çok beğendim. Rövanşta mutlaka önlem alınmalı. Cenk Tosun yine öyle. Bu arada Cenk Tosun gösterdiği performansla içimizi burktu. Umarım kaçırdığımız son değer olur.

Süper yorumlamışsın renktaş.Umarım rövanşta kendine gelir takım.

boşverin beyler cenk tosunu,bu performansını sürdürüp sürdürmeyeceği de bir muamma..ayrıca kulüple arasında geçen olaydan dolayı artı motive olmuş olabileceğide bir gerçek..yine bir başka konu baroş ve stancu varken bizde zor forma giyerdi,kendini geliştirse bile g.antep onun için daha iyi..ayrıca kendi şahsi görüşümü de söyleyeyim..atılan golleri dışarda tutarsam ben stancunun oyun stilini cenkten daha çok beğendim..

Olmaz olamaz olmıcak ;

Stancu forvet Kewell değil ki kewell yorgun , Cana orta saha neden ısrar defans neill defans oyuncusu yıllardır mevkisinde oynar canadan daha mı iyi top dağıttı ? Hakan BALTA baltasında ısrarın niye halen neden mustafa sarp kazması ve aydın yoksulunda ısrar alt yapıdan oyuncu kazandırsana , olmuyorrr

Olmaz olamaz olmıcak ;

Stancu forvet Kewell değil ki kewell yorgun , Cana orta saha neden ısrar defans neill defans oyuncusu yıllardır mevkisinde oynar canadan daha mı iyi top dağıttı ? Hakan BALTA baltasında ısrarın niye halen neden mustafa sarp kazması ve aydın yoksulunda ısrar alt yapıdan oyuncu kazandırsana , olmuyorrr

diğer yorumlarını bilmem ama.Neill hertürlü canadan daha iyi oyun kurar.top ayağanda daha iyi oynar.

çok afedersiniz haginin sarp ve aydın takıntısı bu maçın da içine etmesine sebep oldu. yurtdışından türkiye ligini tanımayan bir futbolseveri getirin maçı izletin galatasaray küçük anadolu takımı, gaziantep büyük takım derdi emin olun. işte halimizin özeti bu. adnanların galatasarayı nasıl bitirdiğinin, nasıll sıradanlaştırdığını artık göremeyen yoktur sanırım.

çok afedersiniz haginin sarp ve aydın takıntısı bu maçın da içine etmesine sebep oldu. yurtdışından türkiye ligini tanımayan bir futbolseveri getirin maçı izletin galatasaray küçük anadolu takımı, gaziantep büyük takım derdi emin olun. işte halimizin özeti bu. adnanların galatasarayı nasıl bitirdiğinin, nasıll sıradanlaştırdığını artık göremeyen yoktur sanırım.

sarp ve aydın takıntısı rijkaardtada vardı,hatta mustafa sarp ilk 11 e ilk yazılan adamdı o sıralar :)

Aydın 5 senedir bir şekilde kadroda yer buluyor kendine.anlamsız birşekilde.Hagide oynatıyor.Adam girdi maçı verdik o derece :) Seneye Mustafa sarp aydın ayhan barış gibi isimlerde ayrılacaktır.inanıyorum imkansız değil..

zapata..sabri..cana..servet..balta..neil..culio..yekta..kewell..stancu..kazım

bu onbirle çıktık..sağ kanat neredeyse hiç çalışmadı..pino diyeceğim ama bu seferde yabancılardan birini kesemek zorunda kalacağız..

sağ kanat için kewel ı kessek bu seferde mutlaka ardanın takıma dönmesi gerekiyor..sol kanat arda sağ kanat pino yaparız..

e birde misimovic var..onun için ya cana kesilecek yada neil..2 sinden birini gözden çıkardığımızda ön libero ya yekta olacak(bence yapamaz) yada culio(o da yapamaz).mecbur bam a kalacak..

aynı şeyler insua içinde geçerli..

ufuğunda zapatayı bu haliyle kesebilceğini sanmıyorum ki,zapata bile tamam dedirtmedi bana ufuğun halini düşünün..

sonuç 1:her yol bam a çıkıyor :D

sonuç 2:volkanı istemeyenlere yazdım birazda,sağ vel sol kanadığımız türk olsaydı(arda ve volkan)orta göbeği kurarken bam a mecbur kalmayacaktık..şu durumda ya bam a mecburuz ya da ufuğa..

maç içinde görüşlerimi yazacak olursam,nasıl ki attığımız ilk gol bizim için şans ise(baskı yerken birden kewell ın topu kapmasıyla kazandığımız gol) stancunun süper golunden hemen kısa süre sonra yediğimiz gol bahtsızlığımız..2-1 i bi 15 dakka koruyabilseydik belki biz 3ü bulurduk diye düşünüyorum..

neyse,umarım tt arenada turu atlarız..

İptal edilen gol ofsayttı zaten, ayrıca hakem penaltıyı vermedi ama Antepli futbolcuların topa basıp düşmesine bile faul çaldı,Elle kesilen topa sarı kart vermedi.vs vs

Üst Alt