ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonuc

Cenk Tosun Antepe beleş verilmiş.

Sadece adamın alacağını ödemişler.

Biz 500 bin € vermemize rağmen antepe gitmek istediği için oraya satmışlar.

Adam gelmedi istemedi niye suçu başklarına atmaya çalışıyosunuz.

Adnan Sezgin e de kıl olurum ama her şeyde adama kalıyo artık.

Suç varsa yönetimindir bu takımı bu hala getirdiğinden dolayıdır böyle futbolcular bile gelmek istemiyor.

O yüzden Frankfurt'la Antalya'da kamptayken, Galatasaray'la %90 anlaştım, şeklinde açıklama yaptı bu adam değil mi? Herşey Antep'e gidebilmek içinmiş meğer. Vay vay vay, çantaya bak!

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonuc

Geleceğin takımını 19 luk Cenk - 22 lik Formica yerine 33 lük Zapata - 28 lik Culio ile kurduk..

Cenk genc yasina ragmen fizik olarak cok kuvvetli. Dün dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Cenk fizik olarak hem Cana hem Servet kadar vardi. Adam omuz omuza gidince Servet ve Cana dan eksik yani yoktu.

Almanya da yetisen gencler altyapidan acayip güclü cikiyorlar bizimkiler ancak 2-3 sene sonra pisiyorlar...

3-2 yenildiğimiz maçta takımımızda bir ışık görmek garip.. Antepin 1 ve 3. gollerini birer kere daha aynı yere vursunlar diye aynı topçulara ver anca 55. denemede gene aynı yere vururlar.. Son dakikalarda birşeyler oldu yine bize ve yıllardır süregelen bu sendrom neredeyse berbat bi skorla TT Arenaya dönmemizi sağlayacaktı.. Antepin müthiş teknik oyuncuları var, savunmak cidden kolay değil bu futbolcuları.. (wagner, olcan, popov, cenk tosun) Benim umudum çok. İnşallah turu atlayan taraf biz olacağız..

seyir zevki açısından çok güzel bir maçtı , iki takımda oynamak istedi çirkef yoktu ( yalçın hariç )

Ön liberolu sistemden vazgecilmesi lazım.Önlibero bize bulaştığından beri ŞL göremez olduk.

renkdaşlar merhaba, yeni katıldım aranıza... bence baştan aşağı vizyonsuz olan herkes gitmeli.. benim için oluşması gerekn kadro ve yapı şöyle olmalı..(sezon başında)

başkan---- adaya göre

futbol a.ş ve teknik adam : fatih terim (sebep zamanın harcaya bilecek galatasaray için yapacak tek adam, geçmişte zarar uğrattı diyenler stad olimpiyattı,takım kötüydü ve hataları vardı)

transfer sorumlusu: haldun üstünel (gerçekten futbol oynatmaya niyetli fatih terime en iyilerini alacak ve gönlümüzdeki aslan)

genel menajer: hakan şükür veya abdulrahim albayrak.. ( takıma ağbeylik yapacak,tecrübeli)

takım

as kadrosu

-------------------romerio----------------

---sabri---------neill--------servet--------çağlar----

---------kallström-----emana-----biglia----

-----volkan şen---------------------arda--------

------------------stancu-------------------

yedek kadro

-------------------ufuk---------------

----serdar------yerli-----yerli----h.balta-----

--------yekta---cana------culio------

----pino-----------sezer öztürk----

----------------baros-----
şunlarda tam kadroda: emre çolak-anıl-mehmet ekici-gurbetçi adı geçen 2 oyuncu (hatırlayamadım) :)

arkadaşlar diyeceksiniz onun için 30 milyon euro gerek... alacağınız 4 yabancı ve en az 6 yerlii...

ara transferde harcanan ne kadar 15 milyon azmıydı????

böyle bir kadro oluşturmak iyi futbolu ve biz galatasaray aşıklarını çılgına çevirecek başarıları elde etmek için tek yol değilmi.

umut vaadet eden, iyi top oynadığını gören taraftar kombine-forma vs vs sezon sonunda kadar bu transferlerin %70 çıkartır zaten..

benim aklımdan geçen baştan aşağı revizyon böyle olur bence.... orta saha ve forvet hattı harikulede yedekleriyle beraber.. defansif olarak iyi bir kaç oyuncuda bulunursa daha ne olsunn .... saygılar okuyanlara teşekkürler :)

Arkadaşlar şunu net bir dille idafe etmek istiyorum kadromuzda bulunan 3 kaleci de GALATASARAY a layık değil bu açık bir şekilde ortada.Ayrıca Hakan,Aydın,Mustafa,Barış,Ayhan,Serkan gibi isimlerin kesinlikle gönderilmesi gerekiyor.

Furbol aslında o kadar basit bir oyun ki.En güzel örneği şenol güneş.Çok mu matah td değil.Yeniyor,yeniliyor.Ne alemi var kasmaya.Dün stancu hangi mevkideoynadı allah aşkına biriniz söylesin.Forvet mi?Forvet arkasımı,liberomu.Belli değil.Yeniden Galatasaray yaratmanın alemi yok.

Dün oynanan futboldan zevk aldım.dünki kadroyu baz alırsam.oyuncular gayet iyidi ve isteklilerdi.tek sorun birbirlerini tanımamaları..en kısa zamanda bunuda hallettik mi bence fena bir takım olmayacağız(sadece dün oynayan oyuncalar için geçerli)

umarim türk telekom arenada turu geceriz gecemezsek elimizdeki son umutta gitmis olacak elenirsek o gün kötü seyler olabilir stadda

Gaziantep bizden daha hazır bir takım

Kalite / Form

Sabri > Elyasa / Elyasa > Sabri

Cana > Emre / Cana = Emre

Servet = Dany / Dany > Servet

İvan > Hakan / İvan > Hakan

Yigit İ > Neill / Yigit İ > Neill ( önlibero da )

Culio > Murat C / Culio > Murat C

Yekta = Wagner / Yekta = Wagner ( Yekta bu maç kötüydü )

Kazım = Popov / Popov > Kazım

Stancu > Olcan / Stancu > Olcan

Kewell > Cenk T / Cenk T > Kewell

Gaziantep bizden daha hazır bir takım

Kalite / Form

Sabri > Elyasa / Elyasa > Sabri

Cana > Emre / Cana = Emre

Servet = Dany / Dany > Servet

İvan > Hakan / İvan > Hakan

Yigit İ > Neill / Yigit İ > Neill ( önlibero da )

Culio > Murat C / Culio > Murat C

Yekta = Wagner / Yekta = Wagner ( Yekta bu maç kötüydü )

Kazım = Popov / Popov > Kazım

Stancu > Olcan / Stancu > Olcan

Kewell > Cenk T / Cenk T > Kewell

Hangi Yigit? :D

Üst Alt