ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonuc

İptal edilen gol ofsayttı zaten, ayrıca hakem penaltıyı vermedi ama Antepli futbolcuların topa basıp düşmesine bile faul çaldı,Elle kesilen topa sarı kart vermedi.vs vs

soner abi neye cevap verdin anlamadım :) sanırım yanlış alıntıladın :) ben verdiğin cevaba göre soru sormadım abi yav :D

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonuc

hteknik direktörümüz hagi çıkıp biraz daha sabır diyor... önemli futbol ülkelerinde önliberoda ve stoperde oynamış adamların yerlerini değiştirerek aslında bu işi bu ülkedeki teknik direktörlerden daha iyi bildiğini(!) ispatlamaya çalışarak sonra stancuyu sol açık kewell i forveti oynatarak biraz daha sabır dio evet renkdaşlar biraz daha sabır çok çok bir bilmediniz 3 maçımız kaldı ondan sonra bu hagi de Galatasaray tarihinin en başarısız yönetimide aldıkları ve beğenmeyip almadıkları (küçük bir örnek cenk tosun) futbolcularla artık defolup gidecekler biraz daha sabır evet zaten antepi bu futbolla geçmemiz çok zor asıl komedi bu turu geçersek beşiktaş maçları olacak elbet q7 nin hakan baltaya neler yapabileceğini düşünmek bile istemiyorum biraz daha sabır renkdaşlar hepsi defolup gidecekler kaldı en çok 3 maç merak etmeyin deniz bitmek üzere saygıdeğer adnanlar az kaldı biraz daha sabır......

Ayrıca 100 € için kaçırılan Tosun u gördünüz. Ben Tosun u almamak büyük hata dediğimde artistin teki bırakın ortalığı karıştırmayı demişti. Abicim bu adam hem yerli hem yaşı itibariyle bizde oynayamazmıydı

Ayrıca 100 € için kaçırılan Tosun u gördünüz. Ben Tosun u almamak büyük hata dediğimde artistin teki bırakın ortalığı karıştırmayı demişti. Abicim bu adam hem yerli hem yaşı itibariyle bizde oynayamazmıydı

Senın dedıgın tum adamları alsın o zaman Galatasaray..

Eğer 100 bin € ya kaçırılmışsa, dün kazansak almıyor muyduk 100 bin €

Ribery 150 bin €

Gönül 50 bin $

Tuncay 250 bin TL

Tosun 100 bin €

Yalçın 250 bin €

gibi;

Ulan artist ne alakası var, adam zaten listemizdeydi 100 € için alınmadı. Sen hangi telden çalıyon

Ulan lı fılan konusma kotu bısey demedım Alp listemızde olupta alamadıgımız kac adam var sımdı sen bunu yazınca ne oldu madalya mı verdıler..:(

Hayır güzellik ükela tavırlı konuşman geriyor sadece, madalya değil halka taktı zaten başkan kendine, şemsiye açılmaz artık neyse uzamasın.

Ulan lı fılan konusma kotu bısey demedım Alp listemızde olupta alamadıgımız kac adam var sımdı sen bunu yazınca ne oldu madalya mı verdıler..:(

Hayır güzellik ükela tavırlı konuşman geriyor sadece, madalya değil halka taktı zaten başkan kendine, şemsiye açılmaz artık neyse uzamasın.

Ben ukela konusma ne yaptım kı yok sunu kacırdılar bunu kacırdılar gerek yok gectı artık eldekılerle en ıyı nabar bu takım bunun tartısmasını yapalım..

cenk tosun işi tam bi skandal, neresinden tutarsan tut elinde kalır. sen kalk 4 milyon euro yektaya ver, ama 300bin euro için 19 yaşındaki milli oyuncuyu alma, tam sezginlik iş

Tamam erkek üzmeyelim birbirimizi, aslında aynı şeyden farklı dilden bahsediyoruz ;) ok

Ben ukela konusma ne yaptım kı yok sunu kacırdılar bunu kacırdılar gerek yok gectı artık eldekılerle en ıyı nabar bu takım bunun tartısmasını yapalım..

Fatih Terim´in teklifi niye kabul etmedigini anliyorum simdi :) Bu takim onun kariyerini sonsuza kadar sulara gömerdi :)

fatih terim galatasaray kariyerini coktan bitirdi zaten.tekrar gelmemesi akıllıca bi davranıştı.şu durumda da gelse başka durumda da gelse farketmez.kariyerini başka takımlarda devam ettirip sonlandırsın.ben sıkıldım artık her sıkıntıda fatih terim gelsin diye.sanıyoruzki hemen gelicek tekrar uefayı alıcaz filan uzak hayaller :)

bu takımda eğer yine 2. 3. şanslar verilcekse birilerine.sırayla lucescu gerets e verilmeli :)

Mustafa Sarpın 72 dk.da ceza sahasına attığı pas neydi ya...Engelli futbolcu bile öyle pas atmaz.Hele Aydın berbat pasından sonra Hagiyi çıldırttı.Böyleleri takımda kaldığı sürece biz kupayı zor görürüz.

İki gol yazan Cenk Tosun, okuyana...

Adnan Sezgin bunu okuyor mudur acaba?

Mustafa Sarpın 72 dk.da ceza sahasına attığı pas neydi ya...Engelli futbolcu bile öyle pas atmaz.Hele Aydın berbat pasından sonra Hagiyi çıldırttı.Böyleleri takımda kaldığı sürece biz kupayı zor görürüz.

Onlari adam yerine koyup oynatan kendisi zaten. Bide cildiriyormu`:) Bari Anil´i al oyuna, eminim ki bu Aydin´dan cok daha iyidir.

İki gol yazan Cenk Tosun, okuyana...

Adnan Sezgin bunu okuyor mudur acaba?

Cenk Tosun Antepe beleş verilmiş.

Sadece adamın alacağını ödemişler.

Biz 500 bin € vermemize rağmen antepe gitmek istediği için oraya satmışlar.

Adam gelmedi istemedi niye suçu başklarına atmaya çalışıyosunuz.

Adnan Sezgin e de kıl olurum ama her şeyde adama kalıyo artık.

Suç varsa yönetimindir bu takımı bu hala getirdiğinden dolayıdır böyle futbolcular bile gelmek istemiyor.

Sende yedin

Cenk Tosun Antepe beleş verilmiş.

Sadece adamın alacağını ödemişler.

Biz 500 bin € vermemize rağmen antepe gitmek istediği için oraya satmışlar.

Adam gelmedi istemedi niye suçu başklarına atmaya çalışıyosunuz.

Adnan Sezgin e de kıl olurum ama her şeyde adama kalıyo artık.

Suç varsa yönetimindir bu takımı bu hala getirdiğinden dolayıdır böyle futbolcular bile gelmek istemiyor.

Üst Alt