ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

en büyük dileğim rencide edici bir skorla yenilmek ve o cok övündükleri stadın kendilerine edilen küfürlerle inlemesi.

Tahminim ise 1-2 yeniliriz.

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

Daha önce çok mucize gördük.

Ama turu geçmemiz mucizenin de ötesinde olur.

Zapata

Serkan - Cana - Servet - Caglar

Neill

Kazim - Sabri - Culio - Stancu

Baros

Zapata

Sabri - Neill - Servet - Çağlar

Cana - Culio

Kazim - Yekta - Stancu

Baros

bence bu maçta elenmek hayrımıza olacak. hagi kesin gider ben yönetimin de gideceğini düşünüyorum eğer kongre üyelerinde şeref varsa indirir bu acizleri artık. olabilecek en dip noktadayız her maç yenilecez havasındayız.

Antep iyi oynuyor.Elenelim diyen arkadaşlar zaten şu halimizle Antep'i kolay kolay yenemeyiz ama; sonuç ne olursa olsun bence bu yönetim işi zaten bitti.

Eskiden bu tarz kader maçlarına bordo,hamburg için falan çıkardık iki sene önce en azından.Ne hallere geldik

ilk defa Arenaya bu maçta gidicem.. umarım eleriz.

Zapata

Serkan - Cana - Servet - Caglar

Neill

Kazim - Yekta - Culio

Stancu

Baros​

stancu sol açıkta faydalı olamıyor, forvet arkası olmasa bile forvete yakın belkide çift forvet oynaması lazım

Eğer maç sonu adnanlar gidecekse her yediği gol helal olsun zapataya

73346_Galatasaray_SK.jpg

yenmemizi ve kupayı kazanmamızı istiyorum çünkü bu taraftarın hiç olmazsa bir kupa görmeye hakkı var.umarım iyi maç olur takımımız kazanır,stadda "yönetim istifa", "misimovic oley" sesleri yükselir

Adnan Sezgin'in kaçırdığı adamlardan 11 kursak şampiyonlar ligini alırız. Cenk Tosun'a bak anasını satayım..

Antep maçında kadro böyle olmalı ;

----------- Zapata ----------

Sabri ---- Neill --- Cana ---- Çağlar

--------- Ayhan -- Culio ------

Kazım -------- Yekta ------- Stancu

-------------- Baros -----------

Seneye avrupaya katılmamız için yenmemiz şart , bu güzel stada bir avrupa yakışır ama antep gibi bir takıma karşı ne yaparız görücez. Şu yenilelim diyenleride allaha havale ediyorum. Siz galatasaraylı felan değilsiniz.

Üst Alt