ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

ayhanın cezası bitti sanırsam, kesin oynatır onu hagi kesin hemde...

yekta yedekte oturtur yine... ihtirasları ve küçük hesapları var çünkü kendisinin...

neyse olası elenmemiz durumunda hemen akabinde devam eder Atatürk havalimanına... ordan da nereye giderse artık...

hala gitsin msarp ı oynatsın orta göbekte...

tabi hagi ile beraber sezginde yolcu... kusura bakmayında anca giderler... anca...

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

Galatasaray Avrupa´da olmayi haketmiyor. Kendimizi kandirmayalim. Yönetimin büyük capli operasyon yapmasi icin cok kötü rezil olmamiz gerekiyor ki akillansinlar. Sansa kupayi aliriz basarili olduk der yönetim. Bazi oyuncular takimda kalir, Hagi kalir vs. Gercekten Gaziantepspor´a yazik olur. Aslanlar gibi oynuyorlar. Ben haktan yanayim valla. Galatasaray Avrupa´ya giderse hakkimizla gittik diyemem. O yüzden bu mac umrumda bile degil. Öyle rahat izleyecegim ki. Her sonuca eyvallah

Simdiye kadarki yorumlarda herkez elenmemizi istiyor..siz nebicim taraftarsiniz ? biz GALATASARAY taraftariyiz öyle Fener taraftari gibi degiliz biz...Turu gececegiz,baska yolu yok!

Barosun golü var bu mac

Gücümüz yetmez.Yetse de nefesimiz yetmez.

1 gram utanması olan her adamın köpek gibi koşması çabalaması yırtınması lazım bu maçta. Yok diyolarsa ki biz zaten topçu değiliz şansa bala oynuyoruz.. takılın anasını satiyim öyle sahada. küfür haznemiz geniş ne de olsa.

Biraz nostalji yapalım. 1984-85 sezonudur. Derwall gelmiştir, muhteşem transferlerle artık 10 küsur yıllık şampiyonluk özleminin biteceğine kesin gözüyle bakılmaktadır. Ancak sonuçlar hiç de beklendiği gibi olmaz. Takım 2 maçın birini mutlaka kaybetmektedir. Takımdaki çöküş bir türlü durdurulamamaktadır. Takım 7.likle 10.luk arasında gidip gelmektedir. O dönemde takımın elinde prestij için sadece Türkiye (o zamanki adıyla federasyon) kupası kalmıştır. Takım yarı finalde Fenerbahçeyle oynayacağı zaman herkeste büyük karamsarlık vardır (ben de dahil). İlk maç Ali samiyendedir ve mükemmel oynadığımız o maçı 2-1 kazanırız. Sonraki rövanş maçı ise kötü hava koşulları nedeniyle tam 3 kere ertelenir. Maç ne mi olur? Gazete başlığıyla söylüyorum: 3 TEHİR, GALATASARAY ZEHİR...Fatih Terimin golüyle 1-0 kazanırız maçı. Sonrasında ise finalde Trabzonspora karşı alınan 2-1 lik galibiyet ve rövanştaki 0-0 lık sonuçla Federasyon kupasının sahibi oluruz. O zamanlar 10 yaşındaydım ama dün gibi hatırlıyorum. İşte o zamanlar anladım bu takımın olduğu her yerde umut olduğunu. O günlerde takımın aldığı berbat sonuçlara rağmen herhangi bir anadolu kulübüyle oynadığı maçı izlemek için geceden kamp kurardık stat önüne.

Evet takım şu anda çok kötü. Evet takım çok kötü yönetiliyor. Hagi ne yazık ki akıl almaz hatalar yapıyor. Ancak göreceksiniz. Bu takımın armasındaki ruh, bu takımın gelenekleri o gün herşeyin farklı olmasını sağlayacak. Mutlaka ama mutlaka tur atlayacağız. 84-85 deki o kupa sonrasında yıllar süren başarıların müjdecisiydi. Şu an ben de geleceğe dair çok umutsuz olsam da bu kupayı alacağımıza ve sonrasında herşeyin çok daha iyiye gideceğine inanıyorum.

maça gidip takımı desteklemeyi düşünüyordum ama bilet fiyatları yüzünden gidemeyecem

Murat Yalçındağ:Başkanımız aldığı karar ile bilet fiyatlarını düşürdük. Tüm Galatasaray taraftarını çarşamba günü maça bekliyoruz.

Biraz nostalji yapalım. 1984-85 sezonudur. Derwall gelmiştir, muhteşem transferlerle artık 10 küsur yıllık şampiyonluk özleminin biteceğine kesin gözüyle bakılmaktadır. Ancak sonuçlar hiç de beklendiği gibi olmaz. Takım 2 maçın birini mutlaka kaybetmektedir. Takımdaki çöküş bir türlü durdurulamamaktadır. Takım 7.likle 10.luk arasında gidip gelmektedir. O dönemde takımın elinde prestij için sadece Türkiye (o zamanki adıyla federasyon) kupası kalmıştır. Takım yarı finalde Fenerbahçeyle oynayacağı zaman herkeste büyük karamsarlık vardır (ben de dahil). İlk maç Ali samiyendedir ve mükemmel oynadığımız o maçı 2-1 kazanırız. Sonraki rövanş maçı ise kötü hava koşulları nedeniyle tam 3 kere ertelenir. Maç ne mi olur? Gazete başlığıyla söylüyorum: 3 TEHİR, GALATASARAY ZEHİR...Fatih Terimin golüyle 1-0 kazanırız maçı. Sonrasında ise finalde Trabzonspora karşı alınan 2-1 lik galibiyet ve rövanştaki 0-0 lık sonuçla Federasyon kupasının sahibi oluruz. O zamanlar 10 yaşındaydım ama dün gibi hatırlıyorum. İşte o zamanlar anladım bu takımın olduğu her yerde umut olduğunu. O günlerde takımın aldığı berbat sonuçlara rağmen herhangi bir anadolu kulübüyle oynadığı maçı izlemek için geceden kamp kurardık stat önüne.

Evet takım şu anda çok kötü. Evet takım çok kötü yönetiliyor. Hagi ne yazık ki akıl almaz hatalar yapıyor. Ancak göreceksiniz. Bu takımın armasındaki ruh, bu takımın gelenekleri o gün herşeyin farklı olmasını sağlayacak. Mutlaka ama mutlaka tur atlayacağız. 84-85 deki o kupa sonrasında yıllar süren başarıların müjdecisiydi. Şu an ben de geleceğe dair çok umutsuz olsam da bu kupayı alacağımıza ve sonrasında herşeyin çok daha iyiye gideceğine inanıyorum.

armadaki ruh her zaman vardır... özümüze dönmemiz gerek alt yapı oyuncularımıza daha fazla önem verelim......

Bu maç bedava olsa bile bu takımı izlemeye asla gitmem...

yenilelimde herkez gitsin...bu yenilgi galatasaray camiası için hayırlı olur,yeni bir başlangıç olur

Elenmeyi istemem ama elenirsek daha hayırlı olacak gibi geliyor bana.

herkes yerinde oynasın ve hagi mantıklı bir kadro çıkarsın yeter.

---------------------aykut-------------------------

sabri-------neill---------------servet-------çağlar---

pino--------ayhan-------------culio--------kazım----

------------stancu------------baros-----------------

ne olur 4-4-2 çıkalım.4-3-3 oynamamız imkansız anla artık hagi.

ne demek daha hayırlı olacak ? bir yıl daha avrupaya gitmemek ne demek beyler ya ?

Üst Alt