ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

antep bu aralar iyi costu hele cenk tosun gelene gidene atiyor cok zor mac insallah turu gecen biz oluruz

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

Lütfen maça gidenler Baros lehinde tezahürat yapsın, abartmıyorum oyuncular ısınırken 10 dakika falan durmadan Baros için bağırılması lazım, bunu hakediyor bu adam çünkü. Şu takımdan gitmemesi ancak bizim elimizde, ne kadar sevildiğinin gösterilmesi gerek.

Adama yazık, gitsin kurtarsın kendini demeyelim, sadece onu izlemek için maçları izliyorum artık :( . O da giderse ver elini Bank Asya zaten.

Bu turu mutlaka geçmemiz lazım bence sezon ortasında Haginin gittiğini görmek kadar üzmez hiçbişey beni...

Sen o futbolcuyu tut takımda o yönetim kalsın yerinde paşalar gibi tüm sorumluluğu yükle Hagi'ye gönder.

Hagi gidince ne olacak ? Yönetim getirecek bir hoca 2 maç kazanacaz taraftar sakinleşecek yırtan yine futbolcuyla yönetim olacak sezon sonu ne yapılıyorsa yapılır ama şu an Hagi'yi göndermek falan olmaz

BAHAMAS gitmedikçe ister Mourinho'yu ister Guardiola'yı getir, ister Messi'yi Ronaldo'yu getir, bir şey fark-et-me-ye-cek!

Benim için farkmetmez.Hagi,Adnanlar ve arkadaşları gidene kadar Galatasaraylılığımı askıya alıyorum.Bir nevi protesto

Benim için farkmetmez.Hagi,Adnanlar ve arkadaşları gidene kadar Galatasaraylılığımı askıya alıyorum.Bir nevi protesto

Muhauehahaha Zaaaaaaaaaaaaaaaaa xD :D ulan biz kişiler için mi seviyoruz bu takımı? Elbet gidecekler kazık çakmadılar ya. Ben de çok sert eleştiriyorum hagiyi yönetimi ama böyle demiyorum. Neyse kimse yazıyorum. Hagi gidince de gelme olur mu? Git şöyle bilmediğin bir ligin bilmediğin bir takımı falan tut. Takip etmek zorunda kalmazsın mutlu olursun.

Gaziantepspor kadro kalitesi olarak bariz bir üstünlüğe sahip, bu maçı kazanmak için çok mücadele etmeli ve şu defansif futbolu bırakmalıyız.

Yeniliriz şu gider bu gider demiyorum çünkü kimse gitmez. İnşallah yeneriz. Ama bence Cenk'in 2 gol atacağı, Antep'in 2 farklı kazanacağı bir maç olacak

Gaziantepspor Baskani İbrahim Kizil: "Galatasaray'i kupada rahat geceriz. Futbolcularim tura ve kupada cok inanclilar"

hem turu geçsek hemde başta sezgin sora hagi hatta polat da gitse ne güzel olurdu demi..:) çok mu şey istedim..

hem turu geçsek hemde başta sezgin sora hagi hatta polat da gitse ne güzel olurdu demi..:) çok mu şey istedim..

dediklerin olcak renktas ama uzun vadede :) once hagi elenirsek gider simdilik yatıstırmak amaclı.. sezon sonu sezgin gider berbat gecen sezonu gecistirmek amaclı.. e adnan polat da sneye secime kadr durur ancak..

ama o zmna kadar bu yıl ztn gitti.. seneyeyi ztn sayma tek lig olcak elimizde.. e secim de 2012de polat o zmna kadar kalır ve sırf o secim icin sezon sonu yeni hoca oyuncular falan gelir.. onlar alıscak etcek ligi ogrencek derken secime kadar düşe kalka gecer.. sonra secim olur yeni yonetim gelirse adnan polatın ekibi yollar yerine yenisini getirir sezon sonu yeni oyuncular faln derken 2012-13 sezonu da yeni hoca ve kadro alıscak falan diye gecme ihtimali var.. yani nerden baksan 3 yıl daha kahır cekme ihtimalimiz yuksek :(

Üst Alt