ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

Bu maçın modu başka. Takımın oyunu da buna göre olacaktır. Ben çok rahatlıkla turun geçileceğine inanıyorum. Bu kupa gerekli..İlle de bu sene. Seneye avrupada olmalıyız.

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray - Gaziantepspor | 2 Mart | 20.00 | TRT 1

Stancu 5 milyon culio 2 milyon yekta 4 milyon + misimovici yedik 8 milyon.. haginin maliyeti 20 milyonu buldu... rijkaarda bu kadar para harcadıkmı? Hagiyi eleştirmicezde kimi eleştiriceze getiriyorum yani konuyu

hay rijkardınıza

misimoviç transferini rijkard efendiye sorucaksın. bütün yaz yine takımı 4 3 3 oynatıp.transferin son günü misimoviçi alıp taktik değiştiren rijkaarda sor o transferleri. 2 milyona culio yu almışsın,sadece geçen sene jo ya giovanni dos santosa yarım sezon için kaç para verdin onu araştır. hagiyi korumuyorum ama gidipte rijkaard yazmayın komik oluyor.ne olduysa onun yüzünden oldu.

elenmeke hayırlı diyenin adamın ben Galatasaraylılıgından şüpe ederim...bu turu geçersek kupayı alırız

Buraya yaziyorum,kupayi alalim,ligde'de fenere durtelim en buyuk Hagi ile Tugay olur.Taraftarin cogu boyledir , bugun kara der yarin ak der futbolun kaderi bu birazda.Lutfen biraz mantikli olun seneye avrupada olmamiz lazim ,ona gore hareket edin.

Bu maçın modu başka. Takımın oyunu da buna göre olacaktır. Ben çok rahatlıkla turun geçileceğine inanıyorum. Bu kupa gerekli..İlle de bu sene. Seneye avrupada olmalıyız.

bu sene tv den şifresiz izleyeceğimiz son maç olacak kanısındayımmm... hep bizim takım şöyle böyle olursaaa diyoruzdaaa... rakib son maçlarında olduğu gibi sürekli iyi yönde olan gaziantepsporr.. onlarında tek hedefi kupa bunu unutmayalım. bizim takımın futbolcu-içerdeki bütünlük bu kadar sorun varkenn ne kadar iyi oynasakta karşıda kola kolay vazgecmeyek bir rakip var... gerçekçi olalımmm kazanmak durumda olan biziz ama defans olarak ne kadar günümüzde oluruz-kalecimiz top kurtarma becerisi gösterir- rakip oyuncular ne kadarr becerisksiz olursaaa... yani işimiz olursaaaalara şansa bağlıııı.. tolunay ve futbolcularııı öyle kolay lokma değillerrr......

takımda topu ileri taşıyacak 2 futbolcu var---- oynarsa ne kadar sakatlıktan dönsede arda ve forvet hattında topu saklayacak baros... diğerleri sadece koşan ama pas yapmayı ayakta top tutmayı beceremiyen bir kadrooo....

1-- neildennn haber varmıı??

2- baros bu kadar arkadaşlarıyla kavga edipp hırsına yenik düşermii- zaten formsuz top gelmiyor.

3- arda oynayıptaa takımı biraz ateşleyebilirmi????

4-pino çekip gittikten sonra antremandan hagi bu adamı disiplin diye kadroya alırmı ( sakız çiğnemekten futbolcu istemeyen biri)

5-kaleci top tutmayı becerirmi...

6- adamların orta sahası ve hücüm haattı süperken bizimkiler engel olabilirmii???

bence maçı almanın tek yoluuu......

1- adam gibi kadroylaa

--------ufuk---------

-sabri---neill----servet----çağlar-----

--kazım(yekta)---cana----culioo--arda--

--------baros-stancu------

2- herkes kendi mevkisinde oynarsa..... yardımlaşarakkk ( bu bir hayal tabi)

3- hagi sacma sapan bir kadro değildee ve değişiklerde takımı bozcak ( sarp-ayhan gibi) isimleri almazsa..

4-- en önemlisi maça hızlı başlayıp ilk 25-30 dakikada skor üstünlüğünü sağlayıp.. antepi şokk halina sokorsak ancakkk turu atlarızz...

bu yapıylaa-bu moralle-bu futbolcularla-bu teknik adamla bunları 1 kere yapalım yeterrr... (kaç kişi inanıyor ki bunu yapcağımıza)

sezon boyunca önümzdeee 2 maç var moral olarak biz taraftarı birazz rahatlatacakk

1-gaziantepi eleyip daha üst turlara çıkmak.....

2- fb derbisinden iyi bir skorla galibiyet alarak tt arenada çoşmakkk...

diğer tüm amçlar yalan 1 var 1 yok olur yineee....

sezon sonuuu en kötü 10-- en iyi 6 oluruz... veee 2010-2011 son üç senede olduğu gibi hayal kırıklığı ve umutsuz biter...

sezon sonunda gerekli şeyleri yapıp-- karakteri adam gibi olan (hataları olduysada) fatih terimi emanet ederizzzz.. gelecek sezon iyi transferlerle adam gibi takım kurarak yeni umutlara yelken açarız en azındannnn--- ne yapacağı belirsiz yabancı veya yerli tecrübesiz hocalar yerine -- ne yapmak istedeği belli bir teknik adam-futbolculara ligeee bomba gibi girerizz..

tt arena sadece desibel kırma rekoru değill- yeni şamiyonluklar-yeni başarılar yaşayacağmız gerçek cehennem olma yolunda ilerler. biz taraftarınn yi giden bir takıma bunca eziyetten sonra nasıl sahip çıkalacağını düşmanlarımıza gösteririzz...

avrupanın ASLANı, TÜRKİYEnin TEK GERÇEĞİİİİİ 2011-2012 YILINDA FATİH TERİM VE ADAM GİBİ KALİTELİ FUTBOLCULARIYLA DÖNECEKTİR.... BU BİR UMUDUN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜĞÜNDEKİ BAŞARININ TEK YOLUDUR...

SAYGILARR

bir yanım diyor ki adnan polat gitmesi için elenmek lazım, diğer yanım seneye avrupada olabilmemiz için tek çaremiz elemek, çok zor bir durum bizimkisi inşallah eleriz adnan polat da gider

Ne yapıp edip elemek lazım bu seneden zaten kimsenin bi umudu kalmadı önemli olan seneye uefada olmak

Bu maçı alırız bence..Ortada bir rant var..Turu geçersek derbi yapılacak, Türkiye Kupası daha fazla izlenecek bu yüzden bu maçı biz alırız..

Elenelim de herkes gitsin mantığı bu maç için geçerli olmamalı bence.Eğer ki biz önümüzdeki sezon Avrupa'da olmazsak geçmişte yaşananlara ayıp olur.

acaba yekta gene yedek başlayacak mı

Bu maci ne yapip edip almamiz lazim. Cok cok cok önemli bir mac. Finale kalirsak aliriz kupayi, ve avrupaya gideriz. Avrupaya gidemesek kaliteli transferler zor gelir bize.

Öyle biri durumdayımki yenilsek bile üzülmeyecem.Çünkü maçtan sonra hagi ve sezgin falan gidecekmiş..

Elenceksek yenilelim bari de hem belki yönetim de utanır belki hem de fb macında olur olur mağlup olursak bizi ilk yenen takım olarak dile düşmekten kurtulalım.. Bunları yazmak ne kadar üzse de beni acı ama gercek budur.. Halimiz harap :''(((

Elenceksek yenilelim bari de hem belki yönetim de utanır belki hem de fb macında olur olur mağlup olursak bizi ilk yenen takım olarak dile düşmekten kurtulalım.. Bunları yazmak ne kadar üzse de beni acı ama gercek budur.. Halimiz harap :''(((

rakı almaya gidiyorum.

Dayan Baros,kurtulacaksın bu takımdan.Sen daya iyi yerler hakediyosun..

(Eskiden Dayan Galatasaray derdik...) :(

Üst Alt