ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

''Adnan Sezgin gitsin'' diyenleri anlayamıyorum,çok başarılı icraatlar yapmış olsa,onu bunca zaman ve her şeye rağmen orada tutan adam başarıyı sahiplenmeyecek miydi?...Ne bitmek tükenmek bilmez kredisi varmış Adnan Polatın?...Daha doğrusu nasıl aciz bir taraftar grubuymuş ki Polat bu kadar manüple edebiliyor? olmalı galiba soru...

Ortada yönetim diye bir şey zaten yok,Adnan Polat ın kaldığı her gün kulübe zarar yazmaya devam ediyor,her anlamda...

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

en üzüldügüm konu ise bu rezillikleri kanıtsamış olmaları. Sanki hiçbirşey olmamış gibi davranıyorlar. Şu ligteki puan cetveline baktıkça kusasım geliyor.

Polat çıkıp"Avrupa da ülkemizi temsil edecek takımları heyecanla takip ediyoruz."der.Beklerim ondan.

Neyse ben yatayım artık. Sinir hastası olacagım yoksa.

adszkjb.png

birileri bu angutlara grupta sonuncu olup elendiklerini hatırlatsın. Herkez konuşur eyvallah ama bu angutların Türkiye Kupası hakkında konuşmaya hakkı yok. kodumun angutları 50 senedir kupa alamamana bak sen

adszkjb.png

Bunlar harbi embesil, kendilerini dalga malzemesi yapıyor. Ulan aptal Kasımpaşa'nın umudu var senin 29 senedir umudun yok işte, öyle keko taraftarsınız.

Bu takimin kendine gelmesi en az 3 sene ister

arda yok ama arda 5 yıldız oyuncu

zaman lazım bugün çok iyi oynadık daha iyi olacak

arda yok ama arda 5 yıldız oyuncu

zaman lazım bugün çok iyi oynadık daha iyi olacak

Çok iyi mi oynadık? Aynı futbolu git Avrupa'dan en kötü takıma oyna bakalım ne oluyor, 3 tane yer dönersin. Kandırmayın yahu kendinizi iyi oynadık fln diye. Sadece takım maksimumunu verdi. Yani en maksimum oyununla bile gol atamıyorsun. Bu mu çok iyi oynamak?

Arkadaşlar mazoşistmisiniz böyle bi maçtan sonra antu okunurmu adamlar zaten aptal iyice sinir katsayınızı yükseltiyosunuz.

adnanlar gitsin bence kan değişikliğinin en tepeden yapılması faydalı olur.. takımla ilgili sorun ise atağa çıkarken yavaş olması kontra atak diye birşey görmedim bu maçta.. bi tane beyin lazım kanatlara top dağıtması için yoksa mücadele iyiydi her ne kadar gaziantep skora yatmiş olsada şansımızı yenemedik

herkese iyi geceler ve de geçmiş olsun arkadaşlar...belki de hayırlı olmuştur en azından vakit kaybedilmez

ilk mesajım böyle üzücü bir konuya olacakmış, evet ben bir Fenerbahçeliyim lakin tüm samimiyetimle üzüldüm Galatasarayın elenmesine, cunku birkac senedir ortaya cıkan anadolu devrimi masallarından sıkıldım, ayrıca cocuklugumuzdan beri rakip olarak Galatasaray camiasını bildik, gercek ezeli rakip ebedi dostumuzun bu halde olması üzüntü verici kaldı ki düşmanının gücü nispetinde güçlüsündür deyimi gerçekse eger bi kac seneye kalmaz bizde aynı duruma düşebiliriz, zira bu sene oldukça fazla sallandık lakin sonunda toparlanmayı başardı Fener.

bu Antep macına gelirsek eğer gercekten şanssızdı Galatasaray, yüzde yüz denilebilecek 3-4 tane top girmedi, olmayınca olmuyor, ayrıca bana kalırsa takım maksimum düzeyinde oynadı bu macta ama yetmedi, ilk macta işi daha sıkı tutmalıydınız.

culio, servet, baroş, neil ve yektayı begendim gerisi bos beleş. yalnız yektanın abarttıgınız kadar sizin orta alanı toparlayacak oyuncu olduguna inanmıyorum, forvet arkası içinde bana kalırsa yetersiz, belki iyi bir yedek olur. bana kalırsa gelecek planlaması adına acilen abdullah avcı tarzı türk bir teknik adamı takımın basına getirip önce iyi bir kaleci, saglam iki sag ve sol bek, ortaya da selcuk inan tarzı çift yön oyunda basarılı iki orta saha oyuncusu alırsanız seneye tabanca gibi bi takım olursunuz. yalnız taraftarın sabırlı olması şart...

ilk mesajım böyle üzücü bir konuya olacakmış, evet ben bir Fenerbahçeliyim lakin tüm samimiyetimle üzüldüm Galatasarayın elenmesine, cunku birkac senedir ortaya cıkan anadolu devrimi masallarından sıkıldım, ayrıca cocuklugumuzdan beri rakip olarak Galatasaray camiasını bildik, gercek ezeli rakip ebedi dostumuzun bu halde olması üzüntü verici kaldı ki düşmanının gücü nispetinde güçlüsündür deyimi gerçekse eger bi kac seneye kalmaz bizde aynı duruma düşebiliriz, zira bu sene oldukça fazla sallandık lakin sonunda toparlanmayı başardı Fener.

bu Antep macına gelirsek eğer gercekten şanssızdı Galatasaray, yüzde yüz denilebilecek 3-4 tane top girmedi, olmayınca olmuyor, ayrıca bana kalırsa takım maksimum düzeyinde oynadı bu macta ama yetmedi, ilk macta işi daha sıkı tutmalıydınız.

culio, servet, baroş, neil ve yektayı begendim gerisi bos beleş. yalnız yektanın abarttıgınız kadar sizin orta alanı toparlayacak oyuncu olduguna inanmıyorum, forvet arkası içinde bana kalırsa yetersiz, belki iyi bir yedek olur. bana kalırsa gelecek planlaması adına acilen abdullah avcı tarzı türk bir teknik adamı takımın basına getirip önce iyi bir kaleci, saglam iki sag ve sol bek, ortaya da selcuk inan tarzı çift yön oyunda basarılı iki orta saha oyuncusu alırsanız seneye tabanca gibi bi takım olursunuz. yalnız taraftarın sabırlı olması şart...

Bir fbli de Abullah Avcı diyor.

Avcı kaldıramaz deniyor ama ne kaybederiz bişey mi kaldı.

Üst Alt