ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

sabah okulum var.gözümde gram uyku yok.sinirden evin içinde bagırıp cagırasım var.

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Bir fbli de Abullah Avcı diyor.

Avcı kaldıramaz deniyor ama ne kaybederiz bişey mi kaldı.

abdullah avcı olmazsa olmaz degil, o tarz birisi sizi toparlar diye düşünüyorum lakin camia olarak arkasında durabilecekmisiniz orasını bilmem, Adnan Polat baskan kimin arkasındayım dese 20-25 gün sonra kovuyor adamı, Aziz Yıldırım Aykut hocayı kollamasaydı 4 defa felan gitmişti şimdiye kadar, diğer bir örnek te Fatih terimdir, ilk geldiği sene ali sami yende 4 yedi fenerden ama faruk süren arkasında durdu ve istikrar sonucu(doğru bir kadroda vardı) pes pese basarılar geldi. zaman herseyin ilacı.

Vaybe biri bana 11 yıl önce uefa kupasını aldığımızda kahinlik yapıp 2011 yılında takım bu halde olacak dese ilk önce çok güzel alay eder sonrada kafasına patlatırdım bir tane sen salakmısın diye.Sağol Polat sağol 20 yıldır takımımın bu halde olduğunu görmemiştim ilkleri yaşatıyorsun.Ama hala o koltukta oturacak kadar yüzsüzsün.Şuan hasta olduğum halde buraya gelip bunları yazmak istedim.Bundan sonrada bu takımın bir maçını izlemem yazıklar olsun be.

Vaybe biri bana 11 yıl önce uefa kupasını aldığımızda kahinlik yapıp 2011 yılında takım bu halde olacak dese ilk önce çok güzel alay eder sonrada kafasına patlatırdım bir tane sen salakmısın diye.Sağol Polat sağol 20 yıldır takımımın bu halde olduğunu görmemiştim ilkleri yaşatıyorsun.Ama hala o koltukta oturacak kadar yüzsüzsün.Şuan hasta olduğum halde buraya gelip bunları yazmak istedim.Bundan sonrada bu takımın bir maçını izlemem yazıklar olsun be.

Bu taraftarın büyük bölümü küstü en kötüsüde ya bu küsenler geri gelmezse allah sonumuzu hayır etsin.

Galatasarara küsme diye bir şey olmaz biz gönülden bağlıyız bu takıma çünkü.Sadece bu 11 yüssüz ve koltukta oturan adama bir protesto bu.Bakalım Arenaya kaç seyirci gelecek bundan sonra Polat efendi.Gideceksin başka yolu yok.

Olan oldu fazla uzulmeye gerek yok. En dibe gittik ki bundan sonrasi yok. Belki de bir bakima iyi oldu bu cøkus. En azindan hersey daha net gørulmeye baslandi oyuncularin yetersizligi yønetimin ic yuzu vs. vs. Tarihsel deneyim olarak avantaji bile olur bu surecin.

Yønetim gider birsekilde uzun sure kalamazlar, td gider, bircok oyuncu gider yeni oyuncular gelir bir sekilde birkac yil icinde tekrar toparlaniriz.

Karanligin en yogun oldugu an aydinliga en yakin andir demisler. Battik cikariz da elbet.

Bundan daha fazla batılmaz zaten magmadayız şuan.20 yıldır biz izleyen olarak en tepeyi gördükten sonra en dibi bu kadar çabuk görmek insanın sinirlerini bozuyor.

Düştüysek kalkarız daha ölmedik ya şarkısıyla moral bulmaya çalışıyorum desem yeri... Gerçekten çok üzüldüm. Ne bir sistemimiz var ne de oturmuş kadromuz. Diyecek çok şey var ama yazsam ne farkeder.

iyi oyunculardan kurulu bir takım lazım. Başarı üst düzey oyuncularla kazanılıyor. Umarım gelecek seneyi adam gibi planlamaya başlarlar.

Yalnız Antep'in stoperini inanılmaz beğendim,bence alınırsa ağzımı açmam..

Allah kahretsin hepsini.Elimde kalan son parayla maça gittim,üstelik hasta hasta gittim.Böyle mi olacaktı ulan?:mad:

Adnan sezgin ve Hagi gider Adnan polat gıne kalır...Dün gece uyuyamadım yazıklar olsun size rezıl kepaze ettınız...

En kötüsü de bugünün çocukları,daha yeni yeni bilinçlenmeye başlayanlar artık bu halde bir Galatasaray'ın taraftarı olurlar mı?

En kötüsü de bugünün çocukları,daha yeni yeni bilinçlenmeye başlayanlar artık bu halde bir Galatasaray'ın taraftarı olurlar mı?

Bir arkadas yazmıstı (adını hatırlamıyorum suan), macın sonlarına dogru oglu "baba, Galatasaray'ı tutmak zorundamıyım?" diye sormuş. 7 yaslarında falanmıs cocuk.

Ne acı...

artıkkkk bugunden itibaren yeni hoca isimleri-sezonda nasıl futbolcular olmalı- yönetim ve transfer sorumlusu neler yapmalı gibi konular sezon bitmeden konuşulmaya başlancakk..... transfer dönemini şimdiden açtıkkk..

adnan polat mali kuruldan çıkar ve mayıs 2012 kadar devam eder.......

adnan sezgin ve hagiyi gönderir.

onu ve takımı kurtaracak tek hoca şu anda kairyeriyle fatih hoca ( kabul etmesi zor ama şartlar onun istediği gibi olursa neden olmasın)

sezon sonuna kadar bu konuları halletmelii başkan istifa etmeyeceksee????

sanırım burda herkes transfer dönemlerinde binlerce futbolcu ismi-son dakikalardan bıkmıştır. bu yaz daha uzun olacak galibaa.. ama dediğim gibi bazı şeyler şimdiden yapılır ve hazırlanırsa teknik alt yapı ve transferler.. temmuz sonuna herşey biter. takım gidenlerle-gelenlerle hazırlık dönemine tam girer...

başka hoca isimleri telafuz edilcektir tabi ama hem bu başarısız yönetim- hem tahammulu kalmayan taraftar gelecek ismin kariyerli-ne yapacağı belli olan bir isme ihitayacı varrr....

unutmadan 2-3 senedir tüm herşeyde en dipleri gören Galatasarayımızın,

1-2 sene içinde yükselişe geçeceğine inanıyorum gerekli kişi ve futbolcular gelirsee 2011-2012 daha farklı ve iyi olacak..

öenmli olan sert kararlarla gönderilmesi gerekenleri gönderip

alınacak isimleri belirlemek. futbolcu olarak kaliteden yana durulmalı- abuk sabuk isimlere para harcamyacam diye değil.. belki çok para harcanır ama öyle bir takım kurulabilirki 25-30 milyon eurolara en az 2-3 sene ufak takviyelerle hem takım kadrosu değişmeden istikrarlı bşr yapı izlenir hemde futbol takımı başarılı olur düşüncesindeyim.

saygılarlaaa....

benim yeğenim 8 yaşında dayı biz hep gol yiyoruz hiç gol atamıyoruz diyor niye tututorsun diyor galatasarayı. gerçek bu uefa zamanında yakaladığımız taraftar potansiyelini kaybedecez.

Üst Alt