ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu |28 Ekim| Devre Arası | Kanaltü

ve ofsayt öncesi pozisyon elle vardı devam ettirdi ama ofsayt olup olmadıgı o açıdan belli değildi

Zaten beşiktaş'ın aleyhine pozisyonlar hiç belli olmaz. Rakip kim olsa farketmez Galatasaray, fb, Mersin İdman Yurdu hep haksızlığa siz uğrarsınız. Hep sizin ikincilikleriniz şerefli olur. Hep hakemler sizin aleyhinize hata yapar.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu |28 Ekim| Devre Arası | Kanaltü

Ahmet çakar:pozisyon ofsayt değil

Spiker: Sayın Toroğlu siz ne diyorsunuz ofsayt pozisyonu hakkında, Çakar değil dedi?

Erman : Televizyona yandan baktığım için göremedim

Spiker: Ehe ehe sayın çakar televizyona cepheden baktığı için daha iyi gördü

Bu ne lan?

Bunu duydum kanalı değiştirdım Kurtlar varmıs onu ızlıyım :)

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | İkinci Yarı | Kanal

Tabata'nin yeni sac modelini konusuyorlar. :asd:

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | İkinci Yarı | Kanal

yine alakasiz bir ofsayt verdi yan hakem :mad:

Bu Besiktas´tan hicbir halt olmaz. Schuster devre arasinda bile kovulabilir. Rezalet bir takim bence

bjk bitkisel hayata girmis, cok kotuler..

dakika 64 mersin bi tane atsa su siralar tam olur

haydi mersin pendik basardi sende basarabilirsin

Bobo bilerekmi atmak istemiyor guiza atardı :mad:

zenci defansmi forvet mi 3 numarayi giyiyorda

Kayseri Karşıyaka'ya elendi.

Üst Alt